Šta je novo?

PopcornTime

Kod mene proradio posle preinstalacije.Cirkus.
 
@nightshadow
Ovo što ga kratko testiram zaista je Stremio bolje rešenje, u najgorem slučaju odlična rezerva za Popcorn. Sa odgovarajućim dodacima daleko više izvora odakle se povlači svaki naslov a ima i podršku za hardversko dekodiranje i još par stvarčica.
Uvek se nešto novo nauči :)
 
Ma da. Sve radi kako treba. Popcorn 2 dana radi pa 3 ne radi, pa se vuku bagovi po 6 meseci itd.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
taj stremio je defaultni sa gugla,ili i tu ima više verzija?
 
Da li je popcorntime 4.4.0 verzija poslednja i aktuelna verzija? Neće da radi tj samo vrti kao da će učitati ali ništa od naslova niti filmova niti serija. Odakle da skinem poslednju verziju koja radi? Ako ne može link da se ovde okači molim na PM.
 
kod mene sa vrmena na vreme ne radi download,takodje baguje kad izlazis iz njega
 
I prešao na Stremio ali mi izbacuje neki error ? ne radi nida prevučem link sa piratbeja ... možda treba nešto da se podesi
 
Ako ti je podešen Stremio kao podrazumevan program za magnet linkove i torrente tad klikneš na piratebay na ikonicu get torrent/magnet i to je to, eventualno prvi put treba da potvrdiš u browseru obaveštenje.
Prilikom instalacije te je pitao da li želiš da bude podrazumevan.
 
Da li je popcorntime 4.4.0 verzija poslednja i aktuelna verzija? Neće da radi tj samo vrti kao da će učitati ali ništa od naslova niti filmova niti serija. Odakle da skinem poslednju verziju koja radi? Ako ne može link da se ovde okači molim na PM.

I kod mene prestao da radi, probaću i ja Stremio. Imam trenutno aktivan i Netflix i Amazon Prime Video, ali uvek ima nešto što bi gledao, a nema.
 
Ako ti je podešen Stremio kao podrazumevan program za magnet linkove i torrente tad klikneš na piratebay na ikonicu get torrent/magnet i to je to, eventualno prvi put treba da potvrdiš u browseru obaveštenje.
Prilikom instalacije te je pitao da li želiš da bude podrazumevan.
Meni je Bittorent podešen kao podrazumevan program za magnet linkove, probaću ponovo da instaliram Stremio i namestim da mi bude porazumevan program ili ću jednostavno bittorent izbrisati tako da ostane samo Stremio, hvala na informaciji
 
sad probah stremio, fantastican je samo da ga ne upropasti holivudsko-americka mafija :oops:
 
Odličan Stremio radi extra :D
 
Da li se u Stremiu automatski brišu keš fajlovi? tj. nakon odgledanog filma ne ostane ništa
 
PopCornTime-RU jos uvek radi kako treba, ako neko jos uvek zeli da koristi PopCorn Time. :)
 
Pozdrav, moze li pomoć oko Popcorna… secka mi slika i na 720p i na 1080p…
Laptop je nov Ryzen 5 5500u, 8gb ram, ssd… Win 10.
Cudno da kad otvorim neki program da stoji u pozadini prestane seckanje…
 
Definitivno sam zaboravio na Popcorn niti bih mu se ikad više vratio pored platforme Stremia. Zapravo Stremio je sve ono što sam hteo da bude Popcorn...
 
Nazad
Vrh Dno