Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Kodi (formerly XBMC) is a free and open source media player application developed by the XBMC/Kodi Foundation, a non-profit technology consortium.
https://kodi.tv/
 
XBox Media Centar.
Узгред, да ли знате разлике између плејера и медија центра?

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Svako 2 minuta apdejtuje mi u elementumu filmove sa Trakt naloga.
Pa sam se morao vratiti 0.1.37.
 
Sto jednostavno ne koristite OsijekBuild ima u njemu sve pa i livetv koja se redovno apdejtuje.
 
Зато што Осијек билд и елементум не могу да се пореде.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Jel koristi neko ovde Orion addon, media indexer, vidim da se uopste ne spominje (nema veze sa Orion tv i provajderom)?

Mislim ko hoce da plati (mada i ne mora, moze da povlaci do 50 linkova dnevno), ali se isplati godisnje, najbolja kombinacija za gledanje (i to naravno na Libreelec RPi):
Wako na telefonu (genijalno programce) + Seren addon na Kodiju (ubedljivo najbolji addon ali trazi RD) + Orion addon + Trakt & Real Debrid

Na PC-ju vredi koristiti Gaia addon, ali za Android boxove i Raspberry Pi mislim da je prezahtevan...

Za free streaming verovatno najbolji Elementum, ali koristi nekesirane torrente pa cesto mora da se ceka ili nema dovoljno seedera, mada je dobar i za retke stvari tipa euro i azijske filmove.

Ostali addonovi da vrede se stalno smenjuju ali u svakom slucaju neki fork od Exodus/Genesis/Covenant... trenutno Exodus Redux...

Eto mala rekapitulacija, mozda zatreba pocetnicima :)
 
Meni je Seren + Real Debrid dobitna kombinacija, upravo radi ovih keširanih torenta. Gledanje filma krene instant
 
I na ruskim trackerima ide instant, ja i seeduje preko elementuma.
Filelist list je dobar a lagan za održavanje.
 
Koji addon je dobar za gledanje utakmica, a da ima pretragu? Ja sam probao neke add-onove sa stotinama sportskih kanala, ali pojma nemam da li i na kojem od njih ima utakmica koju tražim.
 
Koji addon je dobar za gledanje utakmica, a da ima pretragu? Ja sam probao neke add-onove sa stotinama sportskih kanala, ali pojma nemam da li i na kojem od njih ima utakmica koju tražim.
Imas odlicnu android aplikaciju SportEventz. Za svaki sportski dogadjaj imas prikaz na kojim je kanalima.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
I na ruskim trackerima ide instant, ja i seeduje preko elementuma.
Filelist list je dobar a lagan za održavanje.
Upravo tako ruski trackeri rutor, rutracker daju maksimalne brzine cak i sa malo seed-ova.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Koji su najbolji addoni za gledanje utakmica, instalirao sam onaj Livetv ali mi arena svakih 30sec zabode. Je l ima neki bolji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji addon je dobar za gledanje utakmica, a da ima pretragu? Ja sam probao neke add-onove sa stotinama sportskih kanala, ali pojma nemam da li i na kojem od njih ima utakmica koju tražim.

Rising Tides imaš sekciju live football. U toj sekciji na primer večeras kada je liga šampiona za jednu utakmicu imaš po nekoliko linkova sa različitiv televizija. Ja sam pratio Goals Show sa BT sport to je multi prenos svih utakmica uključuju se kada negde padne gol
 
Pozdrav kolege,
Jedno laicko pitanje..
Na fox tv sam nabacio mygica i instalirao balkan green,povezao ga utp kablom zbog boljeg protoka.
E sad desi mi se da nesto radi skroz ok a neki kanali pocnu da seckaju i na kraju se prekinu...a kad probam te iste kanale na telefonu oni klize bez greske..
Dal je moguce da je problem sto fox tv ima samo 1 gb ram memorije?
Unapred zahvalan.

Edit: dok ostali odma seckaju,rts 1 klizi lepo nekih 10min pa pocne i on da secka...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Који је добар addg-on за домаће серије поред Балкан греен-а? Хтео сам да гледам серију Беса али не могу да је пустим.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Kojo adon koristite za serije. Zanima me kvalitet snimka, postoji li neki adon sa izborom kvalitetnijih snimaka?
 
Imam beeling gt1 ultimate, nisam bas upoznat sta je real debrid?
Imam elementum, rekoh da nema sta bolje...
 
all debrid, real debrid..omogucava skidanje sadrzaja sa raznih hostova sa puno vecim brzinama..a ti spominjes marku android boxa, nema veze to s tim

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nisam imao pojma sta je "real debrid", mislio sam da je to mozda neka opcija u samom box-u, zato sam pomenuo model. Pretpostavljam da se to placa?
 
da, ali jako malo koliko ubrza skidanje..tipa 15 eur pola godine, ja placam evo vec trecu godinu, prezadovoljan..skidam filmove i serije maximalnom brzinom

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Imam beeling gt1 ultimate, nisam bas upoznat sta je real debrid?
Imam elementum, rekoh da nema sta bolje...
A šta bolje od elementuma?

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
Kad odeš u settings od Elementuma, pretposlednja stavka je Trakt (ide General pa..... pa onda Proxy pa Subtitles pa Trakt). Tu klikni na Authorize Elementum i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno