Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Jeste, stalno novu verziju rucno. Ali prvo izbrises citav kodi, pa instaliras novi i ides na osijek.
 
jel može osijek na onaj spmc? on mi je skroz čist nema ništa od addonova, mrzi me da ponovo podešavam čitav kodi...
 
Šta ima u osjeku da se isplati sve srukati. Ja sam ga isprobao pre godinu dana i odmah ga skino. Ako je radi nekog tv kanala - nije to vrijedno truda.
 
Po meni je mnogo bolji BS build (Balkan streaming) i ima autoupdate. Nevena i Phoenix reborn addonovi u njemu su sjajni za naše potrebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena od urednika:
Kodi balkan grupa na fb, pinned post pročitati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Instalirao sam kodi ćaletu u win 7. Prilikom prvog pokretanja sve normalno. Kad hoću da ga pokrenem drugi put izlazi "Kodi has stopped working" i krašira. Ubih se tražeći rešenje po netu?
 
Probaj ovo, mozda ti pomogne.

Prvo instaliras kodi 17

Sacuvaj iz instalacije kodi 17 (program files x86>kodi>system) folder python na neku drugu lokaciju, zatim obrisi kodi 17 (uninstall) pa instaliraj kodi 16.
Kada zavrsi instalaciju sacuvani folder python ubaci na isto mesto u instalaciju kodija 16 (program files x86>kodi>system, zameni postojeci folder python).

Ovim bi trebalo da kodi 16 moze da instalira neke addon-ove koji su za kodi 17 (i da omoguci pristup https izvorima)

Ovakav kodi 16.1 koristim vec vise od godinu dana. Eventualno trazi da se instaliraju odredjedne "Dependencies"
 
Poslednja izmena:
Drugari moze li mala pomoc.Koji je aktuelan addon za filmove da radi.Pokusao sam gomilu na android boxu i ne radi ni jedan. Ako nije frka i ako neko hoce da mi kaze..
 
Drugari moze li mala pomoc.Koji je aktuelan addon za filmove da radi.Pokusao sam gomilu na android boxu i ne radi ni jedan. Ako nije frka i ako neko hoce da mi kaze..
Nevena

Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi da li je legalno koristiti ovaj livetvserbia addon u Mađarskoj? Ali ozbiljno provedena mi treba informacija da se ne zajebavam bas
 
Nazad
Vrh Dno