Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ne znam sad napamet, ali za gomilu novih serija nema ništa...prosto samo izbacuje no subtitles...
 
Ja ne znam sta vama ne nalazi...al sad sam probao..i Titlovi.com...i Opensubtitles nalazi...
 

Prilozi

  • Screen Shot 2020-02-24 at 01.32.02.png
    Screen Shot 2020-02-24 at 01.32.02.png
    64.8 KB · Pregleda: 220
  • Screen Shot 2020-02-24 at 01.32.29.png
    Screen Shot 2020-02-24 at 01.32.29.png
    72.3 KB · Pregleda: 198
Ko još gleda manifest, ne znam ni šta je to, pretpostavljam neka SF mystery drama thriller mrsidba [emoji3]
 
Nije neka serija ali moze da se gleda, glupo je ulaziti u ukuse ...
 
Pozdrav
Koristim Balkan Green Addon,trenutno se nalazim u inostranstvu tj.DE pa me interesuje da li smem i ovde u DE da gledam TV ili serije preko ovog addon_a a da mi ne dodje neka kazna od internet provajdera...
Unapred hvala!
 
Rizikujem da ispadnem prepotentan ali moram, jače od mene :) Taj balkan green i slični adoni su baš za one koji se ni malo ne žele potruditi. Razumijem ove koji se boje torenta radi eventualnih sankcija - nisam upoznat kako to recimo u Njemačkoj tretiraju ali nekim zdravim razumom mislim da će te neko prvo upozoriti a ne odma kazniti. Neki VPN koji se može kupiti za par evra i probaš.... A za IPTV, tu nema nikakvih problema jer rade na drugačiji način. Live tv i stalker client rješavaju sve probleme - listi po forumima ima ko drva, malo pronjuškajte. Ako baš zapne javite se, naći će se nešto.
 
Ko još gleda manifest, ne znam ni šta je to, pretpostavljam neka SF mystery drama thriller mrsidba [emoji3]

a nisi razmisljao da sam nasumice pokrenuo prvu seriju koja mi uletela,cisto da probam opciju za titlove,i pokazem da sve normalno radi...tvoj komentar svakako ne doprinosi nista ovoj temi....
 
Koristim EON box i na njemu Kodi 18.5, instalirao Netflix addon i pusta sve ok, ali nikako ne mogu da ga nateram da pusti bar 1080P, a tek o 4K da i ne pricam...ispratio sam uputstvo sa castagnait ali jednostavno nece
Jedino sto nisam uspeo od podesavanja je da Kodi poteram u 4K, u video settings ne mogu da mu postavim vecu rezoluciju od 1080P 60fps

Da li je neko mozda imao slican problem i resio ga ?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Da li ti je TV 4k?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Koristim EON box i na njemu Kodi 18.5, instalirao Netflix addon i pusta sve ok, ali nikako ne mogu da ga nateram da pusti bar 1080P, a tek o 4K da i ne pricam...ispratio sam uputstvo sa castagnait ali jednostavno nece
Jedino sto nisam uspeo od podesavanja je da Kodi poteram u 4K, u video settings ne mogu da mu postavim vecu rezoluciju od 1080P 60fps

Da li je neko mozda imao slican problem i resio ga ?


Sent from my iPad using Tapatalk
Колико те разумех, на еон боксу нетфликс адон у кодију не пушта ништа преко СД квалитета.
Нисам сигиран да ли еон бокс има нетфликс лиценцу да би пуштао ХД садржај. Питај @Gileb

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Koristim EON box i na njemu Kodi 18.5, instalirao Netflix addon i pusta sve ok, ali nikako ne mogu da ga nateram da pusti bar 1080P, a tek o 4K da i ne pricam...ispratio sam uputstvo sa castagnait ali jednostavno nece
Jedino sto nisam uspeo od podesavanja je da Kodi poteram u 4K, u video settings ne mogu da mu postavim vecu rezoluciju od 1080P 60fps

Da li je neko mozda imao slican problem i resio ga ?

Koliko ja znam, samo sertifikovani boxovi mogu da guraju Netflix u višem kvalitetu od SD. EON box definitivno nije jedan od njih.

Zato sam naručio Mi Box S.
 
Nije box "Netflix certified" ali jeste sa Widevine L1 tako da su pojedinci (@webmaher npr) pisali da su dobili 4K stream nakon što su u addon podešavanjima uneli ESN sa Netflix app na nekom drugom uređaju koji jeste 4K certified za Netflix (tipa neki Sony TV sa AndroidTV). Pošto treba "samo" lažno da se predstavi Netflix serveru i onda je dalje sposoban da deDRM-uje i dekodira i 4K stream hardverski jer je L1.

Sad da li to još uvek radi nemam pojma, Netflix je relativno skoro nešto menjao po serverima.
 
da ja sam upisao ESN od Sony TV na kome imam Kodija sa Netflix addonom... ali sada više nemam Netflixa tako, da ne znam kako stvari stoje...
 
Koliko ja znam, samo sertifikovani boxovi mogu da guraju Netflix u višem kvalitetu od SD. EON box definitivno nije jedan od njih.

Zato sam naručio Mi Box S.

Po onome sto je dev napisao ne bih rekao da si u pravu
2020-02-27 12_25_20-Window.png

@salacue
po screen shotu iznad trebalo bi da moze

@6pack
TV mi je LGC8 OLED, na njegovoj NF app sve pusta u 4k sto je 4k :)
 
Poslednja izmena:
Može li mala pomoć, tražio sam u 40ak poslednjih strana i nisam našao zašto Stalker na Kodiju (android mobilni) neće da radi tj kaže "authentication failed"? Ili ako ima neki drugi način da pokrenem listu sa MAC adresom, bio bih zahvalan (uspeo sam da je pustim sa STB emu ali je spora i loše optimizovane komande do bola)!
 
Dok neko ne odgovori za Kodi,probati sa Ott Navigator aplikacijom(stalker portal )Imao sam polovičan uspeh,neke sa mac otvori i rade a neke ne.
 
Hvala ti buraz, Ott zasad najbolje šljaka od svega što sam probao
 
Koji addon ima Sport klub?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Koji je addon za arene?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uvek ista pitanja a odgovoreno barem 10 puta, saltajte malo po tim ex-yu buildovima i pluginovima.
 
Da li ima krštenih prevoda da se ubaci za gledanje filmova,serija itd..Nisam koristio kodi,juče dodam kako se vec zovu adonovi,ukljucim prevod,ali su vecinom krš..pa ako ima neki titlovi i kako da ubacim,bilo bi fino..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Kako ja sad treba da odgovorim na ovo pitanje?Aj napisacu još jednom,nisam koristio nikad kodi,skidanje filmova,ostale zezancije..jednostavno sam koristio sajtove,play i cao...Vrv je nešto banalno pošto tako reaguješ...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Pa to ti je problem,jer neznam kako funkvioniše ta platforma il šta već.Evidentno nikako koliko vidim.Reko možda postoji neka solucija,par filmova sto sam pustao žuri titl(to vrv može da se natempira),i mnogo mešaju slova..Tnx u svakom slučaju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno