Šta je novo?

Preporuka za mis

mihajlosd

Slavan
Učlanjen(a)
26.08.2012
Poruke
2,370
Poena
255
Treba mi bezicni mis, da je simetrican (posto sam levoruk) i da je sto veci...imam vece sake, pa mi je koriscenje malih miseva dosta neugodno. Cena da je neka razumna, po mogucstvu. Ja sam nesto trazio i nasao ko bajagi nekih par modela hp miseva, ali idalje nisam bas zadovoljan. Svaka preporuka je dobrodosla.
 
Koristio sam nekoliko godina HP X4000. U poslednje vreme krenuo da me zeza desni klik pa sam kupio Logitech MX Master.

Po meni fenomenalan mis. Baterije sam menjao par puta na period od otprilike godinu i po. Nije se gasio. Sa upotrebom od par sati dnevno, trajace i duze.

Bio i neki model sa optickim scrollom, mozda ti vise lezi.

Izbacio i Logitech par miseva sa dugotrajnom baterijom. Ne znam da li su veci i da li ti odgovaraju.
 
Poslednja izmena:
Ma mx master je fenomenalan mis, samo sto sa svojih preko 125mm duzine moze da prodje samo po kriterijumu velicine. Inace je izrazito nesimetrican, a sa cenom od skoro 14000 dinara je bar jedno 4-5x skuplji od neke maksimalne cene koju bih izdvojio za mis. Nije da se stiskam, al nesto mi bzvz da mi mis vredi ko 2/3 laptopa. :) Znaci nesto osnovno, samo da je sto vece i da je simetricno pod obavezno. Ali u svakom slucaju hvala na predlogu. :)
 
Nismo se razumeli. Sve ovo sto sam pisao iznad vazi za HP x4000 mis kog sam koristio do pre pola meseca. On je simetrican sa OK cenom i fenomenalnom potrosnjom ( 2AA alkalne baterije) na godinu i po.

Pa sam ti ispod napisao da i HP ima jos nekoliko slicnih modela i da ti neki od tih mozda vise odgovara.


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nismo se razumeli. Sve ovo sto sam pisao iznad vazi za HP x4000 mis kog sam koristio do pre pola meseca. On je simetrican sa OK cenom i fenomenalnom potrosnjom ( 2AA alkalne baterije) na godinu i po.

Pa sam ti ispod napisao da i HP ima jos nekoliko slicnih modela i da ti neki od tih mozda vise odgovara.


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Aaaa...pa ok onda. Tako nesto slicno sam i ja gledao. Od svih miseva samo par hp modela su mi zapala za oko. Nego nismo se bili razumeli...bio si napisao da si koristio hp pa preso na logitech i onda krenuo da ga hvalis...i meni bilo sumljivo, reko dal da te pitam dal li mislis na hp ili logitech, al reko necu da se blamiram...verovatno mislis na logitech. :)
 
Nazad
Vrh Dno