Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

vddutina

Poštovan
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruke
622
Poena
70
mod: ovo je tema, kao što naslov kaže, za KODI i addon-ove, ne i za build-ove. tema za KODI build-ove je https://forum.benchmark.rs/threads/kodi-buildovi.488290/
svaka nova poruka koja je za temu o build-ovima biće izbrisana

###

Evo da krenem da ne zatrpavamo temu o boxovima. A i kodi valjda zasluzuje svoju temu. Ako nije gde treba neka je neko od moderatora premesti tamo gde joj jeste mesto.
Sinoc nigde nisam mogao da nahvatam prenos za basket NCAA, bile u tri utakmice mislim 1 u pola 9 a dve u 9 ali nigde prenosa, jedino za one sto pocinju u 1 posle ponoci a to mi je kasno. Ja se obradovao rek'o da odgledam koju NCAA kad hoces. Gledao na Sportdevilu, Pro sportu, Cast a way, Nba on demand, Campus insader. Jeli ima jos neki dobar addon za te koledz sportove?
 
Poslednja izmena od urednika:
Phoenix>Sport sada ide Rhode Island - Dayton nije neki kvalitet snimka (u Phoenix-u se cesto strimovi pojave tek kad utakmica pocne).
 
Gledao sam nocas Denver-Njujork, Jokara razvalio! :D Da, na Phoenixu i na Pro Sportu bukvalno kako sudija baci loptu onda ae pojavi stream. Mada ja jurim da vidim i početak i zagrrevnje.
 
S tim da na Phoenixu umeju malo lošiji ti strimovi da budu...
 
Za fudbal postoji stranica (http://www.livesoccertv.com/) na kojoj je moguce videti koje tv stanice prenose neku utakmicu (npr. Arsenal-Hull u Zimbabveu SuperSport 3 Africa a u Vietnamu K +1 :D ).
Za basket ne znam, ako postoji nesto slicno nadjes utakmicu pa posle u ZEM-u trazis tv stanicu koja prenosi.
 
šta se dešava sa exodus dodatkom, čitava frka se podigla, ali ništa nisam razumeo...te odmah ga deinstalirajte, te ima virus, te sve je ok, pa neki monopol se pominje, u čemu je zapravo problem? jel bezbedno da se koristi dalje?
 
šta se dešava sa exodus dodatkom, čitava frka se podigla, ali ništa nisam razumeo...te odmah ga deinstalirajte, te ima virus, te sve je ok, pa neki monopol se pominje, u čemu je zapravo problem? jel bezbedno da se koristi dalje?

Jel?Gde si to pročitao?
 
Jel?Gde si to pročitao?

bolje pitanje je gde nisam :)) na sve strane ima nešto oko toga, pun je i youtube klipova na tu temu...nisam se baš nešto dublje upuštao, jer nisam imao vremena, ali moja žena i dalje preko exodusa gleda sve što je zanima...

pored toga je nešto žestoko kritikovan tvaddons zbog indigo add on-a koji su ubacili u najnoviju verziju kodija...meni deluje sasvim ok i korisno...

da li je exodus otišao u večna lovišta?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=sQFw6wbLdV0
 
Poslednja izmena:
Jel?Gde si to pročitao?

bolje pitanje je gde nisam :)) na sve strane ima nešto oko toga, pun je i youtube klipova na tu temu...nisam se baš nešto dublje upuštao, jer nisam imao vremena, ali moja žena i dalje preko exodusa gleda sve što je zanima...

pored toga je nešto žestoko kritikovan tvaddons zbog indigo add on-a koji su ubacili u najnoviju verziju kodija...meni deluje sasvim ok i korisno...

da li je exodus otišao u večna lovišta?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=sQFw6wbLdV0
Ovaj lik sto si ostavio link je ******. Gledao sam ga skoro svaki video nesto pametuje. Kao ima brdo resenja za kodi a nista nije tacno. Kontam da je to o Exodusu i krenulo od njega. Exodus sasvim lepo radi.A i to je od onda od kada je otisao Lambda. Posle su ovi iz tvaddons rekli da su nasli zamenu za Lambdu i da ce nastaviti da razvijaju i Exodus i Phoenix.
 
Poslednja izmena:
Sudeći samo po ovom klipu, izvesni Lambda, kreator Exodusa a i starog Genesisa, nakon nesuglasica sa nekim ljudima iz zajednice, napušta Exodus projekat, koji nastavlja da radi.

Nigde viruse nije pomenuo.
 
Ako je istina, jadno.
 
Ko zna šta je tu bilo....
@Altru
Nisam mislio da ne govoriš istinu nego čisto da staviš link da ne bauljam okolo ;)
 
Ako je istina to nece moci dugo tako. Mada cisto sumnjam. Taj lik sa yt pruča svakakve ******stine.
 
Sad sam kod burazera na win7 instalirao krypton i pokušavam da ubacim live tv serbia ali nema sanse. Ni jedan url ne valja. Jeli ima neki novi url da neko zna?
 
Pogledaj na youtube klipove za livetvserbia pa u komentarima (ili opisu) mi se cini da sam video da je neko postavion adresu za skidanje zip fajla.
 
Kako vam se čini krypton? Ja ne mogu nikako da se naviknem, a i ubacivanje addona je postalo dosta teže.
 
Moderan, ali slažem se da je konfuzan. Kod sestre na nekom Celeron laptopu radi sporije nego 16.x.

Ali sve radi lepo kada se podesi.
 
Ma ja sam ga tek danas prvi put instalirao kod brata na komp i jedva se snalazim. Kod mene na boxu i laptopu je jarvis a kako vidim tako ce i ostati.
 
Promenite skin i dobicete stari izgled.

Sent from mTalk
 
Sinoc instalirao 17 na laptopu, jedva se snadjoh. Na tabletu imam Jarvis, kao sto rece vddutina, tako ce i ostati :)
 
Ja sam još na Jarvisu promenio na onaj Estuary skin, tako da su mi ovo minimalne razlike...

....shit has hit the fan...
 
Ja na krypton nikako ne mogu da nadjem opciju add sorce, nego ih skidam kroz browser i onda install from zip. Druga stvar, nikako nece da mi pocne download posojecih addonova, sta moze biti problem?

Sent From My Galaxy S7
 
Imas u gornjem levom uglu zupcanik (kliknes) pa imas file menadzer.
A imas u addons gore install from resposity( valjda se tako pise) tu isto imas install from zip file.
Pisem ovako iz glave pa ne znam tacno.
Menjajte skin i onda instalirajte sta vam treba pa vratite skin.
Skin menjate u gornjem levom uglu pa opcija inter....

Sent from mTalk
 
Pa to nije previse promenjeno.Meni je najvise trebalo da se naviknem da favorit zvezdica nije gore u settings nego u sidebar-u
 
Nazad
Vrh Dno