Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ima li neko link za instalaciju Balkan green build. Hvala!

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Zajebantii de ste?[emoji23] Ne kuckam prekratio muke sa Core aplikacijom. Ali nema leba ( bez motike) [emoji28]

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
Uspeo konačno. Slučajno tapnuo na Authorize. To nisam morao ranije[emoji848]
c999b3ec8889a4336cfb2ea481c135a3.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Radi li vam hbo go addon
Javlja mi grešku 403
Koristim beelink GT1 Ultimate
 
Dobio mail od trakt.tv
Poceli da limitiraju koriscenje API-ja.

"As of October 27, 2020, we’re enforcing rate limiting for all API apps. You’ve created a Trakt API app, and we wanted to let you know directly. If you have any questions, please continue the discussion in the GitHub API project.

Why are rate limits being enforced?

Over the past several months, Trakt performance has been negatively impacted by a huge increase in API traffic and poorly coded apps. In order to stabilize the API and increase performance for everyone, we’re turning on rate limiting. The Trakt API is free to use, and rate limiting will help us keep it that way.

What updates does my app need?

Your app will need to handle the 429 HTTP status code and headers that are sent when the rate limit is exceeded. This might be built into your API library, or you might need to customize your code to handle it. The API docs have more details.

What are the limits?

/sync/history/* 2 calls every second
All API methods 1,000 calls every 5 minutes

All limits are per user.

Moving forward

We plan on adjusting limits until we find a balance of good performance with minimal app impact. The goal is to prevent API abuse, but allow users to use apps normally. We’ll keep the API docs updated with the current rate limits.

If you have any questions, please continue the discussion in the GitHub API project.

Happy coding,
- The Trakt Team"



Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Kako da se uklone prethodni api u traktu? Imam par tamo kao test ali mi ne trebaju više.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Meni sljaka HBO GO ali me zezaju titlovi.Desi se da dok gledam film da nestane na 3,4 minuta pa se vrati.Kad kliknem na subtitles vidim da imam i external verziju prevoda.Da nije do inputstream adaptive?Probao sam da instaliram prethodnu verziju ali nece,samo zadnja moze 2.4.6. valjda...
 
Nestaju ti external ili ne-external verzije titla? Pošto je poznat "gremlin" za internal / TTML titlovima zbog čega su posle i dodate ove external varijante čim su se na HBO Go serveru pojavili i ti srt titlovi.
 
Kad nestane external,prebacim se na drugi i obrnuto.Aj posto je skoro bilo azuriranje i Kodija i Inputstreama,praticu pa cu videti da li i dalje zeza....
 
Idi u podešavanja addona, obriši profil i uloguj se ponovo. Hoće da zeza ako se nisi dugo logovao, ili istekne pretplata. [emoji39]

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ja imam problem da se prijavim na forum, sve uredno user i pas a neda im od kuće. Ovo kuckam sa posla, inače se ne odjavljujem nikad. Šta da mu uradim.... Pokušao i ono promjena lozinke ali ni to neda.
 
^

Ako ne da Neda možda da Mira...
 
Na Kodiju za prevode, za slova čćžšđ, pokazuje neke znake.
Saveti?
 
Подешавања/уређаји за репродукцију/језик - скуп знакова central Europe (Windows)
Интерфејс/регионални - скуп знакова central Europe (Windows)

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Zašto gledate HBO Go preko Kodija?
 
zato što preko browsera secka na slabijim konfiguracijama ,ako je pc u pitanju

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Ako neko ima slobodno mjesto za hbo go neka mi prosledi
Retko gledam, kontao pogledati Sopranos i Žicu da ne torrentujem
 
Ko je vičan sa ovim kodijem,pošto ja blage veze neam.Koristio sam ga normalno pre par meseci i obrisao zbog neke gluposti.Sad reko da ga skinem,kad ni jedan addon neće.Mozda nije loše na pm ko ima živce [emoji3]

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Gde nestade Trakt History iz Elementuma?

Autorizovao Trakt i restartovao Kodi, i filmovi i serije i dalje nemaju History više. U podešavanjima Elementum-a Trakt je uključen.
 
Gde da iskljucim Trackt u elemenumu?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Sta se desilo sa Robin Hood TV? Ne radi vise :( . Da li postoji neka free alternativa?

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Nece da me dodaju u grupu. Kodi sam instalirao na Vivax 50" smart TV i eto ponekad bih upalio neki domaci kanal cisto iz dosade. Elementum radi mada generalno se TV random restartuje otprilike cim je neki zahtevniji zadatak pred njim.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Sta se desava sa rutracker-om? U elementumu vise ne otvara filmove i serije. Ima li jos koji privatni traker poput rutrackera da moze da radi na eon-u sto znaci da nema uploada.
 
Rutracker.org не работает из-за пожара в дата-центре
 
Sta se desava sa rutracker-om? U elementumu vise ne otvara filmove i serije. Ima li jos koji privatni traker poput rutrackera da moze da radi na eon-u sto znaci da nema uploada.
Probaj rutor, megapeer. Nisu privatni. Odlicno rade na miboxu s, verovatno ce i na eonu. I kod mene trenutno ne radi rutracker (time out).

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Rutracker je rokn'o, msm sve, (manje-vise filmovi i serije, bilo je tu toliko toga), da li je nesto ozbiljnije ne znam.
 
Trebao se on ugasiti 2013 ili 2014.
Pregovaralo se na visokom nivou između Usa i Rusije da se uguši piraterija.
Počeo rat u Ukrajina i sve je prolongirano.
 
Nazad
Vrh Dno