Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Izašla nova verzija Elementuma.
Za sada radi fino, može se i sidovati sa eksternog hard diska.
Мени се сам ажурирао.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Probao neko ovu Nova IPTV? Uzeh probnu listu cisto da vidim kako ide.
 
Da dosta kanala ali totalno nepotrebno. Makedonski, albanski i ostala boranija. Cena nije losa. Kvalitet je upitan kod sportskih kanala. Cini mi se da je tvviet bolji.
 
Čovjek prodaje Makedoncima i Albancima liste pa zato ima sve kanale.
Albanci su najbolji kupci tih kanala.
 
Na svim tim listama nase Arene su u sd,eventualno 720kvalitetu. Hrvatske su ili 1080 ili 720. Za gledanje na laptopu telefonu su dobre. Cak i na manjim televizorima. Na vecim dijagonalama se bas primeti razlika. Na mom tv-u od 50' jedino mi je Tvviet dao priblizno dobru sliku kao d3i koji imam.
 
Ma sve ok nego nemam potrebe za tim silnim kanalima jer ih svejedno necu gledati. Tvviet u ponudi ima ono sto se gleda, rekao bih, sa razlicitih podrucja i to mi je dovoljno. Kvalitet takodje na strani tvviet mada je razlika u ceni poprilicna.
 
Kakav je kvalitet HD sportskih kanala na TVVIET pogotovo ovih:
TSN Sport 1-5, njemački Sky Sport 1 i 2, BTS Sports 1-3, svi engleski Sky Sports, BeIN Sports 11 i 12
ako je FHD 1080 bitna bi trebala biti najmanje 7Mb/s za ocjenu dobro, 12Mb/s veoma dobro i oko 20Mb/s za odličnu…
ako je HD 720 bitna bi trebala biti najmanje 3,5Mb/s za ocjenu dobro, 6Mb/s veoma dobro i oko 10Mb/s za odličnu…
Ja imam 65inčni Sony i svaki nedostak kvaliteta odmah se vidi čak sa 3,3m... ako ideš još bliže skoro ništa nije dobro :D
 
Никакв квалитет наведених канала.
Тввиет се не продаје Арапима да би имао беин, Немцима да би имао скај Бундеслигу...
Циљна група је подручје екс ЈУ, са фокусом на Српске, Хрватске и Босанске канале.
Од спортских канала има све Српске и Хрватске арене фул ХД ( српски су 50 фпс), спорт клубове фул ХД 1-3 и сд 4-6, као и планет спорт фул хд.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Te što ti nabroja strane kanale, samo možeš naći tim kvalitetom preko satelita.
IPTV nema ni približno taj kvalitet.
 
ima taj kvalitet i IPTV ali treba puno platiti za to … a može i besplatno ako ti koji heker da listu sa neke ambasade U Europi..jednom imao kanadske i radilo skoro pola godine… kvalitet vrlo dobar..svi kanali u real tajmu 720p 50f/s i oko 6Mb/s... preko satelita dobija se najbolja slika ali kako znam, ne možeš gledat nijedan Sky u FHD... čekam, da webeni Telemach u Sloveniji da bar jedan SK u 4k pa da se može bar finale Liga prvaka vidjeti u top kvaliteti :-devil-:
 
Kakav je kvalitet HD sportskih kanala na TVVIET pogotovo ovih:
TSN Sport 1-5, njemački Sky Sport 1 i 2, BTS Sports 1-3, svi engleski Sky Sports, BeIN Sports 11 i 12
ako je FHD 1080 bitna bi trebala biti najmanje 7Mb/s za ocjenu dobro, 12Mb/s veoma dobro i oko 20Mb/s za odličnu…
ako je HD 720 bitna bi trebala biti najmanje 3,5Mb/s za ocjenu dobro, 6Mb/s veoma dobro i oko 10Mb/s za odličnu…
Ja imam 65inčni Sony i svaki nedostak kvaliteta odmah se vidi čak sa 3,3m... ako ideš još bliže skoro ništa nije dobro :D
Mogu da ti potvrdim da na 65" izgleda sasvim solidno Arena i SK. RTS HD losiji. Ove sto si naveo kanale tvviet ne "trosi".
 
Nova verzija Elementuma, 0.1.22, nisam skontao novine.
Exodus biblioteka sa Trakt i IMDB listama ve vrh
Samo treba instalirati Elementum context.
 
Ja rekoh da nije zakucala neka top verzija :)

@salacue, da ne znas kakva je na boksovima amlogic sa android 9, vidim ima nekih, situacija sa slikom na iptv, je li sto bolja?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sport Klub 1 Nova S

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nema na Sk1,samo Nova S.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Jesil siguran 100 % da nema na Sport Klub 1?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Tophd iliti Nova S bas secka na tvviet. Kako je vama koji imate tvviet?
 
Nazad
Vrh Dno