Šta je novo?

Thinkpad T420

bobbob

Slavan
Učlanjen(a)
02.12.2012
Poruke
196
Poena
215
Pozdrav svima,
U velikoj sam dilemi, imam priliku da uzmem navedeni laptop za 280€. Pitanje je vredi li te pare?
Procesor je i5-2520M
8GB DDR3
SSD 128GB
Grafika Intel HD3000 + g-force 4200 m
Hvala vam na pomoći.
 
Ne bih reko da vredi te pare. Ja sam kupio pre mesec dana T420s sa 8GB ram i bez hard diska za 160€. Ubacio sam 120GB SSD (imao sam već).
Za te pare možeš da nadješ T430/T530.
 
T430 ima za 270eur, 4gb ddr3, 320hdd, i5 trece gen, intel hd 4000 grafika. Jedino je ako je bas bitno da ima dve grafike onda je druga prica...
 
@bazant Ta druga grafika me je i privukla. Laptop bi koristio prvenstveno za posao i multimediju, ali voleo bih i da može da pokrene i Baldurs gate, recimo. E sad, nisam nikada imao laptop koji ima samo integrisanu grafu. Ne znam kako bi to radilo, ali slutim da ne bi bilo dobro :)

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
 
Baldurs gate je stara igra. Da nije izaš'o neki rimejk? Mogu ja da probam na svom laptopu kako radi...
Meni od novijih Hearthstone dobro radi, torchlight. Planiram i Jedi Outcast da probam.
 
Hvala članu @Marko207. Odlučio sam se za običan T420 bez dodatne grafike koji je znatno jeftiniji.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
 
kod laptopa je ogroman faktor estetska očuvanost. konfiguracija kao konfiguracija ta koju si naveo je pristojna, i ako je laptop nov, nekorišćen ili jako malo korišćen ta cena je korektna. ja sam recimo kupio za 300 evra pre jedno dve godine thinkpad sa istom takvom konfiguracijom, ali refurbished, kućište i tastatura novo, unutrašnjost polovna - suma sumarum kao nov da si uzeo, to je po meni odlična opcija.
 
Naveden laptop za oko 300e je precenjen.
Posebno treba proveriti o kom ssd-u se radi.
Mnogi nekvalitetni mogu biti losiji cak i od standardnih hdd-a.
 
pa sad.... bas da bude losiji od 5400 hdd-a vrlo tesko.

ja bih bez problema uzeo thinkpad sa tom konfiguracijom za 300 evra ako je kuciste, tastatura i ekran novo, i smatrao bih da sam ekstra prosao.
 
Moj, polovni, Lenovo T420s.
Poklopac je izgreban ovde onde (izgleda dramatičnije na slikama), tastatura, touchpad i ekran prilično očuvani.
https://postimg.org/gallery/s6lkmho4/
 
Nazad
Vrh Dno