Šta je novo?

Huawei P10

Kazem ja... Treba f/1.7 - f/1.9
Valjda je na P10 ista kamera kao na Mate 9. Koliko sam video P9 je los u video zapisu. Ima los OIS. Ne znam kakav je Mate 9 po tom pitanju. Ali P10 se tu popravio
Ipak treba cekati P10 Plus test kamere.
On ima f/1.8 za razliku od P10 koji ima f/2.2
 
video je los zato sto u 4k ne radi ois koliko sam citao. mada ako je 1080p u 60fps dobro to je puna kapa
 
Ja ne znam ko snima uopste u 4k.. full hd u 60 frejmova sasvim dovoljno.
Kao sto kaze ovaj u klipu 1 min 4k snimanja = 300mb. Plus nema ois.

Sent from my Havaji P9
 
Solidan kvalitet za low-light uslove ali jbga, fali bolja stabilizacija snimanja:


video je los zato sto u 4k ne radi ois koliko sam citao. mada ako je 1080p u 60fps dobro to je puna kapa

Izgleda da je tako. Ovo iznad je 4k ali mi je YT podesen da automatski pusta 1080p pa sam mislio da nema bas nikakvu stabilizaciju kamkordera. A ocigledno nisam procitao ni naslov klipa [emoji23]
Moguce da u 1080p ipak snima bolje ali nisam nasao neki primer za sada.
 
Poslednja izmena:
U sto ste vi Nemci skupi :)
U CH p10 Plus 128gb 749fr ili ispod 700€ a p10 64gb 630fr ili oko 570€. Korektne cene na samom pocetku prodaje tj u predprodaji.
 
video je los zato sto u 4k ne radi ois koliko sam citao. mada ako je 1080p u 60fps dobro to je puna kapa

Ja ne gde nadjoh da je to zbog dve kamere. Da ne mogu da usklade, ili sta vec. Ko ce ga znati...
Mene ipak zanima kakve ce biti fotke na P10+


Solidan kvalitet za low-light uslove ali jbga, fali bolja stabilizacija snimanja:




Izgleda da je tako. Ovo iznad je 4k ali mi je YT podesen da automatski pusta 1080p pa sam mislio da nema bas nikakvu stabilizaciju kamkordera. A ocigledno nisam procitao ni naslov klipa [emoji23]
Moguce da u 1080p ipak snima bolje ali nisam nasao neki primer za sada.


Na ovom snimku sto si ti postavio, ovaj trese telefon samo tako.. Ili je video koji sam ja postavio fake (#219)
Oba su u 1080p60. Samo je tvoj u LL, ali opet mnogo mnogo vise se trese

 
Poslednja izmena:
Nisi razumeo, pri 4k snimanju izgleda nema nikakvu stabilizaciju (zato se i trese a i lik koji snima hoda) dok u 1080p ima.
 
Poslednja izmena:
P10 najbolji izbor ove godine za kupovinu (konkurenciju je samleo, npr LG G6 ne zna gde se nalazi) a Samsung i Apple ne računam jer su cene naduvane i ne treba ih uzimati u obzir makar bili Bill Gates.

EDIT: Odgovorno tvrdim da ako bi P10 bio vodootporan (IP68) i imao 6 GB RAM sahranio bi Galaxy S8.
 
Poslednja izmena:
P10 najbolji izbor ove godine za kupovinu (konkurenciju je samleo, npr LG G6 ne zna gde se nalazi) a Samsung i Apple ne računam jer su cene naduvane i ne treba ih uzimati u obzir makar bili Bill Gates.

EDIT: Odgovorno tvrdim da ako bi P10 bio vodootporan (IP68) i imao 6 GB RAM sahranio bi Galaxy S8.

Meni bi bilo draze da umesto 6gb rama stave f/1.8 i poboljsaju OIS
 
Мени би било најдраже да им смање цене.

Послато са Lenovo TAB S8-50L
 
Marinko mislim da previse mastas, bez uvrede :D
Trziste je takvo da cene mogu svake godine sve vise da idu a ne manje. I svaka manja kompanija koja se bude sirila ce dizati cene. Ljudi kupuju telefone od 1000$(eura), sto ne bi digli cene. Druga je stvar sto mi nemamo ili imamo al ne damo pa hocemo manje cene.
 
^Samo opušteno ;), ne vređam se ni pod razno. :) Svako ima pravo na svoje mišljenje, a moje je da su ogromna većina kupaca oni sa plitkim đžepom i kupuju telefone srednje i niže klase.
 
Slazem se sa tobom. Ali oni kupuju preko operatera i placaju ogromne rate i pakete samo sa bi imali dobar flagship telefon. Znam dosta takvih primera.
Nase trziste je pravi primer da ljudi koji krpe kraj sa krajem imaju solidan/odlican telefon samo eto da bi ga imali.. Onda kad vip/telenor/mts lopovi to vide grunu cene pa onda kad proizvodjac vidi sto ne bi i on, tako dodjemo do 1000e za flagship :D

Sent from my Havaji P9
 
P10 najbolji izbor ove godine za kupovinu (konkurenciju je samleo, npr LG G6 ne zna gde se nalazi) a Samsung i Apple ne računam jer su cene naduvane i ne treba ih uzimati u obzir makar bili Bill Gates.

EDIT: Odgovorno tvrdim da ako bi P10 bio vodootporan (IP68) i imao 6 GB RAM sahranio bi Galaxy S8.

Mislim da ce Coolpad S1 biti jos bolji izbor :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Meni tel padne bar jednom msecno na podu ili betonu. Tako da bi posle 6 meseci bio izguljen sa svih strana. Ja ne znqm kako ljudi imaju po 2 god tel i nijedanput im ne ispadne??? Osecaj u ruci je meni najmanje bitan

Bitaj je osjecaj u ruci kao sto kaze loznica, ali osjecaj za plici dzep je nezgodan. Jedan trenutak nepaznje i nesrece stvara neplanirane troskove. Ni ja nisam spreman da rizikujem toliko, kakvi god osjecaji bili. Napravim kompromise sam sa sobom.
 
Poslednja izmena:
Ko moze da pazi da mu tel ne ispada ok. Ali svaki pad uzrokuje ostecenja, grebanje aluminijuma ili ne daj Boze pucanje displeja. Ja nisam od tih sto mogu da upaze telefon i zato obavezno zastitna maska i tempered glass. Mnogo minje vaznije da sacuvam tel placen vise stotina € nego mazenje aluminijuma :) Jos su telefoni sve klizaviji i nemaju nikakav grip pa ispadaju mnogo cesce.
Sto se tice cene bice dobra kupovina iz oglasa. Za vec par meseci p10 ce ici ispod 500€.
I u radnjama na zapadu pada brze cena od samsunga, jabuke, sonija...
 
Ne vidim po čemu je to P10 dobra kupovina, vecina stvari je u rangu ili losija od flagshipa prosle godine. Bar da je manja cena pa okej, ovako..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ne vidim po čemu je to P10 dobra kupovina, vecina stvari je u rangu ili losija od flagshipa prosle godine. Bar da je manja cena pa okej, ovako..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Bice dobra kupovina kad padnu cene :) Trenutno dati 600€ je previse ili 700€ za p10+. Za ispod 600€ ima mate9 koji uopste ne zaostaje za njima
 
Stigao na test, crni... Pocetni utisci pozitivni. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Šteta što nije plavi :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Штета што га нисам ја добио. ;)

Послато са Lenovo TAB S8-50L
 
Steta sto mi ne ostaje kad istestiram. :D

Moto Z + TapaTalk
 
Steta sto nije greskom do mene dosao i to zeleni :D
Nastavite dalje :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Mislis bolja na auto podesavanjima? [emoji1]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno