»RSS Benchmark sajt

Strana 340 od 343 PrvaPrva ... 240290330336337338339340341342343 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 5.086 do 5.100 od ukupno 5139

Tema: Kodi i addonovi za Kodi

Member Avatar korisnika dalek
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        369
        Blue thunder i pvr mi je radio prvo veče kako treba, odgledao sam utisak nedelje celu emisiju, ali već sutradan nisam mogaonda učitam opet kanale, pa sam nešto menjao portale, pa sam uspeo, ali sad radi par minuta i onda pukne kanal, i tako svaki.
        Jel to normalno ili se samo meni dešava?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        295
        Citat Citiram korisnika: rastafarian Pogledaj poruku
        Ajde da probam da pitam za NFL ako neko gleda ovde... The crew mi je najbolja za gledanje NBA utakmica pošto ne moram sve live, ima poseban deo sa reprizama koja rade extra.
        Da li neko ima nešto slično za NFL?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
        Nekad bio jedan dobar adon, na žalost ne radi više -ako sam dobro shvatio šta pitaš. NFL ti je najjednostavnije ako su snimci u pitanju potražiti preko elementuma, naredni dan stavljaju na ru trackeru utakmice. Vidim da ima baš dobrog kvaliteta https://i.imgur.com/vUGgDwV.png
        A za gledanje live ima dosta listi na kojima to radi, ako zatreba pomoć javi se na pp.

Member Avatar korisnika rastafarian
        Na forumu od
        Jan 2003
        Poruka
        2.291
      4. Moja mašina
        • MON: Samsung 205BW
        • HDD: 2x1TB ext
        • SND: Yamaha V375, Canton 5.1
        • LAP: Dell Inspiron 15 7537
        • TV: Sony 55W829,Samsung 50B430,Samsung LE32S71
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Sony PS4 & PS3,Canon PS 210IS, iPad,Ipod Classic 7th
      5. Live imam sve preko the Crew. I to radi dobro,nego zeznuto za one što su posle 01am

Probam elementum za snimke onda

Tnx

Sent from my HD1903 using Tapatalk
        Fight The Power!

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        295
        Samo pogledaj kako piše kod rusa radi pretrage - NFL 2020-2021
        https://rutracker.net/forum/tracker.php?nm=nfl

Member
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        190
      8. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 1600 AF
        • MoBo: MSI B450 GAMING PLUS MAX
        • RAM: 2 x 8GB DDR4 Kingston PC3200 HyperX Fury RGB
        • VGA: ASUS ROG Strix Radeon RX570 OC edition 8GB GDDR5
        • MON: LG W2252S, SAMSUNG LS24R650FDUXEN
        • HDD: Samsung 850 EVO
        • Case: Fractal Design FOCUS I, Seasonic S12III Bronze 650W
        • SND: Creative Soundblaster Omni Surround 5.1 USB DAC
        • INET: Powerline
      9. Citat Citiram korisnika: dalek Pogledaj poruku
        Blue thunder i pvr mi je radio prvo veče kako treba, odgledao sam utisak nedelje celu emisiju, ali već sutradan nisam mogaonda učitam opet kanale, pa sam nešto menjao portale, pa sam uspeo, ali sad radi par minuta i onda pukne kanal, i tako svaki.
        Jel to normalno ili se samo meni dešava?

Normalno je, previse ljudi na mak adresu

ako ti pvr nije primarni izvor tv-a, obicna lista sa 1 koekcijom radi posao .... meni 5 njih radi oko 2 god bez problema.

Member Avatar korisnika dalek
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        369
        Nisam siguran da sam te baš razumeo. Probao sam sad nodi kodi fork i sad trenutno sve radi odlično, videćemo u prime time ;-)
        A kako da nadjem tu listu?

Member Avatar korisnika p3dJ4
        Na forumu od
        Sep 2009
        Poruka
        470
      12. Moja mašina
        • CPU: ryzen 5 3600 BOX
        • MoBo: biostar b350et2
        • RAM: 2x4gb DDR4 2400mhz samsung
        • VGA: Rx 580 4gb sapphire pulse
        • MON: Benq 24' 1080p 60hz LCD + rgb traka
        • HDD: ssd 240gb kingston + 1TB HDD Seagate
        • Case: MS Winston + rgb traka - Chiftec 500w Smart -5x fan
        • SND: Blueberry 2.1
        • INET: DSL
        • Ostalo: "a4tech a90" "A4tech x7 500MP", "Genius k10 rgb","MS GODZILLA PRO' "SKODSBORG"
      13. Koji je najbolji nacin za gledanje SporKluba RS ?
        HODL

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        4.551
        Platiš pa gledaš?

Member
        Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        1.061
        Ppv

Member Avatar korisnika machak99
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        1.118
        Citat Citiram korisnika: p3dJ4 Pogledaj poruku
        Koji je najbolji nacin za gledanje SporKluba RS ?
        Najsigurnije a moze da bude i jeftino je Eon, 800din, jos nadjes nekog ortaka pa podelite trosak i eto za 3e Sport klub. Sve ostalo je klimavo i nesigurno, jurenje lista i adona...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока

Member Avatar korisnika p3dJ4
        Na forumu od
        Sep 2009
        Poruka
        470
      18. Moja mašina
        • CPU: ryzen 5 3600 BOX
        • MoBo: biostar b350et2
        • RAM: 2x4gb DDR4 2400mhz samsung
        • VGA: Rx 580 4gb sapphire pulse
        • MON: Benq 24' 1080p 60hz LCD + rgb traka
        • HDD: ssd 240gb kingston + 1TB HDD Seagate
        • Case: MS Winston + rgb traka - Chiftec 500w Smart -5x fan
        • SND: Blueberry 2.1
        • Ostalo: "a4tech a90" "A4tech x7 500MP", "Genius k10 rgb","MS GODZILLA PRO' "SKODSBORG"
      19. https://www.aliexpress.com/item/4001...archweb201603_

ovako nesto,jel ima negde sportklub na ovakvim ip listama?
        HODL

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2020
        Poruka
        223
      21. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 7 2700
        • MoBo: MSI B450 TOMAHAWK MAX
        • RAM: 2 x 16GB Patriot Viper 4 DDR4 3000MHz
        • VGA: ATI Radeon 3650 256MB
        • MON: Acer X223W
        • HDD: 1 TB A-DATA ASX6000LNP
        • Case: MS Cyclops V
        • Ostalo: MTS Optika 400/160 Mbps
      22. Probao sam nadaleko i nacuveno hvaljeni Elementum i sta znam nije lose ali nije kao Plex a pogotovo nije iskustvo kao Netflix. Plex jeste dosta pesackog posla oko pribavljanja sadrzaja ali kada poskidas sve sto ti treba samo koriscenje je pesma i parira servisima sto se placaju. Elementum dugo bufferuje i to prikazuje po sred ekrana, trazi od mene da biram torrente. To bi trebala biti opcija a da po default se moze izabrati da recimo povuce prvi 1080p ili 4K sa liste. Kao i da se nekako sakrije buffer prozor u pozadini. Super radi kada krene film ali komplet iskustvo nije bas najbolje. Sve sto sam na Kodi probao je taj fazon, radi ali sa ekstra koracima i interfejs je prevazidjen. Vise su mi svidjali Stremio i Popcorn time, tamo imas biblioteku sve utegnuto, izaberes film i gledas. Elementum je zapravo torrent klijent unutar torrenta koji pravi liste filmova i pretrazuje torrent fajlove na trackerima, u prevodu sirovo iskustvo gledanja filma.

Hoce li oni ikada redizajnirati interfejs Kodija? Jer nacin dodavanja ovih addona nema nikakvog smisla. Gomila koraka za nesto sto bi trebalo da bude u dva klika, vidi se iz aviona da je program ostao isti vec 15 godina. Kad dodam addon i preko njega povucem film sam Kodi bi trebalo da to ubaci u movies a ne ja pesacki to da radim. Addoni bi trebali da mogu puniti te biblioteke. Plexu samo kazes gde da trazi i on odradi sve sam.

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        295
        Citat Citiram korisnika: Envoy Pogledaj poruku
        Probao sam nadaleko i nacuveno hvaljeni Elementum i sta znam nije lose ali nije kao Plex a pogotovo nije iskustvo kao Netflix. Plex jeste dosta pesackog posla oko pribavljanja sadrzaja ali kada poskidas sve sto ti treba samo koriscenje je pesma i parira servisima sto se placaju. Elementum dugo bufferuje i to prikazuje po sred ekrana, trazi od mene da biram torrente. To bi trebala biti opcija a da po default se moze izabrati da recimo povuce prvi 1080p ili 4K sa liste. Kao i da se nekako sakrije buffer prozor u pozadini. Super radi kada krene film ali komplet iskustvo nije bas najbolje. Sve sto sam na Kodi probao je taj fazon, radi ali sa ekstra koracima i interfejs je prevazidjen. Vise su mi svidjali Stremio i Popcorn time, tamo imas biblioteku sve utegnuto, izaberes film i gledas. Elementum je zapravo torrent klijent unutar torrenta koji pravi liste filmova i pretrazuje torrent fajlove na trackerima, u prevodu sirovo iskustvo gledanja filma.

Hoce li oni ikada redizajnirati interfejs Kodija? Jer nacin dodavanja ovih addona nema nikakvog smisla. Gomila koraka za nesto sto bi trebalo da bude u dva klika, vidi se iz aviona da je program ostao isti vec 15 godina. Kad dodam addon i preko njega povucem film sam Kodi bi trebalo da to ubaci u movies a ne ja pesacki to da radim. Addoni bi trebali da mogu puniti te biblioteke. Plexu samo kazes gde da trazi i on odradi sve sam.
        Navika je čudo, meni eto na elementumu jednostavnije naći film nego na hbo ili netflix. To što te pita koji torent ćeš uzeti a ne povuče automatski ima smisla. Sam određuješ sa kojeg izvora, kvalitet, koliko sidersa, jezik koji je ubačen a ne mora uvijek biti orginalni....
        Interfejs kodija, postoje razni skinovi - ja eto volim ovaj klasični jer mi je najpregledniji.
        Baferovanje nije baferovanje već preventivno učitavanje da ti nebi baferovalo, naravno i to možeš podesiti.
        Što se tiče "utegnutog" ne znam šta pod tim misliš. Ono što gledam , recimo seriju uredno obilježi šta sam pogledao. Ako povežeš sa trakt nalogom imnaš mogućnost više oko preglednosti šta si gledao i šta se novo pojavilo. Sve u svemu ništa ja tu ne bih dirao - sve idealno i nadam se da će ovako raditi i u budućnosti.

Meni dobar a ti se drži plexa

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        266
      25. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™2 Quad Processor Q9650, COOLER MASTER Hyper TX3 EVO
        • MoBo: Asus P5QL PRO
        • RAM: Kingston HyperX 8gb ddr2
        • VGA: Asus RX560 4Gb GDDR5
        • MON: Samsung SM 2243 (SN)
        • HDD: Hitachi (500+320 gb)
        • OPT: Asus DRW-24D5MT E-Green
        • Case: Codegen Briza 6099
        • TV: Samsung UE32J5100AW
      26. Citat Citiram korisnika: torpedoo Pogledaj poruku
        Navika je čudo, meni eto na elementumu jednostavnije naći film nego na hbo ili netflix. To što te pita koji torent ćeš uzeti a ne povuče automatski ima smisla. Sam određuješ sa kojeg izvora, kvalitet, koliko sidersa, jezik koji je ubačen a ne mora uvijek biti orginalni....
        Interfejs kodija, postoje razni skinovi - ja eto volim ovaj klasični jer mi je najpregledniji.
        Baferovanje nije baferovanje već preventivno učitavanje da ti nebi baferovalo, naravno i to možeš podesiti.
        Što se tiče "utegnutog" ne znam šta pod tim misliš. Ono što gledam , recimo seriju uredno obilježi šta sam pogledao. Ako povežeš sa trakt nalogom imnaš mogućnost više oko preglednosti šta si gledao i šta se novo pojavilo. Sve u svemu ništa ja tu ne bih dirao - sve idealno i nadam se da će ovako raditi i u budućnosti.

Meni dobar a ti se drži plexa
        Dobro si rekao. Verovatno nije uradio sinhronizaciju sa trakt nalogom. A sto se pocetnog bufferovanja, pa to je 1-2 min. Taman pustis film, odes po flasu piva i kokica. Ziv bio kodi i elementum! Kad se setim kako sam pre nekoliko godina gledao torrente uzivo preko ace playera. Ovo je daleko bolje iskustvo.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Member Avatar korisnika psaras
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        4.251
      28. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon X4 860K
        • MoBo: MSI A68HM - E33
        • RAM: 8GB DDR3 1600 MhZ Kingston Fury
        • VGA: Sapphire R9 270X Dual X OC
        • MON: Samsung Syncmaster 223BW
        • HDD: Patriot Blast 120 SSD + Famsung F3 1TB
        • OPT: PIONEER 111
        • Case: Cooler Master 690 / LC Power LC600H-12, V2.31
        • SND: Integrated
        • TV: Panasonic 32" 720p
        • INET: Kablovska
      29. Ja ne razumem kakve veze uopšte imaju plex i elementum.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Strana 340 od 343 PrvaPrva ... 240290330336337338339340341342343 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •