Šta je novo?

Ranac za 15.6" laptop

Pittsburgh

Slavan
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruke
1,223
Poena
200
Pozdrav. Postavio bih pitanje u sta da kupim, ali nema odgovarajuceg podforuma.

Kupio bih ranac za laptop koji je kvalitetan i koji ima dovoljno mesta i kad idem na putovanje. Bitno mi je da bude kvalitetan i dugotrajan.

Pozdrav.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
da, rade sve vrste futrola, ranceva i torbi po meri... ako te zanima poslacu ti privatnom porukom da ne bude reklama... ja sam stvarno prezadovoljan kvalitetom i izgledom jer je normalan ranac sa barem jednom dubokom pregradom nemoguce naci...

u ovu torbu inace staje kuciste, monitor, zvucnik i periferije :)

unutrasnje dimenzije torbe su duzina: 40cm, sirina 21cm i visina 27cm.
 
Poslednja izmena:
Isto trazim ranac ali da imam mogucnost da vidim u prodavnici (Novi Sad). Trazim za laptop od 15" ali i za put (bez laptopa, znaci da ipak bude prostora za par osnovne garderobe), kraci hiking,... Gledam do oko 5000din. Nije mi bitno gomilu pregrada za svaku sitnicu da ima svoj prostor. Svakako to im i dize cenu. Vidim da spominjete na Spensu neku radnju.
Kako shvatam i ove sportske radnje koje izmedju ostalog imaju i ranceve isto imaju u ponudi ranceve za laptop tj. imaju u njima i pregrade i ojacanja radi zastite?
 
Koji model?
Jesi zadovoljan? Sta bi izdvojio kao prednost ili mane ako ima? Jel ima prostora da se potrpaju i stvari?
Mislio sam u petak (black friday) da obidjem malo radnje po NS-u pa da vidim da li cu naci nesto prakticno.
 
Isto trazim ranac ali da imam mogucnost da vidim u prodavnici (Novi Sad). Trazim za laptop od 15" ali i za put (bez laptopa, znaci da ipak bude prostora za par osnovne garderobe), kraci hiking,... Gledam do oko 5000din. Nije mi bitno gomilu pregrada za svaku sitnicu da ima svoj prostor. Svakako to im i dize cenu. Vidim da spominjete na Spensu neku radnju.
Kako shvatam i ove sportske radnje koje izmedju ostalog imaju i ranceve isto imaju u ponudi ranceve za laptop tj. imaju u njima i pregrade i ojacanja radi zastite?
Ako si vec u Novom Sadu obavezno idi do Protektor radnje. Mislim da samo u Novom Sadu i imaju radnju. Domaca proizvodnja, prave od od izuzetno kvalitetnog materijala, cak mislim da sam negde video da daju dozivotnu garanciju na proizvode. Imam dve njihove torbice i jedan ranac i mogu da garantujem da se u srbiji i sire ne mogu naci kvalitetniji rancevi. Mogu opusteno da se kolju sa ovim stranim jakim imenima sto prodaju ranceve od po 200 evra.
Otkrio mi je ortak lovac, prave uglavnom proizvode za oruzje ali rade i normalne ranceve i za laptop, kamere itd. Ne reklamiraju se nigde ali su poznati u tim krugovima. Kupis stvar i furas ceo zivot bukvalno.
Preporuka i ostalim clanovima, proguglajte, imaju i fb stranicu i neke radnje po BG-u prodaju njihove proizvode.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
https://www.emmi.rs/torbe-rančevi-f...p-15-tigernu-t-b3213g.11.html?productId=63537

Fantastican, od jula koristim, po meni bolji i od original Bobby ranca, kamo li ovih kineskih AE kopija (kakvu sam i ja hteo da kupim).

Odlican materijal, zasebna pregrada za laptop, dobri sundjeri, minimalisticki dizajn, prostoran, prekriveni su svi rajfeslusi tako da voda tesko moze da dopre do njih, a ima i pregradu odozdo sa navlakom za kisu, pregrade na rucicama..

I dan danas me odusevljava kakav ranac se dobije za nepunih 40e :)
 
Poslednja izmena:
Mark Ryden sa AE kida, baš su im dobri rančevi. Ja ga koristim nekih godinu-dve dana, nikakve zamerke bukvalno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Okej su, drug uzeo Mark Ryden jer mu se nije dopao dizajn ovog Tigernu-a, ali je Tigernu daleko kvalitetniji.
 
Poslednja izmena:
Ovaj Tigernu sam porucio black usb upgrade. Mrzelo me je da se vrtim po NS-u i pretrazujem radnje, ne bi ni znao da da gledam. Slabo i ove sportske radnje imaju, a cisto sumljam da za 40e mogu dobiti kao ovaj. U Winwin-u sam spazio neke interesatne ali mislim da sam napravio mnogo bolji izbor. Bas su ljudi zadovoljni u review-u. Ovaj model cak mozes i da prosiris prostor za oko 20L, to je i presudilo jer ipak hocu i za put da mi se nadje. Gomila pregrada + usb dodatak to cu tek videti koliko ce mi koristiti.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno