Šta je novo?

Huawei P10

Vidis kako se ukusi razlikuju, meni bar za sad, najlepši Huawei fon P9 Plus.... :)

Huawei Mate 9
 
Poslednja izmena:
Jos jedan glas za mate 9 stvarno sjajan fon..

Sent from my Havaji P9
 
Mate je ubica, cak bih i mijenjao i7 za njega.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Mate je ubica, cak bih i mijenjao i7 za njega.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Da ubica :). Samo da je manji... Ali to onda nebi bio Mate :)

Pitam se da li ce P10 dostici cenu kao sada P9 u oglasima

Edit: Zna li neko koliki je pixel size kod P10 i P10+ ?
 
Poslednja izmena:
https://youtu.be/uNtZX_UjBhk

Ništa od stereo zvučnika na p10. Šteta . Ako je stvarno samo 50e razlika između ovog i + modela nisam siguran ko bi normalan išao na manji model.
Inače ovaj plavo crni je prelep

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
P10 camera Full HD 1080p



A evo i malo poredjenje kamere P9 vs P10
 
Nahvalise ga bas. Ovaj kirin 960 prava zver od procesora. Havaji se bas probijaju na trziste punom parom.

Sent from my Havaji P9
 
Kad ce(s) prestati da se koristi to Havaji.. skoro pa je iritantnije od 'oridjidji'.

Sent from TT
 
Jok bre, los je Huawei :)
Ne radi kako i drugi rade :)

Huawei Mate 9
 
[youtube]X-AVhw0aqac[/youtube]

Peca i p10 :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Gledam klip i ponovo gledam zeleni model. Dzaba mi zelena boja kada bi bio u masci,ne bi se ni videla boja :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da je steta dati tolike pare i osecati gumu u ruci svaki put kad uzmes telefon.. Slazem se da treba cuvati ali opet placas i taj premium osecaj i izgled :D
Bolje onda uzeti plastikanera nekog koji ce zavrsiti posao.

Sent from my Havaji P9
 
Meni tel padne bar jednom msecno na podu ili betonu. Tako da bi posle 6 meseci bio izguljen sa svih strana. Ja ne znqm kako ljudi imaju po 2 god tel i nijedanput im ne ispadne??? Osecaj u ruci je meni najmanje bitan
 
Meni za 15god su ispala samo 2 moba ,znači samo 2 pada.. jednom Nokia n82 drugi put Redmi 1s.
Kejs nikada ne stavljam na mobove, osećaj moba u ruci mi je veoma bitan

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svako ima drugacije zahteve. Meni je svojevremeno N82 padala 20 puta. Morao sam 2 puta masku da menjam :D. Svaka cast kad neko moze toliko da pazi telefon :) Ovako s sigurniji i da ispadne nije velika steta ( uglavnom)
 
Kako kome :).. A i telefoni nisu vise isti. Davno sam nokiu 3310 stavio u peskir. I kad sam isao sa plaze, krecem da tresem peskir iz sve snage. Tako je i 3310 lupila od prag i nista joj nije bilo. Pa kad sam trcao ispadne iz futrole i slucajno je udarim nogom u trku. Tako sam je deganzirao (slucajno) da bi mi i Bufon, Kan, Bartez, i ostali pozavideli. Odletela je 100 metara i nista joj nije bilo. I tako bezbroj incidenata. Danasnji telefoni ?
Pa dovoljno je da ti ispadne iz ruke i puci ce ekran. A popravke su paprene. Tako da je mudro uloziti i u neku zastitu (sobzirom da su telefoni postali jako tanki)

Doduse vise mi se ne desavaju takve stvari, ali to je zbog telefona. Postali su lomljivi pa se vise cuvaju.
 
Poslednja izmena:
U moru identicnih telefona, slicnih performansi, kakvo je danas stanje, jedino jos boja moze da ucini nesto.Zeleni je stvarno prelep, ali cene su ipak sve besmislenije.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Тако је Сале. Из тог разлога сам себи зацртао, да више од 200€ не дајем за телефон.

Послато са Lenovo TAB S8-50L
 
Mislim da bi tamno crvena, trula višnja bila pun pogodak. Šteta sto nisu uradili tu varijantu.

Sent from OnePlus 3T
 
Evo ga prvi p10 u oglasima na forumu. Cena savim korektna, 485e...
 
To neki baja sto ga verovatno dobio kao review unit :)
 
I onda ljudi kažu huawei zakida cenu kao Samsung i kompanija :) juče izašao a već danas ispod 500e [emoji23]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bolje za potrošače... Zbog toga je sada glavna preporuka na forumu za telefone u cenovnom rangu od 200e do 400e Huawei (p9l, p9, Honor 8)... Ja čekam da izađe s8 pa da se šlogiram sa cenom i vidim šta ću uzimati. Malo da promenim nexus-a...
 
P10 plus je do danas bio na ceni od 699e, akcija neka bila, a sad je već 749e

Huawei Mate 9
 
Nazad
Vrh Dno