Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Da to sam video ali mislim da tvviet nema to...pitao sam ih rekli su da ce da provere

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

A sto ne koristis njihovu aplikaciju,bas lepo radi.Ja sam je na Miboxu probao,kanale sam menjao njegovim daljincem pritiskom na gore ili dole . Momentalno menja kanale.
 
A sto ne koristis njihovu aplikaciju,bas lepo radi.Ja sam je na Miboxu probao,kanale sam menjao njegovim daljincem pritiskom na gore ili dole . Momentalno menja kanale.
Koristim je, al nekako je ruzna [emoji3] a i napravio sam svoju listu,izbacio neke kanala i sredio je po katagorijama..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Па можеш и кроз СИПТВ апликацију. Пошаљеш им мак адресу уређаја и гледај.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Ubacio sam sam [emoji3] ok su obe aplikacije

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Traži m3u listu, pa isprobaju i podesi sebi kako ti odgovara.
Mislim da je tvviet poredan po nazivu kanala.
 
Ima jwdno pitanje za elementum. Posto imam par privatnih tracker-a, smem li da koristim elementum? Ne bih da me banuju na PTP- recimo, treba li neko posebno podesavanje kodija da se odradi za privatne trackere?
 
Poslednja izmena:
Koliko sam video nema taj tracker na Elementumu. Podesavanja su u my addons- program addons - Elementum Burst- settings - private trackers.
 
Izašla je nova verzija Elemenata.
Ne sviđa mi se kada prekinem film na pola da mi ostane na hard disku, a da ga ne nastavi skidati kao na Quasaru. Jednostavno ideš na pause i on više ne skida film, kasnje ti nastaviš skidati kada tebi odgovara.
 
Sta si sad napisao? Elementum je poceo da radi kao Quasar ili ti se ne svidja sto ne radi kao Quasar?
 
Pa sada po vama koji je blji kada se sve sagleda Elementum ili Quasar..Da ja instaliram meni,ja meni koritim evo skoro god dana onaj DeatStar i za sada sam prezadovoljan.Ali ako su ta dva bolja odmah prelazimo.


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ako si zadovoljan ne menjaj nista. Opet mozes da instaliras oba addona pa uporedjuj
 
Taj novi iptv smarters ima mogucnost za ubacivanje m3u listi. Ako daju listu onda moze. Aleksandar ce vec da odgovori na to pitanje.Mogu vam reci da je od svih listi koje sam imao prilike da probam(mislim na placene) ova najbolja i najbrza. Nema milion nepotrebnih kanala. Vecina kanala je u HD,ima mogucnost vracanja na vise kanala. Arene imaju savrsenu sliku. Ako sbb ukine d3i koji sad koristim prelazim na tvviet zasigurno.

Pozdrav. IPTV smarters pro je ok program ko može neka proba nije loš ni xciptv. A za VOD smarters player crna slova bela pozadina. Extra dobro radi. Ako te zanima da probaš listu besplatno 24 sati koja nema milion kanala već samo ono što treba. Sa računom u Srbiji mobilnim post peid brojem u Srbiji, lik živi u Srbiji, Srbin je! Mislim da je samo 7e cena mesečna a popusti na više meseci postoje. Ni kad je liga šampiona nema da secka ili bilo šta javi se na pm. tj mogu svi koji žele da probaju. Siguran sam da se ovde ne smeju stavljati linkovi kao i u drugim temama što je.
 
Ako si zadovoljan ne menjaj nista. Opet mozes da instaliras oba addona pa uporedjuj
Slažem se sa tobom 100%,ali ako si ti probao oba,i komentarišeš na forum,želiš ljudima da pomogneš ti možeš da napišeš svoje mišljenje [emoji3] jer tvoje mišljenje će svi ceniti.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Kada prestanem da gledam film na Elementumu, kliknem pauzu i izađem iz filma on mi nastavlja skidati film, a na Quasaru kada klikneš na pause torrent on onda pauzira torrent.
To mi kod Elementuma nije moguće jer mi je boks prikopčan na eksterni hard disk i planirao sam da sidujem makar 7 dana.
 
Kada prestanem da gledam film na Elementumu, kliknem pauzu i izađem iz filma on mi nastavlja skidati film, a na Quasaru kada klikneš na pause torrent on onda pauzira torrent.
To mi kod Elementuma nije moguće jer mi je boks prikopčan na eksterni hard disk i planirao sam da sidujem makar 7 dana.
Pa onda je bolje uzmi DeatStar,tu samo online gledaš kao da si pustio popcorn.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Slažem se sa tobom 100%,ali ako si ti probao oba,i komentarišeš na forum,želiš ljudima da pomogneš ti možeš da napišeš svoje mišljenje [emoji3] jer tvoje mišljenje će svi ceniti.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

Razna su misljenja i razni prohtevi. Koristio sam oba i oba su odlicna. Sad koristim cist kodi i elementum podesen da koristi memoriju boxa,a ne da skida. To kod mene radi perfektno i dok god tako radi necu nista menjati. Zato sam ti i napisao da ne menjas nista ako si zadovoljan.
 
Ja sam zadovoljan 90% na DeatStar,ali nisam 100%.Kao na primer,kada ukucam za neke najnovije serije,on mi nadje seriju,ali mi ne daje LINKOVE da mogu da ih gledam.A na primer ono sajt online-serije kod njih ima.
Na primer ThePunisher na DeatStar druga sezona nije mogla da se gleda,a na online-serija je mogla.E meni to žao za te sitnice,i ništa više.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Pa onda je bolje uzmi DeatStar,tu samo online gledaš kao da si pustio popcorn.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Наравно, ако волиш да гледаш филмове без обзира на квалитет. 1080p филм, 2 сата траје а спакован на 1,5 GB.
Има нас што филмове гледамо од 20 па навише GB. Зато користимо елементум или квазар.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Želja mi je i da sidujem filmove da se odužum zajednici.
Ništa me ne košta da film stoji mjesec dana posle gledanja kao što u Quasaru radim.
Kada bi se film brisao posle gledanja, onda torrent nema svrhu.
 
Ne radi mi Trakt u Serenu, izbacuje grešku. Jel se dešava to još nekome?

Edit: Heh, nekako sam ga ponovo autorizovao i sad radi... Nije hteo da udje ni u jedan meni, tipa Next Up i sl.

Sent from my OnePlus 5t using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kada prestanem da gledam film na Elementumu, kliknem pauzu i izađem iz filma on mi nastavlja skidati film, a na Quasaru kada klikneš na pause torrent on onda pauzira torrent.
To mi kod Elementuma nije moguće jer mi je boks prikopčan na eksterni hard disk i planirao sam da sidujem makar 7 dana.

Ja te opet ne razumem. Elementum skida u ram i to nesto malo. Kada prekines gledanje on staje sa downloadom i brise kes (u stvari on brise i dok gledas). Ekstra stvar za EON box koji ima samo par giga memorije slobodno (4 ukupno).
 
Poslednja izmena:
Ja sam namestio da mi ne skida u Ram, nego na eksterni hard.
Posle odgledanog filma, film ostaje na hardu i siduje se.
Ali ako prekinem film na pola, onda nastaje problem jer imam dvije opcije može nastaviti skidati film ili pobrisati film.
Nema kao Quasar, da ideš na pause i prestaje skidati film.
 
Posle imaš biblioteku filmova [emoji3][emoji3] znači svaki dan gledaš po dva filma [emoji3] to je za poštovanje.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Koliko se secam, bas Quasar pita da li hocu da nastavim download, po prekidu gledanja filma.

da, tako je
Screenshot_126.jpg
 
Poslednja izmena:
Da, to mi isto nudi i Elementum ali kada idem na pause on mi dalje nastavlja skidati film a ja sam ga prekinuo na pola.
Quasar radi posao, ali i Elementum napreduje sigurno će i tu sitnicu namestiti.
 
A gde se skida kada gledaš [emoji3][emoji3][emoji3]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Na hard disku
Ma ne kontaš ti bolan šta meni trebe, ja Kodi ili XBMC koristim već 8 godina, ti si upao kao padobranac prije mjesec dana.
 
A gde se skida kada gledaš [emoji3][emoji3][emoji3]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Кад не гледаш скида се у купатилу.
Кад гледаш, ваљда пред тобом.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
E vala jesam,ušao sam brate kao na klisko [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] slažem se sa tobom.Ja sam član ove grupe ima mesec dana.I ono što znam ako nešto bar znam ja želim da podelim a naravno ono što neznam želim da naučim.U tome služi forum,pomoć jednim drugim.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Da, to mi isto nudi i Elementum ali kada idem na pause on mi dalje nastavlja skidati film a ja sam ga prekinuo na pola.
Quasar radi posao, ali i Elementum napreduje sigurno će i tu sitnicu namestiti.

Pa u podesavanjima samog addona podesis sta hoces da radi kad pauziras. Imas vise opcija,nastavi u pozadini,pitaj prvo,pauziraj.
 
Nazad
Vrh Dno