Šta je novo?

Huawei P8 Lite (2017)

Pisu ljudi svakakve gluposti. Kod mene bez i jedne mane za ovih mesec dana.
Samo mi je ostalo da testiram još brzo punjenje.
Pozdrav svima novi sam clan foruma. Hteo bih da kupim Honor 8 lite pa me interesuje da li si resio problem sa firmware posto sam nasao i ja u prodavnicama verziju telefona PRA-ALOO kao i PRA-ALOOX.
Hvala unapred.
 
Baš volite da se zezate sa Kinezima? Imate lepo na KP sve sa garancijom PRA-LX1 i nećete imati problema sa firmverima.
Čak ćete proći i jeftinije nego u tim "prodavnicama".

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Ma pazi caka je u tome sto ovi isto imaju garanciju od bar 1 godine. A dolaze sa 32/3GB ili sa 32/4GB za cenu od 200 odnosno 210 evra. I kako covek da se ne pomami.
:-devil-:
Doduse mora da proverim koliko sve to kosta uz NEO2 paket. ja sam shvatio da je tipa sve ukupno oko 2.300 na 24 rate... sto ce reci da je prodavnica jeftinija pogotovo ako se ima u obzir i veca memorija.
Mada ako je kinez...:mad:
 
Poslednja izmena:
Tu jednu godinu zaboravi. Nemaš fiskalni - nemaš garanciju. Osetio na svojoj koži i od tada samo legalno.

Na NEO2 je 12.600 ili 11.340 ako ne uzmeš na rate. Na rate sa pretplatom je baš tu negde kako si rekao.
Lično mislim da dodatna memorija nije vredna uzimanja telefona na crno, ali ok, svako troši svoje pare kako hoće. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Pozdrav svima novi sam clan foruma. Hteo bih da kupim Honor 8 lite pa me interesuje da li si resio problem sa firmware posto sam nasao i ja u prodavnicama verziju telefona PRA-ALOO kao i PRA-ALOOX.
Hvala unapred.
Nisam resio. Kineski PRA-AL00 ima dosta losiji firmware od globalnog.
Definitivno taj model nije namenjen za nase trziste.
Juce je bio update i resili su automatsko gasenje aplikacija u pozadini. Ostalo je da rese jos problem sa notifikacijama, jer uopste ne stizu ako se aplikacija zatvori u "recent apps". Inače sve ostalo radi ok. Kod ovog modela najjeftiniji je GOLD model, dok je BLACK najskuplji.
 
Lepio neko staklo ne ekran? Nema problema sa stvaranjem mehurića kao kod P9 lite? :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Nema mehurica, ali staklo ne leže bas najbolje, jer je ekran blago zakrivljen. Meni je malo smetalo u pocetku, ali sam se navikao.
 
Posle mesec i po koriscenja mogu reci da sam zadovoljan uz neke problemcice.

Da li se nekom dogadja da se ne mogu pokrenuti neke app instagram, fb, vesti? Kad otvorim app crn ekran iste. Proradi tek posle restarta moba.
 
Posle mesec i po koriscenja mogu reci da sam zadovoljan uz neke problemcice.

Da li se nekom dogadja da se ne mogu pokrenuti neke app instagram, fb, vesti? Kad otvorim app crn ekran iste. Proradi tek posle restarta moba.
Код мене све ради без грешке.
 
Код мене све ради без грешке.

Ok, hvala. :)

Nije uvek, ali ponekad zabode. Mozda do je do same app. Mozda neki update od app sredi to ili je neki update poremetio malo rad.

Jel se zna kad ce update na 7.1 Nugat i Emui 5.1?
 
Нема никаквих информација, али сам ја оптимиста и верујем да ће бити до краја године.
Колико лепше изгледа црна варијанта овог телефона од беле или златне боје.
 
Нема никаквих информација, али сам ја оптимиста и верујем да ће бити до краја године.
Колико лепше изгледа црна варијанта овог телефона од беле или златне боје.

Ok, hvala. :) Slazem se za boju, crna je prelepa. Stavio sam plavu masku i bas kul izgleda.
 
Neko neka iskustva sa kamerom? Moze i koji primer. Interesujeme gde je njegova kamera naspram Samsung Galaxy A5(2016). Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Zašto je tema skroz napuštena ? Pa zar nas malo ima koji koristimo P8 Lite 2017?

Stigao mi je pre par dana BlitzWolf(qualcomm QC 3.0) brzi punjac, kupljen preko AliExpress-a za nekih 8 eura.

U ovlascenom servisu Huawei-a su mi rekli da telefon ne podrzava brzo punjenje, sto se ispostavilo kao netacno. Telefon podrzava brzo punjenje, ali se dobija obican(spor) punjac prilikom kupovine telefona.
51491f301b2f243cbaa0c9616563d0d6.jpg
722ba7e67f7bd217b3b0044537446a81.jpg
 
Juce sam ja stavio fazona radi na brz punjac. E sad nisam obratio paznju (zenin telefon), kolko mu je trebalo, ali je svakako bilo brzo. Rekoh da napisem kad za par dana ispratim situaciju ovako rekoh ima mi se smeju ljudi.
Inace ima upustvo za ovaj telefon i na srpskom.
 
@Sync

Prodaju se P8 Lite 2017 i Honor 8 Lite, s tim sto sam vise vidjao Honor 8 Lite kod operatera, mislim da je ta fema popularnija.

Koliko sam shvatio, ima razlike izmedju dva telefona samo u otvoru blende, ostalo sve isto.
 
073dfe7b150fe66ffb2efdd2a4bb692c.jpg


Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Treba mi savet... Nisam neki zahtevan korisnik, najosnovnije soc. netw. apps koristim, eventualno preko toga par vezanih za sport i medicinu, tipa baze lekova i sl.

Ono što mi je trenutno jako bitno je da su mi aktivne obe sim kartice, tako da memorijska kartica otpada.

E sad me interesuje da li je ovih 16 GB interne memorije koje daje P8 Lite 2017 dovoljno ili je bolje da dodam 50 € više i uzmeme P10 Lite, tj. dobijam li sa P10 Lite još nešto spektakularno osim duplirane interne memorije?

Unapred hvala.
 
Imas J7 2017 ds koji podrzava dual sim i dve kartice, a nije los telefon. Pre bih uzeo Honor 8L/p10L nego njega, ali ako treba dual sim+SD..

Da li je dovoljno memorije, zavisi za sta koristis.
 
Dobijes memoriju i brzi punjac.. ostalo je sve skoro pa isto... :)
 
Mozes da koristis 2 sim kartice + SD. Ima na aliju dodatak za 2-3 dolara.
 
Skroz gotivan telefon.Koliko vidim da nesto kukaju u temi P10 lite na razne bagove,lagove,a ovaj radi bas lepo.Nije mi se nijednom desilo da zastuca od kad ga imam.I kamera mu je dobra.
 
Zašto je tema skroz napuštena ? Pa zar nas malo ima koji koristimo P8 Lite 2017?

Stigao mi je pre par dana BlitzWolf(qualcomm QC 3.0) brzi punjac, kupljen preko AliExpress-a za nekih 8 eura.

U ovlascenom servisu Huawei-a su mi rekli da telefon ne podrzava brzo punjenje, sto se ispostavilo kao netacno. Telefon podrzava brzo punjenje, ali se dobija obican(spor) punjac prilikom kupovine telefona.

Huawei naravno ne podrzava Qualcom-ovu "quick charge" tehnologiju za Snapdragon, ali Kirin je razvio sopstvenu tehnologiju brzog punjenja. Veoma je cudno sto dolazi sa sporim punjacem. U ovom testu se tome cude i kazu da je bio najavljivan sa brzim punjacem.
Takodje pise
Nevertheless, I tried charging the phone with various other chargers with higher power outputs and voltages, but the P8 remained an exceptionally slow charger no matter what I connected it to.
Tako da je dobro da reaguje na taj QC 3.0 punjac, koliko mu otprilike vremena treba da se napuni?
 
Da,super brzina kao i sam telefon.Samo mi se jednom zaglupeo od kad ga imam.Primetno lepse radi od P9Lite. :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Huawei naravno ne podrzava Qualcom-ovu "quick charge" tehnologiju za Snapdragon, ali Kirin je razvio sopstvenu tehnologiju brzog punjenja. Veoma je cudno sto dolazi sa sporim punjacem. U ovom testu se tome cude i kazu da je bio najavljivan sa brzim punjacem.
Takodje pise

Tako da je dobro da reaguje na taj QC 3.0 punjac, koliko mu otprilike vremena treba da se napuni?
Test koji si okačio je za P8. Ovo je P8 Lite 2017, tj Honor 8 Lite.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Stvarno greska, otvorio sam bio oba testa istovremeno, pa sam ocito zatvorio (a i citao) pogresan, jer sam mislio da je isti link. U testu P8 Lite nema ovih detalja.
 
Nazad
Vrh Dno