Šta je novo?

3D mapa Beograda Infograd ne radi vec neko vreme

kizav

Poštovan
Učlanjen(a)
17.01.2017
Poruke
25
Poena
54
3D interaktivna mapa Beograda Infograd www.infograd.rs ne radi vec neko vreme. Jel zna neko sta se desava? Dosta sam je koristio jer tacnije prikazuje objekte tj kucne brojeve nego bilo koja mapa ... imala je 3D prikaz objekata ali je fora bila u tome da pokazuje i okolne objekte od onog sto je trazeno i to sve zajedno sa brojevima. Sad ne radi neko vreme a nigde nema informacija sta se desava pa ako neko zna sta je u pitanju neka pise.

Mislim da je ovo pravo mesto na forumu za moje pitanje ali ako gresim admini prebacite gde treba
 
Da li si korisitio Firefox za pregled?
Ako da, probaj u Chrome-u, tamo mi radi normalno.
 
Svaka cast majstore!!! Radi! Hvala! U FF-u nece a u Chrome-u je sve ok, to mi nije ni palo na pamet da probam a trazio sam po netu sta se desava i vidim da se jos dosta ljudi zali da ne radi.
 
Nesto do Firefoxa verovatno sa nekim update-om posto je radilo do neadvno, ali me mrzelo da kopam sta posto normalno radi u Chrome-u.
 
Ma svaka ti cast i za ovo .... meni nije ni palo na pamet da probam .... a to sto ne radi neka se bakce njihova podrska sa tim a ne mi :)
 
A pazi sad ovo ... kad probam sa moba i chrome-a da odem na infograd izbacuje upozorenje da je sajt zarazen .....
Screenshot_2017-02-07-23-59-33.jpg
 
Ne znam tacno za mob. Tu sam skinuo njihovu aplikaciju (barem dok je postojala ta opcija na sajtu, vise je nema), tako da nisam nikad ulazio preko browsera. Na guglu ima da ti izbaci ako ukucas u pretargu sa APK, jedino sto nije azurirana skoro 2 godine, ali i dalje vrsi posao.
A ovo za malware, moguce i da je neka false detekcija, a pitanje je i da li ovi nasi znaju za to pa ne ispravljaju.
 
Poslednja izmena:
Radi na mobilnom u chromu, ume da zeza sa firefox-om nece da otvori samo liniju jednu izbaci, ali sa najnovijom beta radi i u njemu
 
Radi i sa prastarom Operom (12.18) savršeno.
 
Nemam pojma sta se desava ali bitno je da radi ... izgleda da mora da se proba na dva tri nacina .... :D
 
Nazad
Vrh Dno