Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Napokon sam prešao sa windows 7 na 10 i naravno morao sam ponovo kodi da instaliram. I sada imam problem sa elementum adonom.Stoji mi da baferuje 25mb pre nego što krene hteo bih da povećam ali ne mogu da nađem gde je to. A i zvuk svakih desetak minuta bude kao da se čuje neki eho i to traje možda minut ili kraće i onda se vrati u normalu,pre nisam imao ove probleme sa zvukom
 
Elementum/setings/bittorrent/ stavis u prvoj opciji koliko mislis da treba.
 
Ni meni ne rade titlovi.com, dzabe sam registrovan. Jesi li nasao taj zamjenski addon?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ja sam odustao, odem na titlovi.com, skinem prevod, raspakujem i povučem u kodiju. Jeste extra par koraka ali pomirio sam se da taj titlovi.com addon ne radi. [emoji29]
 
I ja čitam i nije mi jasno. Zadnji put kad sam podešavao na box-u skinuo oficijelni , user-pas i završio posao za 2 min. Naknadno ubacio reda radi i onaj skrpljeni koji radi samo na ručno pretraživanje.
 
Očigledno je da ne radi svima kako treba.
 
Nema potrebe za skidanjem zipa. Kodi, podešavanja, plejer, jezik i u ponuđenim subtitle provajderima imaju oba titlovi.com addona. Ovaj donji, od dva koja sam okačio u prošlom postu, je ok i radi bez greške i 100% od prve.
 
Vidim da nije uspelo.
Ok je ovaj sa crtama gde pise i official.
99fa4d6598e130dae2b19b51a796895f.jpg
6748964641c75c1f5bfdb80000dafab3.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima ideju kako i sta treba da se uradi da mi proradi netflix addon?
2020-02-19 15_40_49-biker972 - TeamViewer.png
 
Džaba što je objasnio kada to kod mene ne radi, inputstream adaptive mi je enable
 
Problem je izgleda do Kodi na mac os, na androidu radi bez greske, isto tako i na windows 10
 
Ljudi, treba mi vaša pomoć oko instalacije Balkan green builda na Kodi 18.5 Leia.

Naime rešio sam da instaliram BGB na ovu verziju Kodija ali kada u File manager odem na Add source i tamo dodam http://kodi.csadria.org/repo/kodibalkan i onda kliknem na OK i opet OK dobijem poruku sa slike.
8cc2c58b61e6f7fa3c75f73cd0697310.jpg


Kada kliknem na folder kodibalkan dobijem poruku sa slike...
8ac500e6b9e2f7800179abf71cb16e4c.jpg

Ispratio sam masu videa na YT i googlao po netu ali nisam našao rešenje tako da bih bio zahvalan ako bi neko mogao da pomogne.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, treba mi vaša pomoć oko instalacije Balkan green builda na Kodi 18.5 Leia.

Naime rešio sam da instaliram BGB na ovu verziju Kodija ali kada u File manager odem na Add source i tamo dodam http://kodi.csadria.org/repo/kodibalkan i onda kliknem na OK i opet OK dobijem poruku sa slike.
8cc2c58b61e6f7fa3c75f73cd0697310.jpg


Kada kliknem na folder kodibalkan dobijem poruku sa slike...
8ac500e6b9e2f7800179abf71cb16e4c.jpg

Ispratio sam masu videa na YT i googlao po netu ali nisam našao rešenje tako da bih bio zahvalan ako bi neko mogao da pomogne.

Nije taj URL i nemoj javno kaciti isti.Novi na PP.
 
Izvini, nisam znao, mislio sam da može da se okači pošto je sa YT...

Još jednom izvini ako sam nešto pogrešio.
 
Možda i radi ali nađe 1 titl na svakih 5 godina...meni kao radi ali skoro nikad ne izbaci nijedan rezultat, bar za ove novije stvari...opensub i subscene jedini koji vrede...
Ubaciš ručno opensubtitles, titlovi i podnapisi. Meni radi kako treba.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno