Šta je novo?

Kvalitetniji Internet do 2020.- praćenje realizacije projekta "All-IP" transformacije

Digitalna na jednom, analogna na drugom (60 kanala), neko je to vec spomenuo. Tv Vox 32"

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Aha, TV uredjaj za dinar. Iskreno ja bi radije uzeo 6 meseci po dinar nego taj TV, ali OK :)
 
Taj tv ide kao poklon uskoro pa nam je dosao u odlicnom trenutku. Da nema toga,uzeli bi 6 meseci po dinar jer nam ne treba treci tv.[emoji16]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ovo su neki novi momenti, zasnivanje ugovorne obaveze za korisnike 1000 dinara (3599 mesecno), paket 150/20, dok ce oni koji se obavezu na ugovor od dve godine placati 1,20 dinara i mesecnu cenu od 3399 dinara. :mad:

Cena je samo za net opticki paket, izvor call centar.
 
Uh kasno palim.
Pa ja sam pricao sa call centrom, tj. Mene oni zvali pre par dana i nemaju pojma o optici. Jaoooo kakvi šarlatani

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jel kod MTS-a ne postoji mogucnost gledanja TV-a sa CAM modulom?
 
Ja skupljam zainteresovane za Orion optiku, ugao branka bajica 84 sa buleverom evrope, kazu ako skupim 10 zainteresovanih oni mogu optiku dovuci za 10-tak dana
 
Zainteresovanih da zasnuju ugovor na optici pretpostavljam?
 
^Onda da te razocaram nema nista od Oriona... Jel ako je ljudima bitna TV, kad vide Orionovu ponudu ima da beze glavom bezobzira
 
Pa jos bolje onda ce najpametniji narod sveta da placa MTS-u i SBB-u optiku 40e, i ima da se udara nogama o dupe od srece :d
A ja cu se vec nekako snaci ako ne ovde onda na nekom drugom mestu
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dobro veče!

Jesam li vam nedostajao?

Samo da se javim i prijavim nastavak radova u bloku 37.
Prvo su razvlacili opticki kabl kroz postojece cevi od sahte do sahte (i jos to rade ...), sad vec kopaju kraj trotoara, cupaju cvece, zivicu, zbunje... i kanal prave do svakog ulaza...

Zasto to rade ne znam.
Vec postoji telekomova instalacija, vec su od sahti postojale cevi (mislim da su metalne) koje idu do zgrade i podruma svakog ulaza (barem mislim da do moga idu)...
Da li oni nisu jos dobili saglasnost da se provuku kroz podrume svakog ulaza ili neko nekome daje pare da se nesto radi za neki procenat ili jednostavno je projektant neupucen u postoijanje stare instalacije ili je nesto sasvim cetvrto ne znam ali mislim da je ovo bacanje para.
Istom tom instalacijom je RV odavno usao u nase zgrade i nije mi uopste jasno zasto i Telekom nije mogao opet uci, jos je to njegova ifrastrukutra...

Nesto tu meni disma.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pitanje da li moze da prodje kroz te cevi. Kod mene su juce usli u zgradu. Prvo su pre mesec dana postavili vertikalu u zgradi, a juce prikljucili zgradu. Signal ce pustiti kad ceo blok bude prikljucen (tako rece majstor).

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ti znas vise od nas :( to ne znaci mnogo, jer mi znamo skoro nista, ali opet..
 
verovatno ce spustati cene kao sa dvbt2
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ti znas vise od nas :( to ne znaci mnogo, jer mi znamo skoro nista, ali opet..
Ma znam samo ono sto su mi neki dan ostavili u postanskom sanducetu. Okacicu sliku, samo da skontam kako se to radi iz ovog novog Tapatalk-a :(
Elem, Box 3 150/20Mbs je 4500RSD; Box 2 (fiksni i net 150/20) je 3600, itd...
Po meni, malo skupo za masovan prelaz na optiku.
Pozdrav
 
@rafiki ti si beše kod Arene? Ljudi su već kačili taj letak koji pominješ (ako je isti)
@error974 ti si negde oko Fontane?

mts Optika.jpg
 
^To! To je taj letak.
Jeste, kod Arene sam. Sad mi zena reče da su je juce zvali iz Telekoma, da joj predstave uslugu, al' da ih je oladila.
Pozdrav
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Sto bi se reklo,dzabe su krecili

Platicu vam 3500 din. Lindburga meseca
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Pozdrav svima, nisam bio siguran da li sam vec imao nalog pa sam registrovao novi.

Nedeljama sam citao temu i procitao sam svih 138 strana.
Ja bih hteo da podsetim prvo na nesto sta mnogi previdjaju jer drugi Mts-ov cenovnik za optiku pominju kao prvi.

MTS je na sajtu ponudio prvo ovakve Net optika pakete (cene su za ugovorenu obavezu i bez ugovorene obaveze)

Net 150 optika do 150/20 Mb/s 2.299,00. 2.499,00

Net 250 optika do 250/30 Mb/s 3.499,00 3.699,00

Net 1000 optika do 1000/100 Mb/s 6.999,00 7.199,00

To je stajalo par dana a onda su promenili cene, naravno povecali ih.

150/20 - 3399
250/30 - 3799
1000/100 - 8999

Naravno posle su i to uklonili i o optici nije bilo ni pomena do najnovije reklamne kampanje.

Vi sad sami zakljucite kolika je razlika u cenama prvobitnog i najnovijeg cenovnik. Ja bih samo rekao da je prvi bio realan cenovnik a da je najnoviji krajnje bezobrazan.
 
Ako mene pitaš, stvarno nemam pojma, nikada nisam koristio mts usluge. Ovo pratim jer ću verovatno imati mogućnost priključenja u samom startu.
 
Nazad
Vrh Dno