Šta je novo?

Huawei P8 Lite (2017)

I ja računam tako nešto obzirom da nema update na 7.1 i na EMUI 5.1.
Inače, 3GB RAM memorije je sasvim dovoljno za ovaj telefon, samo mi se čini da je 16GB interne malo. Sam ROM zauzima 6,44GB, kad dodamo 3-4GB osnovnih i ugrađenih aplikacija ne ostaje mnogo za neke veće aplikacije i igre, video klipove i slike. Nije problem za one sa jednom SIM karticom ali meni sa dva broja pomalo pravi problem jer ne mogu da ubacim SD karticu. Čuo sam da ima neki adapter na Aliexpress-u ali bih preskočio tu varijantu.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ma ko da je bitan update toliko.Fon sad radi odlicno tako i da ne bude nijedan vise update nije toliko vazno :)
 
Ma ni ja nesto ne iscekujem preterano,za sad super radi,pa nemam potrebu cak ni za custom romovima.16gb jeste malo,i to mi je smetalo malo vise na pocetku,posle sam stavio memorijsku ,sad vec sve redje i pogledam kolko mi je prostora ostalo :) .
 
Uzeo danas Monsterskin u podhodniku u NS. 1200 din košta folija ali ide od kraja do kraja ekrana i baš dobro stoji. :D

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Uzeo danas Monsterskin u podhodniku u NS. 1200 din košta folija ali ide od kraja do kraja ekrana i baš dobro stoji. :D

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Ju, ja sam pre mesec dana svratio u prodavnicu-servis (blizu planet bike-a), nalepio mi neko staklo, nisam ga imao do VIP-a. :D Samo sam ga odlepio i bacio u kantu. Najlakse bacenih 400din u zivotu. Ono je katastrofa kako izgleda, ivice se odlepljuju- jos kaze lik pa to tako treba da bude. :D
 
Ma i ja sam imao neko, ali sam izdržao malko duže s njim. Danas naleteo u prolazu kod onog lika što vrhunski lepi folije pa rekoh aj' da uzmem. :D

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Kako da otkljucam opciju Sšavanje da se mob ne gasi posle par sekundi neaktivnosti? Meni je ta opcija zakljucana.
 
Poslednja izmena:
Kako bre zakljucana?Ides u settings pa display pa turn of display after ili display timeout i stavis 2 min,5min ili sta vec hoces.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Pojavili se na FF B183 i B191 za C432. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Selfie stickovi su zakonom zabranjeni.
:d
 
Ma pazi ja ih prvi zvao *****s sticks, ali ondah dobih ceru pa potom i sina... i onda uvidis da imas preko 10.000 slika i klipova, a sebe vidis na jedva 50-tak. krastavac.
 
Ljudi koliko dugo Vam treba da napunite bateriju? Je l realno punjenje od fazon 3h :/

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Pa ako imas sporiji tj fabricki punjac onda jeste realno oko 3h.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Imam na zalost, koji kupiti a da sljaka brze? Ugreen aliexpress varijanta ili???
Mada izlaz na pb-u mi je 2.1a ali brzina punjenja identicna kao i sa stock punjacem :(

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam na zalost, koji kupiti a da sljaka brze? Ugreen aliexpress varijanta ili???
Mada izlaz na pb-u mi je 2.1a ali brzina punjenja identicna kao i sa stock punjacem :(

Sent from my Huawei using Tapatalk
Da, ugreen je odličan. Imaš par strana u nazad i link do punjaca..kačio sam.
 
Da l neko pokusao da dobije raw fotkice mozda? :)

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Pokusah i ja ali dobih izvrnute boje :/

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Koja je najnovija verzija sistema?Ja imam b172,dok vidim drugare sa honor 8 lite imaju vec b189.
 
Je l samo ja imam problem [emoji23]
e019dca104d0e1679bffb6404f77791c.jpg


Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Uglavom svi imaju taj problem, resenje uzmes sipas malo ulja u neku posudu, i cackalicu, natapas vrh i tamo gde je vazduh prelazis, posle obrises vatom :-D ja sam tako radio i izvukao je uglavnom celu tu kolicinu vazduha
 
Ne znam da li neko pominjao ali odlicna stvar sa alija sim extender za koriscenje obe kartice i memorijske istovremeno, jes da estetaki nije savrseno resenje ali funkcionise perfektno :)) za evro jos dodatnih 16/32/64gb [emoji16]

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno