Šta je novo?

Ubiq (UBQ) (Ethash)

MOzda i bude nesto od ovoga u prvih par dana da se pokupi neka lovica :)
 
Bolje ti da ih kupis nego da ih kopas :)

Pitanje koja ce biti cena...Ja sam iskopao neku kolicinu za dva dana, i izracunao sam da je 9500sat cena koja bi bila ekvivalent ETH kopanju. Ako bude veca, bolje je od Etha i obrnuto. E sad moja racunica je vezana za diff i sve onako kako je bilo krajem prosle nedelje...
 
ja kopam na aikapool sa ethminer, ako bude cena kao na exp bice isplatljiviji nego eth, jedino sto mu diff konstantno raste
 
Poslednja izmena:
Ma nema od ovog nsita i ja sam kopao, ali je kolicina preminea iz drugog coina (swap) 1:10 strasno.... koji ce to istovar biti
 
treba kopati sve zivo i cuvati,ako treba i godinama. nikad se ne zna :D
 
ima oni na cryptsy cujem svi milijarderi sad :-devil-:
stock-photo-dadaab-somalia-august-unidentified-children-stretch-out-their-hands-at-the-dadaab-re.jpg
 
mozda nekad i izadje na neku menjacnicu :D
ja sam nakopao 100 coina dosta je :)
 
Bittrex-u neki problem za depozit

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
naso sam :D
Bittrex market opening Wednesday, February 8th at 12pm PST
 
Poslednja izmena:
ogroman swap...navukli vas sada ide damp na 20k

kakav 20K...lood li si...ide na 1K bre. Mene su kostali 9500sat komad, ako bude "damp" na 20K, oma prodajem :) JBS je bio 35K poslednja cena a swap je 1:10, sto mu dodje 3500. Posto je bilo prepumpano na kraju, znamo sta sledi. Ali, sa druge strane, i ETC start je bio takav...Podrum pa mega pump. Ko zna sta ovi imaju u glavi, ali svakako ne ocekujem da prodjem dobro.
 
Poslednja izmena:
Cekajte moze li se kopati ovaj novcic sa klejmurom 7.4? Vidim da je situacija jadna za sad :D
 
Poslednja izmena:
kakav 20K...lood li si...ide na 1K bre. Mene su kostali 9500sat komad, ako bude "damp" na 20K, oma prodajem :) JBS je bio 35K poslednja cena a swap je 1:10, sto mu dodje 3500. Posto je bilo prepumpano na kraju, znamo sta sledi. Ali, sa druge strane, i ETC start je bio takav...Podrum pa mega pump. Ko zna sta ovi imaju u glavi, ali svakako ne ocekujem da prodjem dobro.

ja negde procitao bila cena 150k satoshija, vidim da si u pravu sada...u opticaju je 35m jel tako?

edit:kako ide sa kopanjem koliko prave 280x i 7950, ko na eth ili exp?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno