Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Kod mene automatki krene film i titl ako su istog imena u istom folderu Kodi 17.6 na android boxu...

Ovako mi stoji u settngs/player -> language :



Download services:

Languages: Serbian, Croatian, Bosnian

Subtitle storage location: Next to the video

- Custom subtitle folder

Auto download first subtitle je uključeno


Pa ne mora da znači da je povukao taj titl.
Meni kad je ovo zadnje štiklirano on svuče i učita titl sa provajdera koje označim...
 
Da li mozda zna neko resenje zasto nece da mi pusti nijedan film preko Covenant, krene da ucita i nista? Izaberem film ucita source kliknem na neki i samo se upali prozorce da ucita i izbaci. Zbog cega se to desava i da li ima pomoci? Inace verzija kodija je poslednja 17.6.

Ili da li imate mozda preporuku za neki drugi addon za filmove?
 
Da li mozda zna neko resenje zasto nece da mi pusti nijedan film preko Covenant, krene da ucita i nista? Izaberem film ucita source kliknem na neki i samo se upali prozorce da ucita i izbaci. Zbog cega se to desava i da li ima pomoci? Inace verzija kodija je poslednja 17.6.

Ili da li imate mozda preporuku za neki drugi addon za filmove?

Addon je ok, ali treba da update-uješ URLResolver... Ubaci Looking Glass ili TVADDONS repo pa iz njih uradi update na 4.0.12 i sve ok :smoke:
 
Tvaddons nece da mi otvori bolje receno fusion krene da ucitava i izbaci mi neku gresku da je u serveru.
A sad kad dodam looking glass izbaci mi ovo "Couldn't retrive directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway." Inace prikopcan mi je box preko lan kabla i radi net normalno, ne znam samo sto nece kodi.
 
Imam instaliran i podešen Kodi na Windows 7 računaru. Naručio sam NVIDIA SHIELD TV (OS: Android TV).
Da li je moguće da prebacim podešavanja na NVIDIA SHIELD TV (prostim kopiranjem nekih direktorijuma) nakon instalacije KODI-ija na NVIDIA SHIELD TV?
Koliko se sećam (pre par godina sam to radio) kod PC instalacije, niova instalacija (tj. podešavanje i svi addonsi) su se mogli preneti kopiranjem nekih direktorijuma.
Šta se kopira ako je to moguće (prenos podešavanja) kod istih OS-a?
 
Koliko se sećem, nije moguće. Tj, možeš da uradiš, ali ti neće sve funkcionalnosti ispravno.
Inače, kod novih verzija kodia, sva podešavanja ostaju sačuvana. Kodi te pita da li želiš da sačuvaš podešavanja.
Putanja na PC-u je user (moraš omogućiti skrivene fajlove)/ app data/ roaming.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
KrisFil

Odradis backup sa Backup addonom i sacuvas userdata folder ( salacue napisao putanju).
Na drugom racunaru sa Backup addonom odradis restore i prethodno sacuvani folder userdata iskopiras gde mu je mesto.
 
@salacue
Ako me Kodi pita da li da sačuvam podešavanja, zašto me to pita? Zbog postojeće instalacije?
Koliko se i ja sećam, čini mi se da je ta putanja.

Ima li još neko iskustva sa ovim?
 
Uspeo sam na kraju nekako da odradim update urlresolver preko looking glass, drndao se i drndao. Ali i to mi nije resilo problem. Na kraju sam obrisao Convenant misleci da ga ponovo instaliram. I sad je problem opet sto nece da mi doda nijedan repo koji sam nasao preko google vezano za Covenant. Opet mi izbacuje onu poruku "Couldn't retrive directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway."
Da li mozda zna neko resenje ili da mi ostavi link koji je proveren i radi za Convenant?
Imam inace isti problem sa Exodus nece da mi ucita nijedan film ucita izvore kliknem na neki hd snimak izbaci prozorce za ucitavanje i izadje odjednom.
Ne znam sta se desilo i da je odjednom poceo da me zeza a do skoro je sve normalno radilo.
 
Da li neko mozda zna kako na kodi-ju da nadjem BT Sport kanale?Najvise mi trebaju kad je Liga Sampiona a oni imaju multiprenos utakmica :)
 
uk turks pr.uo u cabar davno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
nije to novo...imam ga minimum dve godine na Mac-u..:)....ali je ok....
 
Imas Covenant u XvBMC repo-u

Hvala. cheers Uspeo sam najzad da ga ubacim ponovo. Za sad sljaka ok.

Ali mi nije jasno par filmova sto sam probao nece opet da pusti 720p, a 1080p hoce da pusti, ali onda mi secka slika. Inace i pre mi se to desavalo da na 1080p secka, a na 720p ne secka slika. U pitanju je Beelink GT1. Sad zbog cega se to desava i da li treba mozda nesto da ukljucim/iskljucim u podesavanjima da bi mi normalno bez seckanja pustio 1080p?
 
Znam da.je zasebna aplikacija imam je na androidu. Popcirn je zasebna pa ima addon.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Koji remote za PC?
Koristim Monect PC Remote https://www.monect.com/ , i odlican je,moguc je streaming videsa sa telefona na racunar i obrnuto,ono sto sam sad smislio je da ne postoji streaming zvuka,da li postoji neki takav ili mnogo trazim?
 
Nazad
Vrh Dno