Šta je novo?

Preporuka novog internet provajdera

Nista

Cenjen
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruke
927
Poena
180
Zelim da promenim MTS-ov internet. Sta predlazete? Hvala unapred, pozdrav! :)
 
Da li imaš mogućnost za SBB?
Meni radi odlično za online igranje i dl. Sada ti je najslabiji paket 40/2 Mb/s a cena mu je oko 1700 mislim. Jedini problem je što moraš prvo televiziju da uzmeš pa tek onda internet.
 
Mozemo da ti predlazemo sve i svasta, ali dzabe ako ne znamo sta je uopste moguce uzeti tu kod tebe. Mozda ti je MTS jedina opcija, a mozda i nije.

Dakle, okaci ovde listu sta su ti opcije, pa ce neko mozda moci da pomogne.

Pozdrav
 
Ili lokaciju na google mapi, možda imaš komšiju na forumu koji može da ti preporuči iz prve ruke.
 
Poslednja izmena:
Gledao sam taj paket za net 40/2mb 1600. Nije los, samo ne pise na sajtu da mora uz tv nego se nudi uz duo ili tri pakete gde ispada skuplje.
 
Duo paket ti je tv+ net
 
Evo lokacije na mapi. Vracar, Vojislav ilic, posle arhitektonske skole. Ako je neko u blizini sa foruma nek predlozi. Sest godina koristim usluge mtsa, pa bih promenio ako moze. Privatno stanujem, pa je gazda ubacio samo SBB kablovsku tv bez neta. Ja imam svoj MTS net. Nadam se da sam dao vise informacija za savete. :)

5c4f57f9c54c2009849c3bc4fdab47e5.jpg
 
Poslednja izmena:
Uzmi i SBB internet. Ako si već iznajmio, traži ono što ti treba za svoj novac. Sve ostale varijante ti komplikuju život ili imaju ograničenje.
 
Ja sam tu odmah iza tebe imao sam prvo telekom net 10 extra je radio prekid jednom neki 2 sata u toku dve godine , sad sam kod sbb-a zbog brzine za sad je ok ako ne juris neku vecu brzinu moj ti je savet telekom
 
Bez razmišljanja SBB, ko god ima mogućnosti.
Čak i kada sam se selio, gledao sam lokaciju gde mogu uzeti njihov net i TV

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk
 
Ja sam setio da izmerim brzine neta preko speed testa. Za Bg mi nudi telekom, beotelnet, vip, telenor, radijus vektor.

Radius vektor
abb0e91dbc0e166afbc4b1ddcda22cd0.jpg


VIP
36ee72e910a06d3e14c077eb5b832957.jpg


Telenor
6d3a937f6b984b5ca94512daa4dab2ee.jpg


Beotelnet
160baca2c8712b688dc3df5e35bdfb4d.jpg


Telekom
15d8ce5224fb6503a06720e7933da82c.jpg


MTS
70e0b5a82918185c88b9d6151b125a55.jpg


Kako mi je Telekom izmerio vecu brzinu nego MTS koji koristim? Zar nisu oba jedna firma?

Sta mi znace merenja drugih provajdera koja ne koristim?

Nemam u ponudi SBB ili jos neke da proverim kako bi se on pokazao.
 
Da li imate neki predlog za internet bez ugovorne obaveze?

Korisne info: Nalazim se na Novom Beogradu, blok 4, Pariske komune. Zgrada nema SBB.
 
Ja sam tu odmah iza tebe imao sam prvo telekom net 10 extra je radio prekid jednom neki 2 sata u toku dve godine , sad sam kod sbb-a zbog brzine za sad je ok ako ne juris neku vecu brzinu moj ti je savet telekom

Bez razmišljanja SBB, ko god ima mogućnosti.
Čak i kada sam se selio, gledao sam lokaciju gde mogu uzeti njihov net i TV

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

Ok, hvala vam. :)
 
Pozdrav ljudi, koji je najbolji provajder na Vracaru, Resavska ulica? Da je bez ugovorne obaveze ili da je na 12 meseci ugovor.
 
Nazad
Vrh Dno