Šta je novo?

Kvalitetniji Internet do 2020.- praćenje realizacije projekta "All-IP" transformacije

Jel ima nekoga u NS na Limanu da je video optiku da prilazi odnekud?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel i stara gradnja?
 
Banjica,drugak,upravo potpisana saglasnost za uvodjenje MTS optike...kazu,pocinju od aprila da rade.
 
Jel problem ako je starija gradnja?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nove zgrade dizu sa ugradjenom optikom u startu, zato pitam jel stara ili nova gradnja. Pozdravljam agresivno sirenje optike po celoj Srbiji, ne samo Beogradu.
 
Ima li nekih najava za to "agresivno sirenje" optike u Sremskoj Mitrovici?!! Nekako osim Novog Sada nekako ne čujem da se bilo gde u Vojvodini bilo šta radi?!!.
 
Danas sam zvao MTS call center i kažu da za sada samo u Zemunu i Novom Beogradu je moguće dobiti optički priključak. Za Mirijevo nisu ni znali da je instalacija urađena.
Zapisali su moje podatke pa će javiti kad bude bilo.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ima li nekih najava za to "agresivno sirenje" optike u Sremskoj Mitrovici?!! Nekako osim Novog Sada nekako ne čujem da se bilo gde u Vojvodini bilo šta radi?!!.
Mi smo zadnja rupa na svirali izgleda, nigde nisam video da se išta kopa ili postavlja.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
O kojim paketima je reč i o kojim cenama se tu radi?

Na MTS sajtu piše: "Ultra brzi kućni internet do 1 Gbps", šta god to značilo.

Na sajtu SBB-a ne nude ništa posebno, malo nešto bolje od standardne ponude.
 
Na svakoj strani isto pitanje. Jel pratite temu vi ili samo pitate da bi pitali ? No offense ali svako drugo pitanje u ovom podforumu "jel mi valjaju parametri modema?: ili "koje su cene za optiku?"
 
Pa šta drugo treba korisnika da zanima sem cene ?

Prelistao sam nekoliko stranica unazad, do 10, nisam našao tu informaciju.
 
A što neko od modova konačno ne bi stavio cenovnik u prvi post i dopunio naslov teme tom informacijom?
 
Videh da su pominjali štrajkove i blokade, pa rekoh bolje da pitam jer ko zna šta ću sve još pročitati :D
 
Danas sam zvao MTS call center i kažu da za sada samo u Zemunu i Novom Beogradu je moguće dobiti optički priključak. Za Mirijevo nisu ni znali da je instalacija urađena.
Zapisali su moje podatke pa će javiti kad bude bilo.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Gde li to priključuju baš me interesuje. Od novembra sam se prijavio, vise puta zvao, pisao, baš bio dosadan... ništa se ne dešava... U Zemunu sam, odavno prošli kablovi kroz zgradu.

Sent from mTalk
 
Meni se sve vise cini da ce da ozvanice ponudu (MTS)tek kad zavrse planirane radove u svim delovima grada. S ove strane reka.
I kod nas u Mirijevu su uveli u zgrade jos u Decembru...
 
Koko pratim temu činimi se da je samo dvoje ljudi stvarno priključeno.Par njih je pisalo da su im ostavili ponudu sa cenovnikom u zgradi ali niko se nije od njih posle hvalio da su ga i priključili.
 
Sa ponudjenom cenom tesko da ce doci do omasovljavanja sa optikom. Gde je uslov i fix telefon. Meni licno to sa telefonom ne smeta jer ga i koristim ali mislim da je cena jaka.
 
Ako je suditi prema MTS ćerci firmi u RS MTEL cene baš nevole da obaraju ali su im sad dali ponudu samostalng interneta a d/u su u srazmeri 2/1 samo što brzine nisu iste sa i bez tel i tv a za neke brzine čak ispadne jeftinije ako je sa telefonom.
 
Ako je suditi prema MTS ćerci firmi u RS MTEL cene baš nevole da obaraju ali su im sad dali ponudu samostalng interneta a d/u su u srazmeri 2/1 samo što brzine nisu iste sa i bez tel i tv a za neke brzine čak ispadne jeftinije ako je sa telefonom.

60KM za 60/30, znaci klepaju i tamo...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Milslim da ima promocija 100/50 za 60 km. Kada su pustili optiku prije 2 god kao test bilo je promocija 100/20 za 29 KM.
 
Nazad
Vrh Dno