Šta je novo?

Lunacoin [LUNA] (Srypt)

lunis

Poštovan
Učlanjen(a)
26.10.2016
Poruke
197
Poena
80
Lunacoin je neki novi "hibridni" coin, nesto poput Onecoin ili Swisscoin t.j. imace i neki multi level program. Razlika od ova dva je sto ga mozemo mi rudariti...ima nekoliko poola, a posto je scrypt moze da se uzme hash power na Nicehash, sve je to lepo opisano na sajt.

Ja sam 3 puta rudario preko Nicehasha, prva 2 puta je i diff bio manji tako da sam zaradio, a treci put diff je skocio tako da na kraju sam bio nesto kraci ali nisam prodao te Lunacoine, danas je skocio pa opet sam zaradio.

Oficijalni start web sajta i valjda celi multilevel koncept pocinje na 29.01.2017 u 18:00 nase vreme. Do tada je prelaunch vreme u koje za sve one koje se registruju dobice po 10 dolara bonus na svoje akaunte.

Ko hoce da proba da se uclani i da dobije tih 10 dolara koje daju u prelaunch ovo je link: https://www.bitluna.org/?r=lunis

Trenutno je samo na jednoj menjacnici, pise da ce biti i druge: https://www.coinexchange.io/market/LUNA/BTC

Nisam neki optimista oko svega ovo, deluje interesantno pa zato sam se i resio da probam. Tako da ko hoce nek proba. Pare za sada ne uzimaju, vec daju :D

P.S. Mislim da se sada moze zaraditi i na menjacnici posto mu cena konstantno skace u ovaj prelaunch period...
 
Poslednja izmena:
Ako je scrypt nece ga niko rudariti osim ovih sto imaju asic minere
 
Mozda developerima je bila i to poanta da imaju MLM coin ko ga moze "svako" rudariti (jeste i da nemas ASIC mozes da to najmis na Nicehashu kako sam ja to uradio 3 puta) ali i nije kao Onecoin ili Swisscoin gde kupujes tokene sa kojima dajes nalog da ti ga firma izrudari za tebe (bar tako sam razumeo kad su mi pricali, al mislim da od tog rudarenja nema nista i da je to prava prevara).
Druga stvar sto mislim da je dobro je da su ga stavili na menjacnici. Coinexchange sad i nije neka menjacnica ali je ipak nesto u odnosu na ona druga dva spomenuta coina koji nisu na javnoj menjacnici vec na neka njihova interna gde clanovi sami sebe prodaju i kupuju coine...a to naravno nije "prava" cena coina.
Kako i da je meni se videlo interesantno ako moze da se nesto zaradi. Videcemo sutra kad startuju sta sve nude i kako ovih bonus 10 dolara mozemo da ulozima pa valjda i da dobijemo nesto.
Ja sam sa zaradom od ta 3 rudarenja kupio 32 Lune posto vidim na sajt da moze da se deponira izmedju ostalog i Luna pa hem mi je to zarada pa ako moze i na zaradu da zaradim neku kamatu :d
Videcemo sutra sta ce da ponude, za sada ostaje da ko zeli da proba, da se registruje do sutra kako bi dobio tih 10 dolara koje daju
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno