Šta je novo?

[Zarazno] SwarmSim

Ja sam uradio prvi ascend i to mi je resetovalo sve na nulu, ali zato pravilno koriscenje mutagena moze mnogo da pomogne.
 
Jel moze skrinshot iz igre, meni nikako nece da ucita grafiku, samo menije ucitava.
 
Proklet bio ko ovo okaci!!!!
Bolje da nam je heroin podelio.[emoji16]

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Jel napravio neko Hive Queen? :D
 
Imam deset miliona, mogu i jednu Hive Empress da napravim. Ali mi treba bar milion puta vise, tako da cu se nacekati. Larve su opasan bottleneck.

Meni je ovo cudo prilicno zanimljivo ima cak i pricu doduse mislim da je matoro ali sam ja tek danas prvi put cuo.

http://adarkroom.doublespeakgames.com/

Mislim da je to ona igra o kojoj sam pricao. Kreces sa praznog papira, vremenom otkljucavas menije, pa grafiku, na kraju istrazujes mapu i tako to. Najbolja clicker igra.
 
M jok nema grafike sve je tekstualno. Sada se spremam da se zaputim u strasni svet samo da napravim armor :D
edit: A mozda si i u pravu, dobio sam mapu koju istrazujem i mrdam se pomocu strelica :D
 
Poslednja izmena:
Screenshot_1.pngScreenshot_2.png

Drzimo se nekako :d
 
Ja imam 300B larvi, sachu da poduplam.
 
Evo ga sledeci izazov:

attachment.php
 

Prilozi

  • Screen Shot 2017-01-28 at 5.18.09 PM.png
    Screen Shot 2017-01-28 at 5.18.09 PM.png
    102.9 KB · Pregleda: 189
malo im je glupa igra tj ... save opcije..... elem ... registorovan ... logovan, izadjem iz browsera vratim se i ... ucita mi situaciju od juce ... lol
 
ma realno bolje ovako ... taman sam se navukao na igru koja je realno glupa do bola :)

cekas da prodje vreme i to je to... kad sam video Swarmling II sve mi bilo jasno ... sad ce da krenu ... II III IV V VI VII i u nedogled :) smesno
 
Izašla nova verzija koja je donijela kristale koje ili dobijate (a možete da ih i kupite) koje konvertujete u energiju i ubačeni su novi achievmentsi. :d
 
Nazad
Vrh Dno