Šta je novo?

Gde kupiti delove za servis retro kompjutera

Zašto hvala, tu smo da se pomognemo. Imaš i u Bgd sigurno ali to su ljudi koji verovatno uvoze i rade samo na veliko, snabdevaju maloprodaje.
 
Ima 1,25A uzmeš i probaš pa ako vrišnjava onda juriš 1,5A ili ako imaš nekog da ti donese iz Šapca dok čekaš završiće 1,25A
Mnogi i premoste pa šta bude, znam da su to radili na nekim stvarima za autoradio jer se ne proizvode odavno takvi osigurači
 
Ima 1,25A uzmeš i probaš pa ako vrišnjava onda juriš 1,5A ili ako imaš nekog da ti donese iz Šapca dok čekaš završiće 1,25A
Mnogi i premoste pa šta bude, znam da su to radili na nekim stvarima za autoradio jer se ne proizvode odavno takvi osigurači
Ok hvala puno! Jel beše nije bitno sa koje strane je okrenut ? Samo se umetne ?
 
Svejedno je kako postaviš jer je u njemu nit koja se istopi kad se preoptereti, prekine napajanje.
 
Zna li neko gde može u Srbiji da se pronađe 13pinski DIN konektor za video out na Atariju ST? U MG Elektronicu ga imaju u katalogu ali nema na stanju, a nigde drugde nisam uspeo da ga nadjem Googlajući po našim sajtovima :)

Kupio sma ja par komada DIN13... ako se nisi snasao do sad, mogu ti poslati komad/dva... posalji mi samo PM.

(izvini sto ranije nisam odgovorio, ali bas retko otvaram bench...)
 
Hteo sam da napravim adapter za napajanje c64->C128 pa sam nedavno kupio konektore za Amiga i C128 racunar preko ebay-a (traziti "high-quality power connector for Amiga 500, 600, 1200 & Commodore 128.", ovaj prodavac je bio iz Poljske). Mislio sam i da ovde okacim potraznju za tim konektorima, mozda ih neko ima da mu netreba; ali za 7€ po komadu mislim da nije preskupo, ne kupuje se to cesto.
s-l1600.jpg
 
Hteo sam da napravim adapter za napajanje c64->C128 pa sam nedavno kupio konektore za Amiga i C128 racunar preko ebay-a (traziti "high-quality power connector for Amiga 500, 600, 1200 & Commodore 128.", ovaj prodavac je bio iz Poljske). Mislio sam i da ovde okacim potraznju za tim konektorima, mozda ih neko ima da mu netreba; ali za 7€ po komadu mislim da nije preskupo, ne kupuje se to cesto.
Pogledajte prilog 400652

Imaš ih u redovnoj ponudi na AmigaStore-u za takodje 7€, ko ima popust izadje ga 5,70€ komad

 
Nazad
Vrh Dno