Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ima verovatno u svakoj privatnoj listi sa ovih prostora Recimo ja koristim smart iptv pro od nekog Hrvata i imaju svi kanali i taj mts-ov.
 
Na tv-u imam stari android 4.4.4 i ne mogu da instaliram novi Kodi. Međutim mogu da stavim stare verzije Kodia, pa me zanima da addonovi rade i na starim verzijama? Meni je samo potrebna Arena sport, ništa više.
 
Probaj da instaliras Mygica media center, to je kodi 17 za stariji android (4.4)
 
moj buraz bas to koristi i radi mu Balkan Green addon
 
Razmišljam da instarliram Balkan green build na Kodi 18. Kakva su iskustva, čitao sam na nekim mestima da sporo radi, pa ne znam da li se isplati da diram postojeće stanje.
 
Sa Balkan green-om moja iskustva su i više nego pozitivna.Topla preporuka.
 
Hvala, instalirao sam ga i za sad sve radi kako treba. Nema zastoja, addonovi rade ok, izbor live programa koji funkcionišu takođe fino radi.
 
Moja iskustva su da nemam nikakva iskustva :d Nikad nisam vidio svrhu, šta tu ima vredno pažnje.
 
Такође никада нисам пробао Зелени Балкан. А не видим ни разлог зашто бих.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Malo je opsirna tema pa ne mogu da nadjem odgovor,da li postoji Hbo go addon za kodi,imam libreelec na boxu?

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Da li neko zna zasto mi zvuk sa T9 ide stereo? Hdmi je uredno prikljucen na receiver


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Продајем листе?
Аууууу, а што ли онда користих СББ до пре 10 дана толике године, и што ли сад користим ТВВиет???

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Pa i da prodajes, sta je to strašno?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Продајем листе?
Аууууу, а што ли онда користих СББ до пре 10 дана толике године, и што ли сад користим ТВВиет???

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

Mislio sam na taj TVViet prodaješ-reklamiraš,sigurno imaš neku korist
 
Zašto ne bi imao koristi i nekome smetalo ? Malo malo pa daje te 24h user/pass testove pa eto neka ljudi testiraju, nije da kao to ne može i sa njihovog tvviet sajta da se dobije. Ja jedino nisam prešao na tvviet sa mog iptv provajdera zbog loše uradjene aplikacije za Android box, za touch screens je ekstra ali u mom slučaju za Android tv box nije.Preko daljinca je pravo mučenje i nepregledno,recimo da je air mouse previše komplikovan za starije osobe. Mada je moj provajder počeo da daje i 4K kanale i sada ga ne bih promenio nikako.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Zašto ne bi imao koristi i nekome smetalo ? Malo malo pa daje te 24h user/pass testove pa eto neka ljudi testiraju, nije da kao to ne može i sa njihovog tvviet sajta da se dobije. Ja jedino nisam prešao na tvviet sa mog iptv provajdera zbog loše uradjene aplikacije za Android box, za touch screens je ekstra ali u mom slučaju za Android tv box nije.Preko daljinca je pravo mučenje i nepregledno,recimo da je air mouse previše komplikovan za starije osobe. Mada je moj provajder počeo da daje i 4K kanale i sada ga ne bih promenio nikako.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Pa zar se ne može ubaciti tvviet lista i siptv aplikaciju?
 
Komentar je malo bezveze. Koliko znam čovek je pomagao i delio liste a ne prodavao.
Malo je bezveze da kolega kad kod neko pomene neku besplatnu aplikaciju on to omalovazava i kao slucajno pominje taj tvviet. On moze da prodaje sta god zeli naravno,samo mislim da ovde nije mesto za to.

Sent from my UP520 using Tapatalk
 
Bravo, odličan addon, slika u fiull hd

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Ne radi link

Moze i meni addon za Hbo Go. Hvala.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, molim za pomoć
Instalirao sam kodi 18.2 (Win verzija) i Balkan green AddOn. Hteo bih da obrišem, zabranim, ili pin-om zaključam XXX sadržaj (vidi da ga ima u TV uživo). Postoji li jednostavan način za to? Dosta površno poznajem Kodi.
Hvala!
 
Ne postoji mogućnost za to u njihovom buildu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno