Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ponadao sam se da ću gledati finale LŠ na areni u 1080 :(
Ubiše javnim objavljivanjem EXE listu

No dobro, nije sve tako crno. Pozdrav za Torpeda ;), Nebojsavu i luc+luca

PS Luc, radi li ti i dalje kodi adon?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Luc+luc, jedan domaći zadatak za tebe prijatelju:
Sutra kreće sa emitovanjem Eurosport 4K, budi prvi koji će da ga ubaci u listu kanala ;)

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

I da napuni onaj VOD- zvrlji prazan :d

Ponadao sam se da ću gledati finale LŠ na areni u 1080 :(

No dobro, nije sve tako crno. Pozdrav za Torpeda ;)

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Ovaj mi nepregledan forum, pa nisam vidio poruke... Mozda se nisi javio na dobar skype? Ne vidim poruke na skype
 
Dalje nema
54bcb626af2dc39359fce52aa985abc1.jpg


Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja već neko vreme pokušavam da shvatim zašto mi štucaju strimovi na x96 mini, da li zbog preopterećenog procesora ili zbog pregrevanja.

Inače puštam strimove sa 365sport
 
Ja već neko vreme pokušavam da shvatim zašto mi štucaju strimovi na x96 mini, da li zbog preopterećenog procesora ili zbog pregrevanja.

Inače puštam strimove sa 365sport
Štucaju li na nečemu drugom?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
E meni se to dešava nekada. Obično su to Acestream linkovi. Rešenje koje kod mene radi je da te strimove pustim preko VLC sa uključenim software acceleration.
 
@salacue

Prvih 15-tak minuta radi ok ali onda počne da secka.

Tipa večeras konkretno SK2 sa PhoenixReborn addona.
 
Pa ne ide 4k na 1080p ;)
Jos da se ponovis 4k TVom pa da se gledaju i 4k kanali. Naci ce se u SF Vipu mozda hehe

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Kodi iz nekog njemu znanog razloga kao rezoluciju TVa prikazuje rezoluciju UI koja moze maksimalno do 1080p. Kod mene na 4K TV je isto. Nije to bitno, filmovi idu u 4K ali eto...

@Salacue Ti imas Beelink Gt1 Ultimate? Uzeh ga i ja. Reci mi da li si cekirao HDMI self-adaptation u opcijama? Meni to pravi problem u Kodiju, mada ne kod svih filmova, verovatno ima veze sa fps filmova, nisam se jos udubio u to. Krece da secka, konkretno video secka ali zvuk ide normalno. I koji ti je to skin? :)
 
Poslednja izmena:
Kodi iz nekog njemu znanog razloga kao rezoluciju TVa prikazuje rezoluciju UI koja moze maksimalno do 1080p. Kod mene na 4K TV je isto. Nije to bitno, filmovi idu u 4K ali eto...
Aha, nisam znao, greska moja.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kodi iz nekog njemu znanog razloga kao rezoluciju TVa prikazuje rezoluciju UI koja moze maksimalno do 1080p. Kod mene na 4K TV je isto. Nije to bitno, filmovi idu u 4K ali eto...

@Salacue Ti imas Beelink Gt1 Ultimate? Uzeh ga i ja. Reci mi da li si cekirao HDMI self-adaptation u opcijama? Meni to pravi problem u Kodiju, mada ne kod svih filmova, verovatno ima veze sa fps filmova, nisam se jos udubio u to. Krece da secka, konkretno video secka ali zvuk ide normalno. I koji ti je to skin? :)
Na žalost, TV je'samo' 1080p ;)
Što se tog dela sa hdmi self adaption tiče - video sam to kada sam zbog elementuma pre par dana vraćao boks na fabrička podešavanja. Omogućio sam samoadaptiranje i jedva provalio išta me zeza. Pustim film, ono se rezolucija sa 1080p@60Hz smanjj na 24Hz... Kad sam isključio tu opciju, sve se vratilo na staro.
Skin je onaj sa kodija 16 - estuary, ako se dobro sećam naziva. Jeste novi lepši, ali navika je čudo - koristim ga još dok je bio xbmc 12 Frodo.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kupio sam android box tx3 mini, ukapirao kako se ubacuju addonsi, ubacio exyu i još neke strane, naravno, ne radi sve, a mene u suštini najviše zanima sport. Vidim da SK radi, a arenu imam preko Telekoma. Konkretno, u Mavericku kada hoću da otvorim SKY Sports, izbaci da je log greška a zatim da nema strima. To se javlja i kod mnogih drugih. Jel ima rešenje, znam da za džabe mnogo stvari ne može?
 
Konkretno, u Mavericku kada hoću da otvorim SKY Sports, izbaci da je log greška a zatim da nema strima. To se javlja i kod mnogih drugih. Jel ima rešenje, znam da za džabe mnogo stvari ne može?

Moras da azuriras addon ili build, sportski cesto trpe promene pa dev menjaju repo-e. Ne bih ti ovde ostavljao linkove pa ako te zanima moze na pm
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi.Pre par meseci sam kupio mxq 4k box,na njemu je android 7.1.2.Imam problem sa Kodijem,bukvalno na svima adonovima posle sat rada,sat I 10 min,nekada I ranije dolazi do zamrzavanja slike.Uredjaj se nekada sam resetuje,a cesce ja moram da ga sikljucim iz stuje jer ne reaguje na komande.Zamima me da li je neko imao slican problem I da li postoji resenje.Isprobao sam silna podesavanja sa neta,ali nista
 
Moras da azuriras addon ili build, sportski cesto trpe promene pa dev menjaju repo-e. Ne bih ti ovde ostavljao linkove pa ako te zanima moze na pm
Instalirao sam oneNation portal, dosta sportskih kanala radi. Jel treba nešto preko njega da se update, ili sve ide automatski? I da, nikako ne mogu da nadjem gde mu je install from zip i repository? Nadjem gde je add source...
Našao sam install zip.
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam oneNation portal, dosta sportskih kanala radi. Jel treba nešto preko njega da se update, ili sve ide automatski? I da, nikako ne mogu da nadjem gde mu je install from zip i repository? Nadjem gde je add source...
Našao sam install zip.

Automatski, ostalo preko yt nadji tutorial. Uglavnom ti se javi automatski i update builda samog .. a imas i backupe i save data varijante
 
Za neke kanale mi izlazi One or more items failed to play u one nation ebony. Vidim podešavanja za rešenje ali u oficijalnom Kodi, u Ebony ne mogu da nadjem sve do kraja. Ubacio sam taj log Viewer, ali očigledno treba još nešto. Ne mogu da otvorim neke HD kanale, a te iste sd otvaram?
 
imam već neko vreme osijek build kod mene, ali ne vidim da bilo šta apdejtuje...kako se uopšte radi update osijeka? jel moram ručno ponovo da instaliram neku novu verziju?
 
Nazad
Vrh Dno