Šta je novo?

MS Industrial TITAN PRO kućište

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Pozdrav drugari forumaši, evo i poslednje MS Industrial recenzije. Ostavio sam Titan Pro za kraj jer mi se više svidelo od Black Widow modela, barem uživo. E sad, što se cene tiče tu mi malo nije jasno šta se nedavno desilo. Kućište je bilo dostupno na par mesta za 35-36€, sada se u istim web shopovima navodi da ga nema na lageru, a i cena je čudesno otišla na 48-49€. Nadam se da će se to uskoro vratiti na "svoje mesto". Jer za tih 35-36€ sad bih menjao onog Winstona bez razmišljanja, iako je i Winston idealan za moje potrebe :). Nadam se da vas nije uplašila moja "njuška" u 4K na početku klipa :D
 
S obzirom da je Falcon isao za 37-40e, a ovo kuciste je unapredjeni Falcon, ta druga cena koju si naveo je i neka realna cena, po toj ceni je i moj drug uzeo pre par meseci.

Hvala za review!

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Videćemo kad dođe za par dana. Kako god bilo bar nije 70€ kao u Hrvatskoj.
 
Zar nije Ms Industrial hrvatska firma?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jeste, zato i kažem ;). Tamo je i Winston oko 40€, a onaj Knight od 13€ im je skoro 30€ ... kod nas je 30€ sa napajanjem :D
 
Ne vidim zasto bi hrvatska firma kod nas imala jeftinija kucista?
Mada ne odredjuju oni finalne cene..

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Dobra recenzija, skroz profi :)

Neverovatno kako na video snimcima primetim taj naš razvučeni novosadski izgovor, ali ga uopšte ne registrujem kada s nekim pričam uživo :)
 
Standard, i ja sam odmah provalio da je komsija :D
 
He he, znači ubrzao mi se govor malo, jer ja sam inače iz Srema i kad sam došao u NS pre 15ak god svi su me zezali u školi koliko razvlačim reči. Onda mo'šte zamisliti kako se tek tamo priča :D :D

Hvala btw ;)
 
Dominiras kao i uvijek Vlado, valjda ce se ove kompanije oglasiti :)
 
Hvala :)
I ja se nadam, trenutno sam bez "materijala" za nastavak recenzija. Ali imam par rezervi uvek ...
 
Što se cene tiče ne javlja mi se da će ići dole, za to kućište je VP cena 36+pdv...
 
Nazad
Vrh Dno