Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ljudi da li je i Vama danas sirmastvo 1080p linkova (RD) u svim addonima? Probao sam bar 10ak addona, za Logan npr izbaci 20ak 1080p, ali od toga 15 ne radi, a 5 su prevara, tj pise 1080p a pusta SD.... Probao jos par filmova, ista ili gora situacija.....
 
Primetio sam da su nekad i oni hd linkovi 1080p. Pustim npr. 7 link po redu i on je 1080p dok prvi nije. Izmesano nesto. Isto rd koristim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja sa AD prezadovoljan

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ljudi da li je i Vama danas sirmastvo 1080p linkova (RD) u svim addonima? Probao sam bar 10ak addona, za Logan npr izbaci 20ak 1080p, ali od toga 15 ne radi, a 5 su prevara, tj pise 1080p a pusta SD.... Probao jos par filmova, ista ili gora situacija.....
Ja isključio RD kod i mnogo bolje nalazi fHD linkove na suvo, što kažeš nadje 100 fHD linkova i nijedan ne radi.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Jel postoji verzija sa svim "potrebnijim" dodacima, da ne instaliram sve sam posebno (prošli put se namučio)?
Da li je to ta osijek verzija i ako jeste jel može link do iste? Instalirao bih na android TV.

I koje dodatke preporučujete za FHD filmove/serije, naše i strane kanale, sport i muziku.
Lepo bi bilo da filmovi/serije imaju naše ili ex-yu titlove :)
 
Pronadji osijek build na fb, uclani se tamo i procitaj tut kao i linkove sta i kako.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Zasto meni pronadje 1080p linkove ali kad pustim budu u rezoluciji 1280x534 a kad izaberem HD linkove onda pusta dobro u 720p?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Pronadji osijek build na fb, uclani se tamo i procitaj tut kao i linkove sta i kako.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Šta je bolje da se instalira na android TV: Osijek ili Mosquito?
I piše uputstvo za Kodi 16 i 17, koji je bolji za TV?

Učlanio sam se i prihvatili su me, vidim da ima deo za Windows i deo za Android zajedno sa Raspbery-jem i iOS-om, pa ja sigurno idem na taj. Postupak se svodi na instalaciju Kodi-a sa Google Play-a i onda kroz njega se instalira neki od ova dva dodatka kucanjem adrese sa FB grupe/strane. Jel sam to dobro razumeo?
 
Jesi. Mosquito je lakši, a i autor ga je preporučio za Android box, a pogotovo za tv.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Moskito je ranije preporicivao, sad i osijek moze laganom

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Rekoh ajde, probaću osijek, ali mi nešto nije jasno.
U kom delu ovog klipa trebam da, kako kažu " Na kraju kada napravi extract nemoj pritisniti OK nego ga ugasi na silu, tj. ugasi proces.ako neznas kako ugasi uredjaj ili iskpopcaj iz struje"?

Uradio sam sve sa klipa i uputstva do kraja i sada mi stoji ono Downloading i već par minuta je tako, "progress bar" se napunio možda 1%.
Da li sada trebam da nasilno ugasim proces (mada nema nigde OK dugmeta već samo Cancel i baš se sporo skida a imam 100 mbps)?
I ako jeste na koji proces se misli, jel na Kodi?
 
Poslednja izmena:
Instalirao :)
Trebalo je da se sačeka skidanje i instaliranje i posle toga stoji dugme OK i tada isto piše da se nasilno ugasi Kodi I da se ne stiska to dugme.

Koje add-on-ove koristite za naše/ex-yu I strane kanale?
 
Ima li neko dobar addon 4k filmove? Ja sam nesto trazio po netu ali nisam uspeo da ubacim
 
Real-Movies,daleko najbolji,mislim da je u Ares Projektu
 
Ajde da pitam ovde kad ste već započeli.
Koju kodi je bolji za sony tv sa androidom?


....shit has hit the fan...
 
koji moze za pocetak.....da li podrzava zadnji sa Marketa?
 
samo kafa.da li si uspeo da instaliras? sa ares wizardom mozes instalirati puno akuelnih adona.
 
i hocete da pomgnete ubogom gastosu da gleda Evrobasket :) Dajte neki plugin, neki iptv servis bilo sta samo da nije potpuni ocaj od slike kao na Youtube...
 
Ako pitaš u ovoj temi, onda sigurno znaš za live tv srbija addon. Ako tu nema, onda ne znam gde ima.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Koji URL je najbolji za filmove i serije? Trenutno imam hard nox, ali slabo ima HD filmova, uglavnom za ove nove daje smao CAM verzije koje su očajne...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako pitaš u ovoj temi, onda sigurno znaš za live tv srbija addon. Ako tu nema, onda ne znam gde ima.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Gde znam ne znam nista :) Namestio sam ovo deluje dovoljno dobro, hvala!

p.s. ako ko ima neki link za neki pay IPTV ali da su kanali HD neka baci na pm
 
Onda ne znaš ni za Osijek build. Imaju face stranicu, učlani se u grupu, imaš sva uputstva tamo. Rokni njihov Mosquito, prvo u Kodiju tj. u podešavanjima boxa pod app Kodi clear data, dakle Kodi treba da je clean install. Uostalom sve ti na fejsu piše pod pinned post. Kad to završiš, imaćeš uvek basket negde, a i mnogo toga drugog. Ako ti je Kodi na kompu, objašnjenjena je i ta varijanta.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Koji je dobar repo za IPTV sa domacim kanalima i sportskim, da li samo Live TV Srbija ili ima jos neki koji bi mi preporucili?
 
Nazad
Vrh Dno