Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Da ne smaram vise, koji kodi koristis? Sa play store-a ili spmc ili neki drugi fork?
 
Sa play store.Nema potrebe za nekim forkom. Mibox 3 bas lepo gura to. Ako nahvatam vreme snimicu video kao sto sam snimio za Eon i Netflix kako rade na Miboxu 3.
 
Instalirao sve. Sve radi kao podmazano, sem sto je exodus drasticno sporiji u odnosu na neka lepa davna vremena :)
 
Егзодус ти је проп'о. Ако већ нећеш елементум/квазар, онда прогуглај најбоље коди видео адоне. Погледај шта је актуелно, шта теби лежи и уживај.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Da li neko koristi youtube browser na kodiju tj libreelec-u?Izbacuje "extended info no youtube id found",malo guglao,treba da se zameni fajl,ali kod mene uopšte nema storage/.kodi/addon foldera kad se prikačim na box preko winscp-a.Neko zna rešenje?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pozdrav svima, interesuje me da li postoji mogucnost da eon box cita USB formatiran kao NTFS, naime takvo formatiranje i upisivanje one specijalne putanje, se nudilo kao resenje kada download ne krene ili zakuca na pola kod koriscenja Quasara na Kodiju..
 
Moze li neko da mi kaze zbog cega ne mogu da koristim filelist preko elementuma? Ukucao sam sifru i username, ali kada kliknem na neki torrent nece da pokrene skidanje? Radi bez problema kod ostalih javnih trackera.
 
Probaj ovo
Desnim klikom na elementum - information - bittorrent i dole na kraju ima spoof user agent, ja sam izabrao uttorenr 2.2.1
 
Probaj ovo
Desnim klikom na elementum - information - bittorrent i dole na kraju ima spoof user agent, ja sam izabrao uttorenr 2.2.1
Ti imas kodi na PC-ju? Ja ga koristim preko android box-a, ali snacicu se nekako. U principu, ti mislis da treba da promenim torrent client koji koristi elementum?
 
Jel vam radi Hbogo addon, od pre dva tri dana ne može da se uloguje, dotle sve radilo perfektno, sad izbacuje grešku?
Koristim libreelec, sbb opciju u addonu. U browseru logovanje normalno radi...
 
Potrebna mi je pomoć!
Polako se snalazim sa Balkan Green Addonom... Imam android tv box TX9 mini.
Prvo pitanje:
Kako kroz Green da pustim film sa SD kartice? Kroz osnovni kodi addon sam umeo, sad ne umem da nadjem.... Osim da udjem u FileBrowser, pa klikom na fajl da pustim.
Drugo pitanje:
Zašto mi koče HD kanali.

Послато са E2303 помоћу Тапатока
 
HD канали ти коче јер имаш лош извор канала, а уједно и најлошији од Амлоџик чипсета.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Hvala.
Znači da je ovaj TX9 lošiji android?
Izvori su sa Balkan Greena!
Ako ima bolje sa domačim kanalima, recite mi.
A oko puštanja filmova sa sd kartice?

Послато са E2303 помоћу Тапатока
 
Da li nekom I dalje radi netflix addon? Kod mene iz kodija neće, hoće iz smart app sa tva, iz browsera, sa android i ios app takodje, ali kada pokušam iz kodija traži mi login, nakon toga uvek izbaci wrong username password conbination
 
Kako da namestim da mi na elementumu rade cirilicni fontovi?Juce hteo da gledam neki film, a samo na cirilici ima ok prevod
 
Da li nekom I dalje radi netflix addon? Kod mene iz kodija neće, hoće iz smart app sa tva, iz browsera, sa android i ios app takodje, ali kada pokušam iz kodija traži mi login, nakon toga uvek izbaci wrong username password conbination

Vjerujem da je problem u verziji kodija. Na kompu mi ova verzija i radi
Fw1fggh.png

A nisam imao puno vremena čačkati oko nvidia shilda, dobio ga ovih dana - na njemu ne radi, skinuo kodi zadnju verziju. Isto to mi javlja, svaki put traži user i kaže nije korektan.
 
Kako da namestim da mi na elementumu rade cirilicni fontovi?Juce hteo da gledam neki film, a samo na cirilici ima ok prevod
Cirilicne fontove mozes namestiti u podesavanjima kodi-ja.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
ce37b7f94319dcd79cd63f438e913010.jpg
3975bc36d51a862144a91f1fede6b935.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako da namestim da mi na elementumu rade cirilicni fontovi?Juce hteo da gledam neki film, a samo na cirilici ima ok prevod
Зависи и како је кодиран превод. Ако је у utf8, онда сигурно приказује сва наша слова.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Da, meni generalno nije jasno zašto se na izvorima titlova forsiraju ona Central Europe ili West Europe kodiranja, kada na utf8 sve radi savršeno.
Par puta sam radio i prevode za te stranice sa titlovima i onda dobijem obavještenje da je admin promjenio kodiranje koje sam ja naravno postavio utf8
 
^

Oni neki "hardverski video plejeri" (kako se to već zove - uređaji koje uključiš u televizor) ne znaju da pročitaju UTF-8, pa se onda to radi(lo) zbog njih. Ti u Kodiju isl. možeš da promeniš codepage i prešaltuješ se sa latinice na ćirilicu ili obrnuto, a on, ako mu je subtitle UTF-8, ne može ništa da uradi... Osim da ga konvertuje na desktopu isl, je li.

A i generalno... ovo je problem koji se tiče samo nas, jer smo valjda jedini na svetu koji koristimo dva pisma. U suštini, nikome drugom za prosto gledanje filmova isl, UTF-8 za subtitle-ove nije ni potreban.
 
Pozdrav, jel zna neko kako da ubacim Live TV Serbia?
Onaj standardni link ne radi vise.
 
Pozdrav,

Da li neko na apple tvu gleda preko kodija nesto? Imam 17,nesto verziju instaliranu.

Koji addonovi rade za sedamnaesticu?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno