Šta je novo?

Problem sa zvukom kod igara

voki88

Cenjen
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poruke
1,645
Poena
110
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 12400f,noctua nh14
Matična ploča
MSI B660M BAZOOKA
RAM
2X8 DDR4 3200mhz viper
GPU
Gigabyte rtx 2080 super
Storage
1tb nv2 m.2 kingston,ssd 240 kingston,1tb toshiba
PSU
Cooler master 750w
Kućište
MS titan pro
Monitor
AOC CQ27G2U/BK 2K 144HZ ADAPTIV SYNC
Mobilni telefon
a52
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ja se izvinjavam ako sam u pogresnoj temi stavio temu.
Moj preoblem je sto sam primetio trenutno u dve igre division i resident 7 da kada bude neka spica ili u spici neki dijalog zvuk se ne cuje cuje se samo pozadinski zvuk ali zvuk od likova se ne cuje. Ne bih znao kako drugacije da objasnim. Gledao sam po opcijama u igri ali sve je uredu.
Da li bi znao neko sta je problem ovo nikada nisam doziveo? [emoji2]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nisam kod kuce ali probacu. Nego meni nije jasno filmovi muzika net sve se cuje cak i kad igram igru neku cuje se sve pozadinski zvukovi pucanje govor ljudi itd ali kada krene spica i kada likovi pricaju nista, samo pozadinski zvuk ili ako ima muzika to se samo cuje.
Znaci mislis da su drajveri?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nista sutra cu to uraditi. jel trebam sa oficijalnog asus sajta to da uradim ili mogu i sa ovog linka sto si mi poslao?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Teorijsko pitanje: da nemas stereo ili 2.1 sistem, a u igri podesen surround, odnosno 5.1? U tom slucaju igra pokusava da dijalog posalje na centralni zvucnik koji realno ne postoji, a pozadinske zvuke posalje na levi i desni kanal, zato ih i cujes?
 
Pa imam 2.1 sistem pogledacu i to posto ove asus ploce imaju neke zajebancije svoje programe :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Hvala vam kolege puno na savetima problem je resen. U jednom programu mi stajalo za 7.1 sistem sada sam ga stavio na stereo i sve je uredu [emoji3]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Napisao sam u postu sta sam uradeo. Stajalo mi 7.1 vratio sam ga na stereo.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam asus plocu pa preko njegovog programa nekog nisam siguran kako se zove

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno