Šta je novo?

MS INDUSTRIAL FALCON Veliki review od strane KitGuru-a

ivanbass1

Čuven
Učlanjen(a)
25.04.2016
Poruke
11,115
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5700X, LC-CC-120
Matična ploča
AsRock X570S PG Riptide
RAM
Kingston 2x16GB 3400MHz CL14
GPU
AsRock Challenger Pro 6700 XT
Storage
Kingston A2000 1TB, Toshiba P300 3TB
Zvuk
HyperX Cloud II Wireless
PSU
Seasonic Core 650 GM
Kućište
NZXT S340 Elie
Monitor
AOC CQ32G1
Miš & tastatura
Logitech G502, HyperX Alloy
Ostale periferije
Mac Mini M1 16/512
Laptop
Macbook Pro M1 16/512
Tablet
Galaxy Tab S7
Mobilni telefon
XIaomi 12X
Pametni uređaji
-Galaxy Watch 3
-Mi Band 5
-Mi Band 4
-Mi Smart Humidifier
-Mi Air Purifier 2S
-Mi Air Purifier 3H
-Mi Mop Pro
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ms Industrial Falcon Veliki review

Molim moderatore da obrisu ovu temu jer sam je postavio gde ne treba, zeleo sam je postaviti u podforumu Kucista a postavio sam je u ovom globalnom podforumu, izvinjavam se.
 
Пре тога убаци тамо исправан линк, лоше си га копирао.
 
Kako se skida prednja stranica kod MS industrial kucista? Kupio sam Cyclops 4 ali ne mogu da izvalim kako da skinem istu a da nesto ne polomim?
 
Ovo što je KitGuru dobio je neki promo primerak Game Max-a pošto gledam sajtove odakle uzimam robu i imaju crne ili bele šasije sa jednobojnim ventilatorima (ne RGB+daljinac) i nemaju fan kontrolere.
Cena opet nije preterano spektakularna uzimajući to u obzir. Da je dobra kupovina, slažem se. Pogotovo MS varijanta.
 
Ja na Falconu samo povucem malo jace i izadje, mada ne verujem da je to pravilno :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Već godinama na isti način skidam te prednje maske na jeftinjim kućištima: zavučem tanji šrafciger u žleb između prednje maske i kućišta i samo ga zaokrenem u mestu dok se ne odigne maskica i izvuče iz onih plastičnih žlebova koji je drže.
I tako obiđem po celom obodu (obično tih pozicija sa želbovima ima 8-10) Na slici su to po obodu rupe koje su grupisane po dve.

Nisam probao Cyclops 4, ali jesam 2 i 3 i isto je.

cyclopse.jpg
 
Kako se skida prednja stranica kod MS industrial kucista? Kupio sam Cyclops 4 ali ne mogu da izvalim kako da skinem istu a da nesto ne polomim?

Slobodno povuci malo jace, ako malo bolje pogledas videces da postoje plasticne zabice koje drze prednju masku, ali bih ti preporucio da klestima pritisnes vrh zabice i onda polako povuces :) :wave:
 
Nazad
Vrh Dno