Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ja imam Elementum i Netflix. I to je to. Na Mi Box S. Pre sam trpao buildove sada je ovo pravo rešenje za mene.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja sam poslusao @shamanNS i potluno isto uradio. Samo ta dva. Doduse bratu sam instalirao i green addon(ne build) zbog domacih serija. On ima vremesni Tanix tx3mini. Jos ima dual but, android i Libreelec pa bira po zelji.
 
Imam problem , na ovaj add on koji mi jedini radi , a ovi ostali vecina nece jer mene trebaju domace serije, a na njih nece da ih pokrenu, a svakakve sam instalirao, a ovaj jedan oce ali je umrezen sa uptobox om i ne mogu vise od 2 h ja mislim da gledam i onda mi je bzvze to , ima li neki nacin da duze tu gledam jer je ovaj addon dobar.
Ili ako neko zna neki drugi add on na koji mogu da gledam bez ovog uptobox i ogranicenja neka mi da, bio bih zahvalan.
Gledam domace serije tipa pet, 12 rijec itd ....

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
^ Dobro, i koji build je generalno preporuka, da ima aktivne strimove za filmove/serije, Netflix addon, podnošljiv plejer, a da baš nije bloat hive kao Green i ostali domaći bildovi, koji me realno ne zanimaju jer domaće kanale ni ne gledam preko Kodija...
Exsodus redux, crew i seren(njih koristim zbog real-debrid naloga, najviše exodus redux) i elementum što se torrenta tiče(na njemu od pubic provajdera 1337x,glotorrents, rarbg, yts, rutor. Od privatnih napravi nalog na rutracker, nnm-club i dodaj ako imaš nalog na još nekom privatnom trackeru filelist, torrentleech) i to je to...
Edit:QUOTE-ovao sam pogrešan tvoj post [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Exsodus redux, crew i seren(njih koristim zbog real-debrid naloga, najviše exodus redux) i elementum što se torrenta tiče(na njemu od pubic provajdera 1337x,glotorrents, rarbg, yts, rutor. Od privatnih napravi nalog na rutracker, nnm-club i dodaj ako imaš nalog na još nekom privatnom trackeru filelist, torrentleech) i to je to...
Edit:QUOTE-ovao sam pogrešan tvoj post [emoji4]
Mene kazes?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Zna li ko kako moj problem da rijesi?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Za sad ti je najbolje resenje da skines Arena cloud aplukaciju. Tamo imas sve te serije. Ima tema o njoj pa pogledaj.
 
Podesio sam Elementum po salacue-vom uputstvu sa 185. Strane.
Brzina neta mi je 250/25, sinoc mi se desilo da sam pustio neki film od 33GB, strimovao par minuta i prekinuo se. Pustio ponovo, opet par minuta i pljus....onda pustim isti film od 10GB i par minuta i pljus....tek iz cetvrtog puta je pustio ceo film. Da li neko zna sta bi moglo da bude...?
 
Nesto je i meni sinost trokirao na Mandalorianu od 6Gb epozode. Nesto se desilo od poslednjeg updatea. Vidim da sad kad se pauzira film pokazuje koliki je i bitrate.
 
Podesio sam Elementum po salacue-vom uputstvu sa 185. Strane.
Brzina neta mi je 250/25, sinoc mi se desilo da sam pustio neki film od 33GB, strimovao par minuta i prekinuo se. Pustio ponovo, opet par minuta i pljus....onda pustim isti film od 10GB i par minuta i pljus....tek iz cetvrtog puta je pustio ceo film. Da li neko zna sta bi moglo da bude...?
Са ког трекера си одабрао?

Послато са Nova 5T
 
Hoćeš File List da ti dam invite?
 
Nije ali je odličan za Kodi,mislim da ga svi imaju u Elementumu.
 
Rutraker


Sent from my iPad using Tapatalk
Чуди ме да се тако понашао торент са рутракера. Вероватно је некакав проблем био на серверима.

Послато са Nova 5T
 
Чуди ме да се тако понашао торент са рутракера. Вероватно је некакав проблем био на серверима.

Послато са Nova 5T

I mene je zezao sinoc dok sam bindzovao sa cerkom Mandaloriana. Ne samo on i Rarbg, i Rutor. Nekako odgledasno sa Zamunde. Nisam probao Nimh club zbog ruskog audia.
 
Zamunda prodadila na Elementumu? Meni nikada nije htela da radi. Radili su i Filelist, i Torrentleech, i UHD Bits, i HD Torrents, i YGG i TV Torrents, ali Zamunda i IP Torrents nikada. Ajde za IPT znam sto, zbog Cloudflare-a, ali Zamunda pojma nemam sto?
 
Poslednja izmena:
Da, radi vec neko vreme. Od nekog od proslih updatea Elementuma.
 
Kolega @biker nam se pridružio na FL;)
 
Verovatno nije pravo mesto za pitanje ali verujem da ovde neko ima rešenja. Kada sa android boxa pokušam da pustim neki live stream npr. tekme, neće da radi stream na tvu. Iako na ostalim uređajima hoće. Probao iz chroma, opere...box je a95x

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I mene je zezao sinoc dok sam bindzovao sa cerkom Mandaloriana. Ne samo on i Rarbg, i Rutor. Nekako odgledasno sa Zamunde. Nisam probao Nimh club zbog ruskog audia.
Kako ti radi RarBg? Stavio si neku alternativu adresu? Meni nece nikako...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Пар новости:
1. Елементум 0.1.66 - Шта је ново?
Added handling of Kodi region for proper certification detection.
- Changed permissions management for lockfile on Windows to use ACL.
- Added languages for images requests on TMDB.
- Added MPAA/Countries information.
- Removed memory leaks with libtorrent usage.
- Added Bitrate information to pause status printer.
- Fixes for file selectors.
- Fixes for fanart selection for seasons.
- Fixed for Kodi 16 ListItem construction.
2. Елементум бурст 0.0.57
3. Коди 19 RC1 - од ове верзије постаје стабилан за коришћење. Обично су до сада излазиле две RC верзије у размаку по месец дана и потом регуларна.
 
Kako ti radi RarBg? Stavio si neku alternativu adresu? Meni nece nikako...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Nisam stavljao nista. Evo i danas zeza i rutor i rarbg. Nimh ne nalazi za sad sa zamunde radi.
 
Ја баш данас погледао 3 епизоде серије са RARBG и нормално функционисало.

Послато са Nova 5T
 
Ne znam, mene bas zeza. I to recimo mali fajlovi od par gb, iako ima punu brzinu u jednom trenutku stane. Onda pauziram i cekam da napuni nekih 300Mb (to se pojavilo skoro) pa krene. Pokazuje recimo 10Mb bitrate a kod mene skida sa 35Mb. To mi se desava na oba Eon boxa. Nisam stigao da probam na Mibox-u.
 
Upravu si ti sto se tice builda da je lakse, i ja sam to napomenuo isto. SDamo takodje kada nesto pukne, a onog ko odrzava mrzi da se iscima da azurira onda se bas zaplete Kodi gadno. A ovako znas sta si instalirao, ne instaliras svasta nesto nego samo ono sto tebi treba i kada bude problem lakse ga i uocis. Takodje buildovi imaju dosta addona a nije retko da se desi da dva neka addona zajedno u istoj instaliciji ne mogu pa onda dolazi do raznih bagova i gresaka.:D Al da jeste lakse sa buildom da se pocne jeste, misli ako ne zeli neko da uci kako da podesi kako njemu odgovara.

A da nisi ti mislio mozda na Exodus kad si pomenuo Seren? Exodus vec odavno ne radi i ne odrzava se. Seren je addon koji je star tek godinu dana, mozda nesto preko. Evo danas izasla 2.12 verzija. Popravljen Trakt i jos neke stvarcice.:D
Не баш на Серен :) Ја сам на " Орион " Билду, екипа са " wookie " одраније. Имали су 30 билдова на свом серверу али су их она " писма " од адвоката мало уздрмала .. мада су још активни .. и верујем да у њиховим билдовима нема " чудних форкова" мада није ником веровати :)

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno