Šta je novo?

PascalCoin [PASC] (Pasc-SHA256)

Kakva je situacija kad se kopa samo Pascal? Ja sam na dulau sa ETHom na Clayu. Ali mi kalkulatori izbace da je bolje kopati samo Pascal. Jel zna neko od ovih sto su samo pascal kopali, sta je trenutno isplativije?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Ne znam za Pascal koliko je isplativ trenutno ali Zec je izgleda isplativ trenutno kao Eth mozda cak i vise :)....
Pa lepo kopaj 6 sati na nanopool-u samo Pascal pa ces imati tacnu statistiku :)))....
Moras da uzmes u obzir da ce vrednost Eth-a ici samo gore nema vise padova,iako je Bitcoin nedelju dana isao samo gore Eth nije izgubio na vrednosti nego je vredeo svakim danom sve vise....
 
Poslednja izmena:
Kako bre ne mogu vise, jel si stavio 1500 strap na 1625,1750 i 2000 ili samo na 2000?

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
1500 sam stavio I na 1625 I na 1750, 2000 I to je.
(2riga 4 x rx470asus Hynix mem.)

Dva riga isto sve i na oba nece vishe od to. " jedina razlika je na jednom je CM V850w napajanje a na drugi je Antec HCP-850 Platinum"

Pada nekad odma nekad za sat - dva, ednostavno se ugushi ceo rig karte vrte al nema nishta mrtvilo.
Moram od napajanje da gasim.
 
Da li je neko probao na Cointronu da ubaci adresu sa poloniexa,ja probao sve sa tackom i nece
 
Da li neko ima problem sa uplatama sa nanopoola na polonex, meni od jutros ništa nije stiglo

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Kasne uvek isplate na nanopool, jel kopa neko paskalcice na supernovi?
 
Kopao ja u dualu, na supernovi imaju black kanal u prvih 12 sati, nakon toga ide bez problema.

Izasao Coinotron sa pascal pool-om za Free do 15.marta
 
Paskal opet zabo na polonexu

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Zabada redovno neki put nema isplate ceo dan pa ti sutradan isplate sve odjednom
 
Što je PASC temporary disabled na Poloniexu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja pola onog sta se nakopalo uz ETH prodao na 0.00029, a ocekivao sam da ce ici jos gore pa sam zato sacuvao ostatak, a kako su oni odradili disable uplata i isplata tako je i PASC kleknuo.

Edit:
@Fallout, deposit i withdraw su privremeno ugasili.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja prodao na 0.0030 :) video sam da nema snage da ode mnogo vise...

Meni sve radi kako treba kako vama ne radi?
 
Ljudi imam oko 30 pasc koji mi sa nanopoola jos nisu otisli od juce na poloniex jel ima jos neko problem?
 
I ja sam u istom problemu

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
I ja imam problem sa paymentima.

Nanopool kaže da je isplatio, na poloniexu još od 18.03 mi stoji "Pending (1 of 8) a sve sledeće isplate koje su bile sa nano na polo su "izgubljene".
 
Ugašen je withdraw i deposit na poloniexu za Pascal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni radi sve i Withdraw i deposit.....

Sta ti tacno pise tamo gde je Pascal na Poloniex-u?
 
Poslednja izmena:
Ima li neko ideju zasto nanopool ne baca shareove? Takodje,koji je dobar pool za mining paskala
 
Pa ima coinotron, supernova

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko bat fajl za ethermine+coinotron(pascal)? Moja radi,ali stalno prijavljuje "Cannot pass JSON"
 
Ode paskal za 50 posto gore

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Rudario malo pascala sa nanoopula ali nece da posalje na poloniexu vec 5 dana,imam vise od jednog, sto je minimum za prebacaj, ima li neka pomoc
 
Promenis menjacnicu,a na Poloniex stici ce kad ti stigne.....

Poloniex se odavno raspao kao menjacnica potpuno sam izgubio poverenje u tu menjacnicu.
 
Nazad
Vrh Dno