Šta je novo?

Ranac za 15.6" laptop

Pittsburgh

Slavan
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruke
1,223
Poena
200
Pozdrav. Postavio bih pitanje u sta da kupim, ali nema odgovarajuceg podforuma.

Kupio bih ranac za laptop koji je kvalitetan i koji ima dovoljno mesta i kad idem na putovanje. Bitno mi je da bude kvalitetan i dugotrajan.

Pozdrav.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Bilo koji Thule je kvalitetan i dugotrajan.,ako cena nije problem. Imam jedan, za laptop do 13 inča i razmišljam se da uzmem još jedan, veći.
 
+1 za Thule. Uzeo sam Stravan za novi MacBook 13 jer savršeno staje u pregradu za tablet i deluje kao da solidno štiti od kiše. Mada i cena je jača...

Da mi je potrebno nešto veće, uzeo bih Crossover.

 
Gde mogu da se nadju Thule ranci?
 
Ja kad sam svojevremeno tražio case za telefon išao sam u radnju negde kod naselja Železnik. Odnosno mislim da je to par stanica posle Vodovodske. Prodavnica je prodavala Thule program. E sad da se ubijem ne mogu da se setim ali mislim da su i rančeve prodavali.
 
Poslednja izmena:
Ja kupio Thule ranac u na Banovom Brdu, neka prodavnica za automobilsku opremu.
Posle 3 meseca riknula gornja rucka.
Nazalost racun sam zagubio a garanciju nisam ni dobio.
Tako da oprez prilikom kupovine. Citajte i komentare na Amazonu, nisu svi ruzicasti.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bila je odma na ulazu sa strane od fakulteta levo, prva po redu posle onog kafea (nadam se da je nisu već zatvorili obzirom kakve su jake cene držali).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Morao bih da vidim ima li drugar pulse. Cini mi se da ima o jako brzo mu se pokidalo oko rucke za nosenie(za neka dva meseca), a ne nosi ga tako nego na ledjima.

Ps. Radi se o Pulse rancu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste li vidjali negde po Beogradu u poslednje vreme kvalitetne ranceve?

Meni je potreban ranac za najsire potrebe, kada putujem recimo da spakujem najosnovnije stvari, nije mi potreban za laptop. Nije mi potreban neki ogroman ranac za putovanja, vec velicine poput ovih za laptopove.

Da li su ovi laptop rancevi dovoljno izdrzljivi i kvalitetni da mogu i njih da uzmem u obzir?
 
Poslednja izmena:
Jeste li vidjali negde po Beogradu u poslednje vreme kvalitetne ranceve?

Meni je potreban ranac za najsire potrebe, kada putujem recimo da spakujem najosnovnije stvari, nije mi potreban za laptop. Nije mi potreban neki ogroman ranac za putovanja, vec velicine poput ovih za laptopove.

Da li su ovi laptop rancevi dovoljno izdrzljivi i kvalitetni da mogu i njih da uzmem u obzir?

Ja sam nedavno u Gigatronu uzeo HP-ov ranac za 15" laptop, ali može da posluži i za bilo šta drugo, sasvim solidan za te pare (oko 4500 dinara).
 
dajte neku preporuku za dobar ranac ali da ima vecu pregradu... uzeo bih nesto kvalitetno da traje. favoriti su mi Thule Crossover 25L i 32L ali nikako da nadjem lep snimak ili sliku glavne pregrade. odgledao sam sve youtube snimke i svi su isti, niko da snimi lepo dubinu i sirinu ranca iznutra.

meni treba ranac za mini itx kuciste, nemam laptopove niti tablete pa me mnogi rancevi odvracaju gomilom pregradica zbog kojih mislim da glavna pregrada nije velika.

kuciste je Raijintek metis plus dimenzija 190x277x254mm sa zapreminom od 13.4L. kuciste inace staje u klasican ranac sa jednom pregradom pa bih uzeo sada nesto kvalitetno i pouzdano za nosenje.
 
porucih na kraju Incase Allroute Rolltop Backpack. 3 dana sam trazio ranac sa normalnom dubokom pregradom. ljudi su zaboravili sta znaci normalan ranac.

ovaj ima sve sto mi treba, duboku pregradu u koju staje mini kuciste, vodootporan je i moze da se otvori po zelji kao vreca i natrpa sve unutra cime se dobija i dodatni prostor. stize za koji dan pa javljam neki utisak...

https://www.incase.com/allroute-rolltop-backpack
 
Za Thule, imaš Thule shop na tošinom bunaru, pa si mogao otići i pogledati uživo. Takođe imaju i odlične i vrlo povoljne Case Logic rančeve. Znam da sam malo okasnio al *mjau**mjau**mjau* :)
 
hvala, razmisljao sam ali me je bas mrzelo da vucaram kuciste sa sobom i cimam se po gradu. pogledao sam sve zive snimke sa tjuba i specifikacije ranceva i nista mi nije odgovaralo. thule ranci su skoro svi isti, gomila plitkih pregrada koje su meni beskorisne, samo se zapremina razlikuje. slao sam i mejlove svima, ovi sa tosinog bunara su mi preporucivali jedan od 15 a drugi od 20k dinara sto mi je bilo malo mnogo a rancevi nisu nista posebno a pritom su i preveliki...

od Incase supporta sam dobio potvrdu da ovo kuciste staje u ranac koji sam porucio tako da je to bio najveci bonus.
 
i slagali su me iz supporta... kuciste ne moze da stane, tj. staje ali jedva uza naguravanje tako da bataljujem svaku pricu o rancevima jer su proizvodjaci izgleda zaboravili kako treba napraviti normalan ranac sa dubokom pregradom.

sam ranac je ok i koristice se ali mu je namena bila nosenje kucista.
 
E zato ja nista ne kupujem dok licno ne probam ukoliko doticni proizvod moze da se nadje kod nas u radnjama.
 
Poslednja izmena:
odradio sam na kraju torbu po meri jer od ovih ranceva nema vajde... prezadovoljan sam kako je ispalo, mislim da masini nista ne bi bilo cak ni da je ispustim :)
malko je robusnija ali sam hteo da unutra stane sve sto nosim.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
 
Nazad
Vrh Dno