Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Rezultate dobijam i ja bez problema. Samo se posteri ne prikazuju.
Ali, ako mora, i bez toga se može.
 
Postaću naporan kako mi sve radi ok :d tako da ne treba tražiti zamjenu za elementum
Kolko vidim za YTS izbacuje rezultate
amxZ4so.png

A i sve ostalo radi ok
13d1gqg.png
Koji ti je ovo repo ili addon wizzard za filmove skin?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Znaci niko nista. Ovo je postala nocna mora....i Green vise ne radi, ne radi nijedan repozitorijum za Mobdro. Gleda li neko sport ovde?
 
Znaci niko nista. Ovo je postala nocna mora....i Green vise ne radi, ne radi nijedan repozitorijum za Mobdro. Gleda li neko sport ovde?

Gleda se sport naravno ali ne na način kako ti to gledaš. Najjednostavniji način za gledanje je u live tv (moraš naći listu koja radi na taj način) ili preko stalker clienta. Ovaj drugi način je trenutno puno jednostavniji jer po netu ima na desetine hiljada mac adresa. Od adona a da nešto vrijede to su samo oni koji se plaćaju a to onda i nije nešto :D
 
Ti imas postere jer su vec prikupljeni u kesu.

Kako da nateram Netflix addon na Mibox-u da proradi. Prvo mi nije davao hd sadrzaj iako ima licencu a sad mi ne dozvoljva da se logujem,kaze pogresna sifra ili mail. Probao sam i rucno da unesem ESN kod ali mi je uvek izbacivao gresku. Kod sam unosio onaj dugacki.
 
U elementumu podesiš
List = 50
Big List = 51
ThumbnailView = 500
PosterWrapView = 501
PosterWrapView2_Fanart = 508
MediaInfo = 503
MediaInfo2 = 504
WideIconView = 505
MusicVideoInfoListView = 511
AddonInfoListView1 = 550
AddonInfoThumbView1 = 551
LiveTVView1 = 560
Medialistview4 = 515
 
Dok se ne popravi ovo trakt 403 error ništa od postera.

Ima neko upustvo na youtube al na boxu i mobitelu ne mogu copy paste a poprilicno su dugi id brojevi da se manuelno trakt utrpa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Јаооо, ја тотално заборавио на Коре даљински. Убио сам се чукајући АПИ [emoji23]
Какав данак неискуству.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Dok se ne popravi ovo trakt 403 error ništa od postera.

Ima neko upustvo na youtube al na boxu i mobitelu ne mogu copy paste a poprilicno su dugi id brojevi da se manuelno trakt utrpa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
To sto si gledao na youtube nije vezano za postere nego za foldere u okviru movie i tv show da ti ne izbacuju tu gresku 403, vec su ljudi objasnili ovde kako da se autorizuje elementum sa traktom. To je podesavanje api-ja za trakt. A ovaj problem sa posterima verovatno potice od tmdb addona posto je u kodiju on zaduzen za postere i informacije o filmovima i serijama. Mada je i to pitanje da li je do njega, samog elementuma ili neceg treceg.
 
Valjda naštimaju uskoro.

Mada bitno je da linkovi rade

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nisam gledao elementum, ali kako sam postavio universal scraper za filmove i tvdb za serije sve slike su mi ok u library

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ajde da pitam mada ne bi trebalo da ima veze, Kodi vam je na kompu ili Android tv boxu?
 
Bili su danas update universal movies scraper, tmdb i jos par addonova za filmove i serije.
 
Ajde da vidimo u cemu je problem i kako to kod vas posteri rade a kod nas ne? Koje su vam verzije kodija, elementuma? Koje su verzije tmdb movie scrapera, koju temu koristite? Mora da ima nesto. Jel vam bukvalno svi naslovi imaju slicice ili ima po koji i da nema?
 
Evo ja sam sad instalirao Kodi na laptopu i ima sve. I postere i slicice iz serija. Sad cu od nule na Boxeve pa da vidim.
 
Ето, већ разлика код Торпеда и мене. Мој коди је 18.8, скин је Естуари. Све остављено да се аутоматски ажурира. Иста подешавања и на андроид боксу, и на рачунару. Бокс је Билинк ГТ1 Ултимејт ( за љубитеље англосаксонских језика beelink GT1 ultimate ).
Ето, сад из неког разлога више не избацује ни опис нити постере, од како се ажурирао TMDB.
Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Pa dobro to je normalno da nemamo svi istu verziju kodija, ja menjam verziju samo kad me počne zezati ona koju koristim.
 
Kod mene je isto kao kod @salacue. Pokusao i reinstal kompletnog kodija ma ni da cuje. Eon box je u pitanju. Pokusao i na mobilnom ista prica.
 
Nazad
Vrh Dno