Šta je novo?

Xbox One S

zlaja81

Slavan
Učlanjen(a)
17.07.2007
Poruke
245
Poena
365
Pozdrav, zanima me dali ima neko iskustva sa ovom konzolom, kakva su misljenja i utisci..?Imam PS4 i razmisljao sam da mozda menjam za ovu konzolu, pa bih zamolio za koji savet,dali to uopste vredi uraditi ili ne..?
 
Ja sam upravo to uradio i nije mi žao. Pitanje je samo koliko te interesuju određene excluzive. Ja igram uglavnom EA naslove koji imaju na ove konzole pa mi to nije bitno. Grafika je ista. Kod PS pro je to nešti bolje ali kid osnovne verzije nema razlike. Na xboxu imaš EA Access i to je ono što je mene nateralo da pređem.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Zavisi po meni ako volis xbox exskluzive onda predji
 
Iskreno, nisu mi vazne ekskluzive..Volim da igram voznje, malo sporta i eventualno neku pucacku ali koliko sam video uglavnom svega toga ima i xbox..
 
Kralj svih voznji grand turismo je ps exskluziva :)
 
Slazem se.. :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Jedini razlog zasto bi menjao jeste da te zanima neka ekskluzivna igra, ako to nije slucaj onda ne ne isplati se.
 
Mozda i laksa nabavka igara za ps4 je plus. Kao i sto mozes za manje para da ih nabavis.
 
Zamena bi objektivno bila nerezonska. PS4 je:
- hardverski jaci, a Pro je daleko hardverski jaci
- ima daleko vise ekskluziva, pogledaj samo poslednjih nekoliko meseci, i uopste vecu bilbioteku igara
- ima domaci community za razmenu i preprodaju igara, sto Xbox nema, znacajna usteda u nedostatku piraterije
- ima daleko bolji softver, prodavnicu, veoma cesta snizenja koja su prevazisla cak i Steam

Medjutim ako tebe zaista zanimaju samo sportske, pucacke igre i voznje, onda mozda Xbox i ima da ti ponudi neke stvari koje nema PS. Na primer, Forza Horizon je fenomenalna. Ja sam zbog drugog dela najvise i nabavio Xbox. Pa tako, moze se reci da Xbox ipak ima nekih prednosti:

- Forza Horizon zasluzuje posebnu stavku, drugi deo je jos uvek ekskluziva
- EA Acces sada vec ima vrlo solidnu biblioteku igara
- FIFA Ultimate team ima legende i early access pred svaku sezonu, kao i nize cene igraca zbog drugacije ekonomije
- Mogao bi da te zanima ako neko od tvojih prijatelja ima samo Xbox one.
- Koliko vidim novi modeli se prodaju po nesto nizoj ceni nego novi PS4. Tipa, novi S je mogao da se nabavi za 220e, sto je realno smesno!

Najveca prednost Xboxa svih ovih godina potpuno je anulirana i deplasirana, a to je bolja mreza. Svuda ti je isto, i dalje svi bezobzirno naplacuju multiplejer.
 
Poslednja izmena:
To me i iznenadilo, cena od 205€ i to vakum pakovanje + jedna igra..Ali aj razmislicu jos dobro o svemu sto ste me posavetovali pa cu odluciti sta da radim..Ima nekoliko naslova za Xbox koji me privlace a opet tu je i Gran Turismo koji sam i najvise igrao.. :)
4k tv sigurno necu uzimati u naredne 3 godine tako da ta njegova prednost mi bas i ne igra..Ali aj, razmislicu dobro pa cu videti..
Hvala Vam puno svima na savetima..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ko zna kad će GT uopšte, a realno ovaj Sport i kad izađe biće kao GT 6.5, tek će GT7 biti pravi nasljednik, dostojan PS4 Pro.
Ja najviše vožnje igram na konzolama i ozbiljno se razmišljam da dam svoj PS4 Pro za neki Xbox One S uz neku masnu doplatu naravno :)
 
GT bi trebao da izadje u skorije vreme ali po meni Forza je bolja. Od "simulacije" do arkade se moze podesiti, bas sam prosle nedelje isprodavao PC komponente i kupio Xbox-nisam se zahebao sigurno. Od drugara sam pozajmio account sa par igara i to mi je dosta dok ne pocnem sa kupovanjem svojih. Trenutno od voznji imam samo Projet cars koji sam skinuo sa Live-a. Koliko vidim igre su skuplje nego na PS4 za 5 i vise $ ali cekam snizenja ove nedelje je bio Ubisoft videcemo sta ce biti ove...fifa je standardno dobra igram se i sa njom a neka Forza mora da padne u skorije vreme :)
Tako da se ne razmisljas uzmi u najgorem slucaju prodaces je i vretiti na PS ako mislis da je bolje igranje. Dzojstik je fantastican i tu nema reci-velika prednost MS u odnosu na Sony i baterije koje traju po 10x vise nego na dualshock-u.
 
Forza Motorsport 6 ima oko 460 razlicitih kola u igri, impresivno.
 
GT 6 je ima oko 1200 ali dosta su losiji modeli preuzeti iz cetvorke i petice. Ali detaljniji su i mnogo bolje izgledaju na Forzi, s'tim sto meni licno Forza vise lezi i zato sam i prevagao opet na xbox. Jel se desilo nekom da venilator zavergla toliko jako? Meni se desilo pre neki dan dok sam ganjao Fifu mislio sam da ce ekspodirati nesto unutra. Srecom vrteo se nekih 10ak sekundi i vratio u necujan rezim!
 
Ima 1200 ali od toga su vise od pola razne modifikacije Skyline-a i Impreze i slicnih japanskih zujalica. Plus generalno zvuk automobila je uzas zivi, ono je sramota za jedan GT. Forza 6 ima 460 unikatnih automobila, takodje automobili iz Njemacke su zastupljeni maximalno sto je meni jako bitno :) Gledam sad ovaj klip odusevljen sam kako se cuje ovaj M5, kapu im skidam.

https://www.youtube.com/watch?v=1ilg2uPwMDo
 
Zna neko gde da kupim Xbox One S 1TB Forza Horizon 3 Bundle ili odvojeno? U Nemackoj u Saturnu je akcija za 279E ali dzaba. Ima neko preporuku kod koga da kupim i naravno garancija obavezna.
 
Jel ima neko od vas Bug sa Instant On? Mene cudilo sto sam imao los Download i Upload stalno i nadjem na internetu da ima Bug sa Instant On i stavim na Energy Saving i sad radi punom brzinom.
 
Da li neko igra apex legends na one s?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupio odavno vec i poklonio ga nakon par meseci [emoji23] Sad sam na PS4 Pro, ali Series X mozda bude sledeci [emoji3526]
 
Molim vas za pomoć, ubacujem kao način plaćanja credit card i otkucam sve podatke i kada dodje do postal code izbacuje mi Incorrectly formatted postal code ??? Za Beograd stavljam 11000 , probao sam i neke druge gradove neće...
 
Ne moze Srbija, stavi neku US adresu i nasu karticu, Xbox nije region locked pa mozes koristiti nase kartice sa US adresom, mozes i UK, ali na US su bolje cene zbog kursa.. Ja sam stavio Alasku npr..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne moze Srbija, stavi neku US adresu i nasu karticu, Xbox nije region locked pa mozes koristiti nase kartice sa US adresom, mozes i UK, ali na US su bolje cene zbog kursa.. Ja sam stavio Alasku npr..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala. Rešio sam. Prijavio sam Xbox na UK, pa sam u adresu ukucao neku ulicu u Londonu, rešio sam i uzeo Ea access.
Gde kupujete igre, zanima me Red dead Redem. 2 za xbox one.
 
Kolko kosta ea access

Sent from my P30 using Tapatalk
 
5$ mesečno, 30$ godišnja.
 
POlgedaj i na CDKeys, cesto bude za 22$, generalno moze se naci i jeftinih igara...
Ali, najcesce kupujem kad je neki Sale, sad je bio prolecni...
Pazi, ako ti odgovara, mozes da uzmes i Game Pass, ima prek 200 igara, ima dosta dobrih
 
POlgedaj i na CDKeys, cesto bude za 22$, generalno moze se naci i jeftinih igara...
Ali, najcesce kupujem kad je neki Sale, sad je bio prolecni...
Pazi, ako ti odgovara, mozes da uzmes i Game Pass, ima prek 200 igara, ima dosta dobrih

Imam game pass 30 dana gratis uz Xbox one koji sam kupio 15.04. Igram Halo 5, Forza Horizon 4, ima dosta igara i uzro sam za 5e EA access.
Hvala na odgovoru
 
Hvala. Rešio sam. Prijavio sam Xbox na UK, pa sam u adresu ukucao neku ulicu u Londonu, rešio sam i uzeo Ea access.
Gde kupujete igre, zanima me Red dead Redem. 2 za xbox one.

Ja uglavnom na Xbox store i u Games-u kada imaju neke top akcije, a imaju za po neke igre, npr uzeo Overwatch kod njih za 1500din, istekli neki kodovi za Diablo valjda ne secam se i spustili cenu, imaju tako za neke starije igre fine akcije, ili vidi mozda na g2a, mada drzi se Xbox store uvek ima nekih akcija, bar jednom mesecno, do skoro RDR2 je bio na 50%..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno