Šta je novo?

Zakrivljen monitor za gaming

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,888
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Klinac me davi za novi monitor u zadnej vreme. Konkretno - hteo bi zakrivljen monitor. Interesuje me iskustvo ljudi sa njima? Da li su dobri za gejming ili ne? Ja sam video Samsung C27F390 za oko 235 eu nov (full hd). Trenutno ima Samsung LS27A650. Ne bih bez veze da bacam pare ako se njime ne dobija nešto značajno.
 
Zakrivljenost ima svrhe na ultrawide monitorima (34 naročito), na 27 je čist gimmick.

edit: Ne ulazim u to kakav je konkretno taj monitor, pričam samo o zakrivljenosti. Benefite na 27 može da oseti samo ako zabije nos u ekran, jer nema dovoljno širine da bi osetio benefite.
 
Poslednja izmena:
Odvedi klinca za te pare na skijanje, plati kurs dzudo/karate/aikid-oa ...
BICIKLO da vitla s njim od proleca, dres i loptu pa kosarku ili fudbal da ganja, da klinac poraste u "coveka" a ne da postane mrljavko/kilavko s "teglama" na ocima...

Samo kod velikih monitora ima smisla i koristi od zakrivljenosti.
 
Hvala na odgovorima. I ja sam kontao da je bacanje para. Meni je i ovaj njegov fantastican. 34 inca nema gde da stavim s obzirom na konfiguraciju stola. A licno moslim da je sve preko 27inca preterano da se koristi kao monitor.
 
99% sam siguran da je bot :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Žao mi je za greške, ja sam student.

Kakve greške?
Za sta ti je zao?
Ako si i pravio neke greske, a jesi, bilo logicno da se "ne hvalis" s njima... ili barem da se potrudis naci greske pa da ih ispravis.

Ako nista drugo ovde se pisalo (uopsteno) o zakrivljenim monitorima a ti se pohvali monitorom sa ravnim ekranom...
Zasto?

Sta studiras?
 
Ja imam C27F591. Osim što izgleda prelepo i sto su boje stvarno izuzetne, nije neki monitor za gejming. Ima podesavanje za bržu reakciju ekrana nije to sad nešto ekstremno i nikome ga ne bih preporučio za FPS igre. Nemam amd kartu pa ne mogu da probam freesync. Na samu zakrivljenost se brzo navikneš i prestanes da primećuješ. Ne mislim da pomaže previše prilikom sagledavanja slike.
 
Nazad
Vrh Dno