Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Uspeo sam na SPMC-u da nateram i titlove.com addon da radi, jos da sredim ovo sa stalkerom i sporim epg ucitavanjem i ja se ne vracam na kodi. Na eon-u SPMC brze i bolje radi bar za ono sto ja koristim.
 
Eeeeee. Male tajne velikih majstora. :) Salim se. Mora se instalirati nekoliko propratnih addona i to:
xbmc.python-2.25.0
script.module.certifi-2019.9.11
script.module.chardet-3.0.4
script.module.idna-2.8
script.module.urllib3-1.25.6
script.module.requests-2.22.0
i na kraju
service.subtitles.titlovi-com-official-1.1.0
Instalaciju radi ovim redom i mislim da neces imati problema. Sve adone ces lako naci preko google samo kopiraj pune nazive. A sad ti meni reci ako koristis stalker da li imas problem sa sporim ucitavanjem epg liste a pricam o stabilnoj verziji SPMC-a 16.7.
 
Eeeeee. Male tajne velikih majstora. :) Salim se. Mora se instalirati nekoliko propratnih addona i to:
xbmc.python-2.25.0
script.module.certifi-2019.9.11
script.module.chardet-3.0.4
script.module.idna-2.8
script.module.urllib3-1.25.6
script.module.requests-2.22.0
i na kraju
service.subtitles.titlovi-com-official-1.1.0
Instalaciju radi ovim redom i mislim da neces imati problema. Sve adone ces lako naci preko google samo kopiraj pune nazive. A sad ti meni reci ako koristis stalker da li imas problem sa sporim ucitavanjem epg liste a pricam o stabilnoj verziji SPMC-a 16.7.

Potvrđujem da radi :whip:svaka čast.
 
Neko je skoro spominjao neke silne gigabajte da mu zauzima kodi. Malopre sam sa box-a kopirao onaj skriveni fajl jer sam zadovoljan kako sve radi. Kodi mi zauzima 750 Mb a SPMC 850 Mb. A nisam ništa čistio iz njega, vjerovatno ima nekih temp ali mi ne smeta.
 
I meni je na eonu spmc zauzeo vise prostora nego kodi. Stim sto je razlika jos veca 700 na prema 1gb. Ne znam gde povuce toliko spmc a nema dva dana od instalacije.
 
Sve je to elementum zauzeo.
KT4AIqM.png

Im6ryBN.png
 
To znam ali mi je zanimljiva razlika izmedju kodija i smpc-a. I na jednom i na drugom sve isto instalirano a zauzima 300mb vise. Bitno je da rade. :)
 
Sad opet sve uredno :D

Poredano slikovito

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nekoliko puta (bar 10-ak) mi izaslo ovo kada pustim neki film da gledam(laptop je u pitanju). Jel zna neko razlog?
8fe982fcfb432281fd5cad7035218856.jpg


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Haha, a ja 10m pre toga stavio onaj test Kodi gde je bilo ispravljeno na dva boxa. Kad sam usao na treci box u Kodi vidim ima postera.
 
Meni mrsko sve ponovo podešavati, pa odustao od nove verzije.
Mislim biće uskoro Kodi 19
 
Ja sam na androidu samo instalirao ovu novu verziju preko one stare i sve mi ostalo kako sam i imao samo što rade posteri.
 
Na telefonu(android) i laptopu(Linux) imam Kodi i juče sam ubacio Trakt dodatak na oba. E sad, buni me što kada udjem u Elementum na laptopu vidim my collection,watchlist i te stvari a na telefonu ne. Sve je isto odrađeno i sve prikaže da je okej...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Nisi odradio Trakt authenticate, activate (ili kako već piše) u podešavanju Elementuma posle ukucavanja one dve šifre.
 
Da li elementum radi na androidu 4.4-kitkat ?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Nisi odradio Trakt authenticate, activate (ili kako već piše) u podešavanju Elementuma posle ukucavanja one dve šifre.
Jesam to više puta, mislio sam da je tu nešto pobrljavio...i sada sam probao i piše sve uspešno ali opet ne prikazuje u Elementum-u.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno