Šta je novo?

Nasumično pauziranje reprodukcije u svim aplikacijama

Gibli

Slavan
Učlanjen(a)
25.01.2005
Poruke
144
Poena
330
Zdravo

Od skoro mi se dešava da mi se reprodukcija u bilo kojoj aplikaciji (play music, podcast republic, mx player, youtube) nasumično pauzira, nakon čega moram da pristisnem play da bi se nastavila. Nema nikakvog pravila ili naznake kada će se desiti može biti na pet minuta a može da prođe i više od sata kako bi se ponovilo.

Prva pomisao su mi bile slušalice ili ulaz ali isto se dešava i bez slušalica, kada slušam sa zvučnika telefona.

Takođe nema veze da li se materijal pušta sa mem kartice ili se strimuje.

Jel se još nekom ovo desilo i još bitnije pitanje šta je uzrok i rešenje?

U pitanju je Moto G4. Sve instalirane aplikacije su ažurirane.
 
Ne. Dešava se i kada je displej isključen, i kada reprodukcija radi u pozadini...
 
Jedino mi pada na pamet da ti je neka aplikacija u pozadini uključena koja bi možda mogla da "uznemirava" audio/video sadržaj ili reprodukciju istog.
Neka vrsta update-a, lupam.....plugin...

Zaista prvi put čujem da neko ima baš takav problem.
 
Problem je ipak bio hardverski.

Zbog loših kontakata u ulazu za slušalice (iako je telefon star samo par meseci) se dešavalo da se problem manifestuje kao da je pritisnuto play/pause dugme na slušalicama. Što je još čudnije dešavalo se i bez slušalica...

Par kapi kontakt spreja na stereo bananicu slušalica i malo seksa sa ulazom za slušalice :-devil-: (nekoliko ubacivanja i rotiranja bananice u ulaz) je rešilo problem :happy:
 
Nazad
Vrh Dno