Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Neki addon sa dugometražnim crtaćima koji su sinhronizovani

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Našao sam hr prevodi filmova drugačiji...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Ја на крају овај наручих.
bbdd46d1843de31fa0737c9c20039654.jpg
4f42f7b35f4229b6083e613b71409604.jpg
eba6ff7abedb4458aafb1904c28c0ee8.jpg
151b3132ed09c8f2ef9c156e1087113c.jpg


Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
Jel moze link?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel moze test tvviet danas samo? Za ligu sampiona

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Moze mala pomoc za HBO GO addon za Kodi. I na proslom i na novom boksu isti problem. Skinem instalaciju, ubacim, sve super. Pustam desetak puta, radi tecno (ni da secne). Posle nekog vremena krene da koci uzas, 30 sekundi normalno pa secka 4-5 sekundi. I to kad se desi prvi put, nema vise normalnog gledanja svaki sledeci put. Sama aplikacija na boksu radi najnormalnije. Ako je bitno, addon je skinut sa github-a.
 
Radi li nekome neka od arena preko livetv serbia? ja instalirao da probam, ne radi nijedna od onih milion nekih lista sto imaju.
 
Radi na Green-u i na Phoenix Reborn-u.
 
Poslednja izmena:
Шта му би одједном???
81c13e8cd7726e44575c0b4294194bef.jpg
11addb676df7ab10382f321afcd9051f.jpg


Остало на боксу ради нормално. Јутјуб је на 4К, видео излаз бокса је 1920х1080@60Hz... Брисах кеш, али не помаже.

РЕШЕНО: подешавања система/приказ/ вратио на фабрика подешавања.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Која би била рачуница ако би свако коло лиге шампиона давао гратис?
Добар део арене гледа само због ЛШ и АБА лиге, мали број због наше фудбалске лиге.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
NovaTVbh prenosi ManCity i Tot ali secka svakih 20sek po par sekundi. Bas lose na tvviet. Dok arena radi dobro.
 
HBOGO addon mi radi ok, ali mi ne prikazuje titlove, tj ako ih prikaze, prekrije ceo ekran sa svim prethodnim i narednim titlovima za nekoliko scena :)
 
Moraš pobrisati inpustream najnoviji i instalirati stariji.
Vidi ta temi hbo go, ja sam isključio update pa meni radi dobro.
I
 
Ja ću samo dodati da pored Quasar/Elementum vrhunski addon je Seren sa Real Debrid. Isto tako vuče vrhunske torente a prednost u odnosu na Quasar ili Elementum što ne traži nikakav prostor u memoriji i film ide instant, nema čekanja. Otkako sam ga stavio Quasar nisam nijednom pokrenuo. Eg neko će reći sad RD se plaća. Da, plaća se ali stvarno mislim da vrijedi dati tri eura mjesečno za pristup premium serverima. Pa to je kutija cigara ili tri kafe. Ako je to previše za mjesec onda stvarno ne znam imam li išta više dodati.
Instalirao sam seren na kodi 18.1 imam RD nalog aktivan ali kad god pokrenem bilo sta nema stream-a...ne pronadje nijedan source
 
ima...ali ako imaš recimo Sony Android TV, koji ima samo 100Mb mrežnu karticu onda to neće ići... a treba ti i internet od barem 150Mb/s... ja baš zato imam HTPC, koji radi OK iako je dosta star... največa brzina kad sam pustio film veličine 56GB išla je do čak 103Mb/s... znači mrežna ti obavezno treba da bude 1GB...
 
Sme li se koristiti KODI za gledanje domaćih IPTV lista u inostranstvu, konkretno u Francuskoj?
 
Sa vpn što da ne.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
ima...ali ako imaš recimo Sony Android TV, koji ima samo 100Mb mrežnu karticu onda to neće ići... a treba ti i internet od barem 150Mb/s... ja baš zato imam HTPC, koji radi OK iako je dosta star... največa brzina kad sam pustio film veličine 56GB išla je do čak 103Mb/s... znači mrežna ti obavezno treba da bude 1GB...
Sonyjev wifi je također čudan. Ne mogu da izvučem više od 140-150 mbps, najčešće se vrti između 130-140, po anality aplikaciji dok na istoj mreži bez problema na laptopu ide deklarisanih 200 mbps. Ne znam u čemu je problem. Tv stoji pored rutera.
 
Nazad
Vrh Dno