Šta je novo?

PopcornTime

pmb

Poštovan
Učlanjen(a)
03.06.2016
Poruke
468
Poena
70
odkle skinuti popcorn koji podržava naše titlove(latinica, da ima Č i Ć napismeno(umesto ae) itd.? našao sam njihov sajt koji iz browsera pušta ali mi ne odgovara.:,,:
 
Prvi link sa googla :D , a sto se tice slova "Č i Ć" zavisi od prevodioca ,negde ces naici negde ne..A mozes i sam da skines titl koji ti odgovara i da ga ubacis.
 
Koliko ja znam ne.Imas dve opcije ,da skines app i preko nje da gledas, ili online..
 
^btw, ako ti je ovo u svakom naslovu, verovatno ti OS nije podešen na kodnu stranu 1250 koju prevodioci najčešće koriste. Sam popcorn koliko se sećam nema to setovanje kao regularni video plejeri.

A u vezi ovog poslednjeg, možeš da puštaš i iz torent klienta kad izbaferuje (potpuno je isto) 50-100MB (zavisi od kvaliteta) i otvoriš u plejeru. Nekad sam ga koristio ali ni onda ni sad mi se nije sviđalo što je to ipak ograničen skup naslova, pogotovu novih, i interna baza ume da se sklja pa se pogubi evidencija o odgledanom.
 
Poslednja izmena:
Rešenje za prevode u Popcornu:
Zvanično je da u podešavanjima unesete opensubtitles podatke.
A nezvanično je da odete u folder C:\Users\user name\AppData\Local\Popcorn-Time\src\app\lib\providers i otvorite fajl opensubtitles.js sa notepadom. Popcorn Time NodeJS se promeni u Butter V1 i sačuvaju izmene, restartuje se Popcorn (ako je uključen) i prevodi rade.

2020-04-11 16_21_29-opensubtitles.js - Notepad.png
 
Ja sam prestao da koristim popcorn. Stremio mi se pokazao kao bolji za ono što je meni najbitnije, cast na TV. Popcorn ne može da kastuje prevode, stremio to radi bez problema.
A i veći je izbor video formata.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Hvala za ovo u vezi prevoda, videh ovo uputstvo ali mi nije bilo jasno sta se menja i gde. Da li koristis zadnju ili predhodnu verziju? Meni zadnja nece da radi uopste pa koristim staru.
Inace logovanje u aplikaciji za opensubtitles meni ne pomaze.
Edit, radi kod mene, thanks jos jednom ;)
 
Poslednja izmena:
Molim :) Ja sam na v4.1 jer poslednja neće da se zatvara bez task managera.. tek su nedavno počeli sa radom posle duže pauze i trebaće vremena dok se sve ispegla...

Upravo sredio isto na jednoj linux mašini pa sam konsultovao google, zelen sam za Manjaro i ostali linux :d
 
Meni radi ok i ona 0.3.10 stara, sad probao zadnju 0.4.3 i isto nece da se zatvori bez task m. Koji su oni ludaci, jedno nameste drugo pokvare.
Za linux ako si zelen idi na Linux Mint izdanje, lakse je za snalazenje.
 
Meni prestala da radi i stara a nece ni nova.

Untitled.jpg
 
Mnogo mi je ruzna ova nova verzija i jos mi je nakon "update-a" pobrisala sve favorite. Steta sto stara 0.3 vise ne radi sa njom sam bio prezadovoljan.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zatvaranje je problem,kako to nisu uocili odmah,nije mi jasno.
 
Zatvaranje radi od pre neki dan,danas vidim opet nema titlova.Koji im je vise *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*?
 
Juče su izbacili ažuriranu 4.4 verziju. Uninstaliraj sadašnju i instaliraj novu sa sajta. Download link za Win ti je kad skroz skroluješ dole (onaj prvi link izbacuje .pkg za Mac).
 
0.4.3 radio kao bombonica par dana, pa odjednom samo prestao, ne može više da prikaže biblioteku, samo vrti krug. Probao sad 0.4.4, poveže se bez problema. Čekam da neko spakuje 0.4.4 u deb paket, da mogu da ga instaliram kao čovek.
 
Nazad
Vrh Dno