Šta je novo?

USB wifi reciver, delovi za stampac ?

maddog74

Slavan
Učlanjen(a)
19.08.2006
Poruke
425
Poena
320
Moja oprema  
Laptop
Samsung np350e5c-a02hs 01.2015.
Tablet
/
Mobilni telefon
XIAOMI Redmi-Note 8 Pro
Pametni uređaji
XIAOMI Smart Band 4
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Dakle imam nekoliko spravica po kuci koje zahtevaju bavljenje njima. Prvo je mis, bezicni, Sweex MI450, izgubio sam usb reciver, naci neki univerzalni u Bg-u nisam uspeo, ima li ko neki predlog?
Druga spravica je moj stampac HP laserjet 1020, vala se nastampao za ovih 7-8 godina, ali sada zeza, nece da uvlaci papir, cistio sam i valjak za uvlacenje i gumu na separatoru, ali nakon ciscenja povuce jednom papir, pa posle opet ne moze. Trebalo bi da mu zamenim taj gumeni valjak za uvlacenje i separator. U pitanju su dve plasticno gumene stvari koje kostaju po 5,6 dolara na netu, ali sa dostavom dosta vise, a rezervne delove na googlu u Bgu nisam nasao, tj jesam u jednoj radnji, ali ne rade sa fizickim licima i trenutno ih nemaju na lageru. Zna li neko gde se to moze nabaviti. Zamena traje 2 minuta i 2 srafa i ne bih davao u servisu nekome 20 i vise eura za uslugu plus za delove.
Hvala.
 
Sa tom politikom necu da platim popravku, najbolje je da uredjaje oteraas ispred kontejnera.
 
Nije tacno, sam popravljam svoje uredjaje, a bogami i tudje, a posto imam sposobnost i iskustvo u slicnim poslovima (popravka racunara i sl.), zaista ne vidim razlog da angazujem servisera. Nadao sam se da ce me neko uputiti gde da nadjem potrebne delove.
 
Nazad
Vrh Dno