Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ljudi jer ima neki tutorial kako da se omoguci i podesi MAME u Kodiju ili CoreElec? Ja sam trazio ali bas nisa nisam nasao da jednostavno objasnava, step-by-step procedura.
Hvala na pomos.
 
Instalirao sam Elementum ali koji god film ili seriju da pustim uvek mi skine nešto drugo. Npr pustim Joker, odaberem torent a on skine Avengers endgame, isto tako i sa serijama. To mi se na Exodusu nikada nije dešavalo.
 
Врло могуће, пошто имаш доста адона, да се нека 2 конфронтирају.
И не разумем какве плејере инсталираш у кодију?!?!
Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
Једино што ми пада на памет, јесте да деинсталираш коди, обришеш скривени фолдер ( ако гледаш на рачунару ) па да кренеш изнова инсталацију.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
Nemas ovu opciju (vidi sliku)?
c93fd90b7bfdca439cf358fce87be00f.jpg


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Pokusaj da promenis skin na kodiju

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Deinstalirao sam Kodi i opet isntalirao balkan green add on , i dalje ista stvar ljudi.....

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Онда је нешто до балкан грина. Ја га не користим, тако да ми није јасно шта је проблем.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Онда је нешто до балкан грина. Ја га не користим, тако да ми није јасно шта је проблем.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
A i sto je brate bilo i kad sam elementum koristio. Tako da do toga nije , ja sam kodi izbrisao na opciju deinstaliraj bez brisanja kes memorija i pratece memorije.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Stavi klasični confluence adon - ako ni to ne ide, Balkan te zejebava.
 
A i sto je brate bilo i kad sam elementum koristio. Tako da do toga nije , ja sam kodi izbrisao na opciju deinstaliraj bez brisanja kes memorija i pratece memorije.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
Mors da je nesto zaostalo od predhodne instalacije kodi-ja. Nemam box pa ne znam kako izgleda kodi njemu. Tj. gde ti cuva podesavanja kodija, kod windowsa ja user-appdata-roaming-folder kodi. Brisi kes memoriju. Ili najradikalniji potez ako je moguc factory reset samog boxa.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Па сам је одговорио зашто поново има проблем - није деинсталирао са брисањем меморије, већ је остави тако, па је по поновној инсталацији коди покупио последња подешавања.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Па сам је одговорио зашто поново има проблем - није деинсталирао са брисањем меморије, већ је остави тако, па је по поновној инсталацији коди покупио последња подешавања.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
Opcija deinstaliranje - jeli to dovoljno da se izbrise sve sa kodija ?
Osnovna opcija na boxu koja se nalazi i za brisanje drugih aplikacije a ne samo ove.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Побриши сав кеш, податке, па деинсталирај коди. Рестартуј бокс па одради инсталацију кодија. Која верзија ти није правила проблем? Ако је 18.4 стави поново њу ( имаш линк за скидање на kodi.tv ), или 18.5 ако ти је 18.4 правио проблем.
Што се тиче елементума - имаш мој поступак подешавања више пута објављен. Када будеш скидао елементум, скини ову верзију јер је универзална
https://github.com/elgatito/plugin....oad/v0.1.41/plugin.video.elementum-0.1.41.zip

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ма Торпедо, ОК је то за SPMC (узгред, поздрави Словенца на СФ-у ако се појављује), али мени је први пут за све ове године да чујем да неком нема команди за подешавања превода, звука, поглавља...

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Instalirao sam Elementum ali koji god film ili seriju da pustim uvek mi skine nešto drugo. Npr pustim Joker, odaberem torent a on skine Avengers endgame, isto tako i sa serijama. To mi se na Exodusu nikada nije dešavalo.

Koji trekeri su u pitanju? Мени ради нормално

2ec0bfbd515f8fd42ff76b48be5da98e.jpg
b86dd018fdac8a0f317265baca8c6ecf.jpg
9664a451789911816e79c73a10b503b4.jpg


U Kodiju isim tog elementuma,ništa više ne vredi.Svi oni repository poput Exodusa,Tempest,Crew nijedan link ne pronalaze za serije.

Vredi puno toga u Kodiju - HBO GO, Netflix, ESPN sport... ima toga baš dosta, samo treba imati naloge ili znati šta i kako.
 
Poslednja izmena:
Koji trekeri su u pitanju? Мени ради нормално

2ec0bfbd515f8fd42ff76b48be5da98e.jpg
b86dd018fdac8a0f317265baca8c6ecf.jpg
9664a451789911816e79c73a10b503b4.jpg




Vredi puno toga u Kodiju - HBO GO, Netflix, ESPN sport... ima toga baš dosta, samo treba imati naloge ili znati šta i kako.
Zašto meni i dalje pokazuje opise na Engleskom iako sam sve na Srpski postavio? Ako nije samo do jezika Kodija kako podesiti prevode? Matori smaraju kako to da ne može da se prevede. :D
 
Jel moze neko da podeli netflix addon koji radi sa 18.5
Hvala


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Zašto meni i dalje pokazuje opise na Engleskom iako sam sve na Srpski postavio? Ako nije samo do jezika Kodija kako podesiti prevode? Matori smaraju kako to da ne može da se prevede. :D
Ако не заборавим, сутра пре подне сликаћу моја подешавања кодија и објавити.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Ако не заборавим, сутра пре подне сликаћу моја подешавања кодија и објавити.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
Hvala unapred!

Par puta sam resetovao Kodi, podesio sve, instaliram Elementum, ono opet sve na ENG (samo Elementum, sve ostalo SRB).
 
Morao sam da obrišem Ekementum iz Kodija jer mi je zauzimao previše memorije a Kodi mi je na Firesticku. Sinoc sam odgledao dva filma i ostali su u memoriji a ja nisam mogao da nađem način da ih obrišem.
 
Ако си подесио по мом упутству, тј. као на овој слици, онда не остаје на уређају.
47300a4c579027635d0b7a025e9f5891.jpg


Узгред, ево и обећаних подешавања за коди:

9ba3d9593de2f54f73e7240c1530ae31.jpg
78a868a9c6d9743593ecfb32248028c0.jpg
6dd8bba1b77ac5835273e81870741725.jpg
3dcd3d5c24a00bb540441dd969ce73b7.jpg
74d6de949ba475daffb94d8f133f225f.jpg
ab01cceef2ae60e31fc727158bb99464.jpg

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se ako nisam u toku ali Balkan Green addon mi javlja neku grešku prilikom dodavanja onog linka u File Manager-u. Ne sećam se kako tačno piše, nešto tipa "Couldn't retrieve data from external server" možda sam lupio sad al' tako nešto iskače.

Da li Addon i dalje radi? Možda je na nekom drugom linku?

Btw, hvala @salacue za podešavanja! Probam večeras da sredim te prevode.
 
Izvinjavam se ako nisam u toku ali Balkan Green addon mi javlja neku grešku prilikom dodavanja onog linka u File Manager-u. Ne sećam se kako tačno piše, nešto tipa "Couldn't retrieve data from external server" možda sam lupio sad al' tako nešto iskače.

Da li Addon i dalje radi? Možda je na nekom drugom linku?

Btw, hvala @salacue za podešavanja! Probam večeras da sredim te prevode.
Promenjena je adreza ili nesto lose kucas. Odi na njihovu fb stranicu. Tu imas tacnu adresu

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Drustvo,ubacio sam HBO GO adon za Kodi (okacio je neko par stranica pre) medjutim,kada radim setup,nikako uspesno da se logujem na nalog koji koristim na redovnoj app...ima neka caka?

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Nznm sta bi onda moglo da bude...svaki put mi izbaci gresku kod logovanja,a imam redovan placen nalog...

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ok,nisam trenutno kuci,probam cim stignem,hvala :)

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ne znam zašto mi stuca elementum 4k,net je sbb 150/10, izbaferuje normalno, namestio sam po salacue uputstvu
 
Jel zna neko koja je najnovija verzija za netflix addon i ako ima link?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ona koju sam ovde postavio je kod mene tj ova
https://i.imgur.com/puWXyE7.png

Kaže da ima apdejt ali ga neda instalirat - nije me puno zabrinulo dok ova verzija radi.
Inače preporuka, ne prelaziti na novu verziju kodija čak ni apdejt adona dok postojeća šljaka.
 
Nazad
Vrh Dno