Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Да ли постоји неки коди адон за преводе којим би могао да се подешава да превод крене са било које позиције?
Нпр. пустио сам филм/серију на неком каналу ( нека буде да је showcase) и филм је почео пре неког времена. Претпостављам да би тешко сам превод кренуо са те позиције, али ручно да може да се подеси. Класично превод може да се подеди да касни или брза до неких ( чини ми се) 15-ак минута.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Edit : c/p sa Reddit

Seren Scrapers - A4k and Civitas

I have pushed out a new update built by another user to a4kscrapers for Seren. if you were on an older version be sure to uninstall and reinstall the new ones that allow for the auto update and also turn on updates. I have also added CivitasScrapers as well and while theyre a bit outdated these should work great with a future version of Seren.



Links for Scraper Packages are:

A4K Scrapers - https://tinyurl.com/a4kscrapers

Civitas Scrapers - https://tinyurl.com/civscrapers

Lambda Scrapers - DEAD! (Old Link redirects to civscrapers)



Changes

- A4K Scrapers now switch url depending on if the main url is blocked in your country. no more dead scrapers because you're in europe ;)

- Special conversion of Civitas Scrapers for Seren but will work way better with a future update.



Basic steps to install scrapers

Go To Seren

Tools

Open Settings Menu

Providers Tab

Make sure that "Enable Automatic Provider Updates" is on

Go to "Uninstall Provider Package" and uninstall any you have there such as a4kscrapers and lambdascrapers

Go to "Install Provider Package" and Press "Web Location"

Type in https://tinyurl.com/a4kscrapers and then repeat and type in https://tinyurl.com/civscrapers

Press "OK" on settings button to save and close settings

Done

Ne radi opet...https://tinyurl.com/civscrapers (file not found)
 
Imam RPI3 sa OSMC. Interesuje me ako instaliram netflix addon, da li moze da pusta 4K (i HD) sadrzaj?

edit: Imam netflix account.
 
Poslednja izmena:
Gaia na android TVu pronalazi 4k filmove, serije a na TV boxu( više modela) najviše 1080p. Da li postoji neko podesavanje?
 
Zdravo, odavno nisam posetio ovaj forum :D Da li neko zna da li se Live Serbia Kodi addon moze osposobiti da radi?? ili neki alternativni, pise mi failed to install, i kako sam skontao izgleda neki plugins koji su potrebni da bi addon radio ne postoje tj ne mogu da se instaliraju sta vec, mislio sam zbog Eurosporta na nasem jeziku da ubacim da gledam, posto TV karta odbija da radi kako treba na WIN 10. Pozdrav
 
Zdravo, odavno nisam posetio ovaj forum :D Da li neko zna da li se Live Serbia Kodi addon moze osposobiti da radi?? ili neki alternativni, pise mi failed to install, i kako sam skontao izgleda neki plugins koji su potrebni da bi addon radio ne postoje tj ne mogu da se instaliraju sta vec, mislio sam zbog Eurosporta na nasem jeziku da ubacim da gledam, posto TV karta odbija da radi kako treba na WIN 10. Pozdrav
Instaliraj Green addon:

- file manager
- add source
- http://kodi.csadria.org/repo/kodibalkan (nazovi ga npr. Green)
- install from zip file (Green)
- install from repository (ovo ces sam skontati)
- programs
- green build etc...I to ti je to...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
A pre svega, proveri da li imas instaliran c++.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali idi obavezno na PROGRAM ADDON ne na VIDEO ADDON. Ovaj prvi u sebi ima apsolutno sve sto ti je potrebno...Good luck [emoji1696]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Uspeo sam, naime problem je bio sto je Kodi i d i o tski program, jer za ove addone su potrebni odredjeni "dependencies", i sad i d i o tski program ne ume da promeni source da instalira te "dependencies" ako ih na prvobitnom mestu nema, i onda sam 2 3 plugina rucno instalirao sa druge lokacije, izgleda su ta 2 3 plugina samo pravila problem, pa ceo addon nije radio -_-
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam, naime problem je bio sto je Kodi *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski program, jer za ove addone su potrebni odredjeni "dependencies", i sad *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski program ne ume da promeni source da instalira te "dependencies" ako ih na prvobitnom mestu nema, i onda sam 2 3 plugina rucno instalirao sa druge lokacije, izgleda su ta 2 3 plugina samo pravila problem, pa ceo addon nije radio -_-
Imas macku 100% [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
HBO sa zadnjim apdejtom input streama radi kako treba, onaj problem sa titlovima ispravljen.
 
Zdravo, odavno nisam posetio ovaj forum :D Da li neko zna da li se Live Serbia Kodi addon moze osposobiti da radi?? ili neki alternativni, pise mi failed to install, i kako sam skontao izgleda neki plugins koji su potrebni da bi addon radio ne postoje tj ne mogu da se instaliraju sta vec, mislio sam zbog Eurosporta na nasem jeziku da ubacim da gledam, posto TV karta odbija da radi kako treba na WIN 10. Pozdrav
LiveTvSerbia radi kao sahat,a još bolje radi na KODI 18.2Lea.Stari izbriši pod sve,i folder i sve,pa posle izbriši keš i posle instaliraj LiveTv setbia,imaš i na youtube objašnjenje.
Ali i balkan green ti je lepo opisao kako da uradiš.
A najbolje ti je da kuliš listu za 5eura kod nekog i posle si miran 24h.Nema ne radi mi ovo ne radi mi ono.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Od pre 2 dana mi ne radi kodi u koji god add on da udjem i kada izaberem film izadje iz kodija...jel ima neko jos taj problem i jel zna resenje?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Izbriši stari i instaliraj novi KODI 18.2LEA

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Kako da nadogradim kodi, sa 17.6 na 18? Moram li da reinstaliram ovu verziju pa da skinem 18-ticu ili moze direktno iz kodija?
Nece mi elementum duze vreme, vratio sam na prvu verziju elementum 0.71, ali nije ni to u pitanju, sta god hocu da pustim izbaci, "played failed...."
Izgleda da je do kodija nesto, jedno vreme mi je radio, a problemi su poceli kada sam update-ovao elementum i podesavao onw parametre u njemu, a sada nece ni sa prvom verzijom?
 
Skineš novu verziju i opleteš preko postojeće. Ništa nećeš izgubiti od podešavanja.
 
Kako da nadogradim kodi, sa 17.6 na 18? Moram li da reinstaliram ovu verziju pa da skinem 18-ticu ili moze direktno iz kodija?
Nece mi elementum duze vreme, vratio sam na prvu verziju elementum 0.71, ali nije ni to u pitanju, sta god hocu da pustim izbaci, "played failed...."
Izgleda da je do kodija nesto, jedno vreme mi je radio, a problemi su poceli kada sam update-ovao elementum i podesavao onw parametre u njemu, a sada nece ni sa prvom verzijom?
Stavi zadnji Kodi 18.2 i lupi mu zadnji elementum 0.1.32 i radiće sve
 
Meni ne pušta preko elementuma serija ako izaberem čitavu sezonu da mi traži.
 
Stavi zadnji Kodi 18.2 i lupi mu zadnji elementum 0.1.32 i radiće sve

NAdogradio sam preko google play-a na 18.2, reinstalirao sam elementum i vratio na onu prvu verziju 0.71 cini mi se, ali opet ista stvar, ali primetio sam da nece da pusti RARBG, filelist, ali da pusti regularno YTS recimo, to mi je bilo cudno pa relkoh ,ajde da probam sa jos neki trackerima i stavim pirate bay, i to pusti regularno. Sta se tu desilo ne znam, ali posle sam probao opet da pustim preko ovih trackera sto nisu hteli da rade i nikakvih problema vise nemam. Uopste nisam nista cackao u podesavanjima, sta se desilo pojma nemam hahha
 
Skroz sam nov u vezi ove teme pa imam par pitanj.Kupm mi je na mom SBB EON box-u instalirao kodi i dodao green.Za neke serije mi trazi da uparim pre toga ali to ne mogu da uradim na TV-u ili ne znam.Na kompu je lako otvori automatski browser i uparimi sve radi.Jos jedno pitanje ako neko koristi bas preko EON Box-a da li postoji search da mogu da ukucam koja serija mi treba
 
upari sa tel ako ste nakaceni na isti wi-fi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno