Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Mozes i na box i na racunar, zavisi sta ti vise odgovara. Tj instaliras prvo kodi pa onda u njemu elementum. Postoji kodi za obe platforme.
 
Може ли се Коди инсталирати на неки Cast који ће бити на смарт ТВ у, на већину ТВ се не може инсталирати Коди? Неки јефтин уређај.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Uzmi neki cast pa pustaj sa telefona kao ja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Може мало појашњење, cast служи да споји телефон и телевизор или се Коди инсталира на cast а телефон служи само као даљински?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Sa cast-om povezujes tv preko hdmi i usb. I cast sluzi kao screen share,sta vidis na telefonu to se reprodukuje na tv-u.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Тако сам и претпоставио, али ми онда за смарт тв не треба cast?
Планирам да узмем неки смарт ТВ LG43UM7540 или неки сличан. На њих не могу инсталирати Kodi.
Треба ми нешто да могу да имам Kodi на тв-у.
Тренутно имам Еон бокс на ком имам Kodi али он би ишао у другу собу.

Kodi који имам на телефону не могу да преко Еон бокса стримујем на ТВ, не знам како.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ja nikako da resim problem sa kodijem,

Imam Kodi Phoenix Reborn, i izbacuje mi kad hocu da pustim neki program kodi " [Errno 11004] getaddrinfo failed " ?

Imam ADSL MTS-ov sa Zte (beli) ruterom
 
@faca
Ako kupis smart onda ti ne treba jer on ima screen share,a sto ne bi kupio tv bez smarta pa neki dobar box i resis problem?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Планирам 4К, а нисам видео 4К а да није смарт. ТВ ми треба за Еон ТВ апликацију, Еон бокс иде у другу собу на други ТВ.
Тај тв који хоћу није андроид и не могу инсталирати Коди, зато сам питао шта постоји а да је јефтино за Коди.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ma kakav cast uzmi box, instaliras Kodi i to je to.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Планирам 4К, а нисам видео 4К а да није смарт. ТВ ми треба за Еон ТВ апликацију, Еон бокс иде у другу собу на други ТВ.
Тај тв који хоћу није андроид и не могу инсталирати Коди, зато сам питао шта постоји а да је јефтино за Коди.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Za EON TV apk možeš Samsung, LG, Sony i tesla opušteno.
Prva 2 imaju svoj sistem koji je podržan od EON-a. Poslednja 2 su punokrvni Android TV uređaji sa dovoljno RAM memorije za nesmetan rad.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
I TCL sa android OS, gura kodi i eon bez problema

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ma kineski neki bitno da prenosi sliku sa tel.
A sad sa novog miui 11 (xiaomi softver) imam mogucnost pustim kodi i minimizujem a slika na tv ostaje,a ja igram igrice :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Како ради Коди на Тесла ТВ (S901SUS и S903SUS) , ко има Теслу?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Drugari, imam neki smart tv koji nije android, marke Vox... Uspevao sam ranije da ono što pustim u VLC ili Acestreamu preko duplicate komande pustim na tom tv-u bežično, tj. kroz mrežu preko Serviia.
Zanima me, da li je moguće dobiti takav restream iz kodija? Npr, ako pustim nešto sa balkan green addona, da li je moguće da ista slika ide i na tv kroz mrežu, da ne povezujem kompjuter i tv hdmi kablom.
 
Preporuka za addon koji ima 4k sportske kanale?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kako da castujem filmove sa Lidija na Smart TV.
Recimo pustim neki film sa elementima na tel i hoću da castujem na tv..
Postoji li mogucnost

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Može ako ti televizor podržava neku vrstu cast-a. Obično to radi loše, a posebno kad telefon povuče i internet za film. Najbolje je uzeti smart box. Smart na televizorima su uglavnom jako hardverski slabi.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Како се кастује преко Еон бокса? YouTube могу да кастујем али Коди не.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Svaki Arena sport kanal mi koči u Balkan Green addon-u. U LiveTVKodiSerbia ni ne rade...

Reprodukuje 10 sekundi i onda učitava (cache ##%) duže od minut, i tako u krug.

25+Mbps imam net i svaki put (veoooma retko) kad upalim Kodi stalno neki problemi. Da li postoji još neki addon osim LiveTVKodi i Balkan Green za Arena kanale?

Kako vi gledate kanale na Kodiju a da ne koče? Arenu zaista ne gledam ni 2 sata mesečno a Kodi ni za toliko ne može da pomogne.
 
Vrlo prosto, ja lično obrisao Kodi iz tog razloga.
Prešao na reddit strimove za fudbal, pomirio se sa opcijom da je Arenu nemoguće gledati “ilegalno” i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Како се кастује преко Еон бокса? YouTube могу да кастујем али Коди не.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Imaš opciju čast na telefonu pa preko nje. Ne znam gde je to kod tebe na A2. Kod mene na mi9 se nalazi u settings/more/wireless display

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Svaki Arena sport kanal mi koči u Balkan Green addon-u. U LiveTVKodiSerbia ni ne rade...

Reprodukuje 10 sekundi i onda učitava (cache ##%) duže od minut, i tako u krug.

25+Mbps imam net i svaki put (veoooma retko) kad upalim Kodi stalno neki problemi. Da li postoji još neki addon osim LiveTVKodi i Balkan Green za Arena kanale?

Kako vi gledate kanale na Kodiju a da ne koče? Arenu zaista ne gledam ni 2 sata mesečno a Kodi ni za toliko ne može da pomogne.

Pa tako je sa besplatnim nekad rade a nekada ne
 
Pa tako je sa besplatnim nekad rade a nekada ne
Ok onda. Našao sam i neki sajt koji ima Arena kanale, biće od koristi. Ali je najlakše sa Kodi-jem + ima Addon-ove koji baš tome služe a stalno imam probleme. Prvo sam mislio da sam nešto pogrešno podesio al' ako je tako svima nema šta.

Da vidiš samo kako sam podesio Kodi sa Eminence skin-om, napravio foldere na dnu, logo kanala, background itd. :D a moram da gledam kanal na nekom sajtu sa 400 reklama. :D
 
Malo ste pogrešno shvatili priču. Kodi je prazna ljuštura i ne vredi ničemu ako se ne nafiluje. Ti bildovi su proizvod nečijeg entuzijazma da ljudi gledaju džaba. Mane su nepouzdanost, loš kvalitet.....Nema besplatno a javno a da vredi truda - jedino što je stvarno dobro a svima dostupno su adoni tipa Qusar ili elementum zato što rade na drugom principu. Malo se potrudite jer se baš sad može naći dobrih strimova i mac adresa. Stalker client u kodiju i live tv - sve rešavaju.
 
Da li je Quasar i dalje aktivan? Na par mesta sam pročitao da je ugašen a ne mogu ni da ga otvorim. Greška "Daemon error: IOError..." se prikazuje i svaki put i piše da reatartujem Kodi pre nego otvorim Quasar.

Da li ja nešto pogrešno radim?
 
Uspešno sam instalirao Elementum ali šta god da pustim ekran je crn i nema zvuka. :D

Quasar nema šanse.
 
Nazad
Vrh Dno