Šta je novo?

Huawei P10

Other notable features of the Huawei P10 are its stereo speakers, hybrid dual-SIM slot, and 3,200 mAh battery with support for the new Super Charge tech.

navodno i manji model ,sto je super.

So, the Huawei P10 exterior is both trending and amazing, even though it looks somewhat familiar. But its build quality and finish is equally excellent. The dazzling flavors (Blue and Gold) have this hyper-diamond cut finish on the back, which mimics the surface of a record. The finish is really awesome, and it's the only one not to attract fingerprints and smudges. You could fall in love with the pleasant feeling on touch, as we already did.

ovaj u plavoj boji ce biti verovatno najbolji za jurenje :)

Huawei P10 is a superb upgrade over the P9 and has everything to make you happy - beautiful design, innovative camera, fast performance, great connectivity, and up-to-date software package. We would have preferred a bit different shape, but maybe that's just us.

http://www.gsmarena.com/huawei_mwc_2017_p10_p10_plus_watch_2-review-1577p2.php
 
Huawei P10 is a superb upgrade over the P9 and has everything to make you happy - beautiful design, innovative camera, fast performance, great connectivity, and up-to-date software package. We would have preferred a bit different shape, but maybe that's just us.

Placena recenica. Realno ne vredi prelaska na p10, jer ce mu cena biti paklena koliko vidim.
- Dizajn mi je daleko ruzniji nego p9
- Kamera ce biti tu negde sigurno
- Kirin 960 i 955 - meeh, isto s drugo pakovanje. Onaj 950 matori iz honora jede i jednog i drugog.
- Update - imace ga i p9 jos dosta dugo, ako nisu smradovi pa batale
I ono sto me bas odbija od ovog telefona kao buduci upgrade je ajfon look i to mrtvo dugme napred.. Totalno glupo.
 
Mislim da ce kamera biti bolja ili bolje receno kamere.
Dizajn je i meni mnogo bolji na P9 seriji, tu su se bas syebali ali jbga.
Tu su jos vece baterije, stereo zvucnici (ako je tacno), malo brzi soc.. nije neka velika razlka u odnosu na P9 seriju ali opet ima poboljsanja, prilicno kompletni uredjaji bez vecih nedostataka.
 
Pa nije valjda moguće da ces ti preći na Havajce :)
Pp slikama što sam video, hmm.. Nusam bas nesto oduševljen, iritira me to dugme /skener napred... Kad se pojavi ovde u de, rada cu moci dati utisak, ovako preko slika... Nije to to


Huawei Mate 9
 
Poslednja izmena:
Meni je lično bolje kada je otisak napred( posle korišćenja oba rešenja) mada mislim da su home dugme morali skroz da kopiraju od meizu-a ,ovaj svajp po njemu za recents menu nema nikakve logike

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto ljudi sto cudi, sto zena..
Ne znam nekako mi je neprirodno ovo napred dugme. Bolje da ima d2tw, to mi je najjaca stvar ikada izmisljena.
Ali FP senzor pozadi je meni nekako prakticniji, posebno kada ga vadim ( telefon ) iz dzepa. Plus ovaj senzor na p9 je bas brz do jaja.

Sent from my Havaji P9
 
Mnogo ga kolje po izgledu to prednje dugme :D
Moraju oni da pricaju da vredi preci sa P9 na P10. Bice ljudi koji ce da se prime na to.

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Ne vidim zašto bi neko sa p9 prešao na p10, druga je priča p10 plus, na njega vrijedi preći

Huawei P9
 
Pa nije valjda moguće da ces ti preći na Havajce :)
Pp slikama što sam video, hmm.. Nusam bas nesto oduševljen, iritira me to dugme /skener napred... Kad se pojavi ovde u de, rada cu moci dati utisak, ovako preko slika... Nije to to

Huawei Mate 9

Ne znam zasto mislis da ne bih mogao da predjem na Huawei? :) Nikada nisam ''hejtovao'' njihove uredjaje, npr. onaj matori Ascend P1 mi je bio iznenadjujuce dobar za to vreme, onda su neko vreme stagnirali a od P9 serije su sve bolji.

Cinjenica je da mi se ne svidja njihov android ''skin'' ali koliko vidim tu ima ozbiljnog napretka u odnosu na P9L (rad sa minimumom laga i odlicno kesiranje).
Izgled UI delimicno moze da se promeni, prihvatio bih takav UI ako je sve ostalo odlicno i ako uredjaj ima veliku bateriju kao P10/Plus.

Nije mi bitan proizvodjac vec kakva je podrska (tu su bolji od Samsunga u poslednje vreme) i da li je uredjaj ''jak'' na svim poljima, to je to.

PS
Takodje me iritira to dugme napred kao i malo zaobljenije ivice u odnosu na P9 ali bar nemaju uzasno male bezele i nepotrebne edge ekrane, kapiram da je izrada odlicna (tenk fazon)
 
Poslednja izmena:
Bolje otvarajte temu za P10 LITE

702361.jpg
702384.jpg


Android 7.0 Nougat, 5.2-inch FHD display, Kirin 655 CPU (4×1.7GHz+4×2.1GHz) with 4GB RAM and 32GB ROM, 12MP rear shooter, 8MP selfie camera, 3000 mAh battery, €349.

Još slika ovde - http://www.slashleaks.com/l/huawei-p10-lite-leaks-in-full-glory-via-dutch-online-retailer

Imaće ga pola foruma do sredine 2018 god. :)
 
Poslednja izmena:
Al' oni razbijaju sa ovim hw za sitne novce...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
P10L nece imati smisla dok cena ne padne ispod 250€. Za 350 moze da se pazari vec p9 koji je na svim poljima ispred p10L
 
P9 je 550€ :) to su one zvanične, preporučene cene... kod nas na oglasima uvek bude dosta niže od toga
 
Gde ima nov P9 sa garancijom i fiskalnim računom da odmah prodajem ovaj moj i da ga pazarim! Pa P9 lite košta 320€! :d :d :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Gde ima nov P9 sa garancijom i fiskalnim računom da odmah prodajem ovaj moj i da ga pazarim! Pa P9 lite košta 320€! :d :d :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
Za 350e da biras p9 na oglasima. Garancija 3 god..

Sent from my Havaji P9
 
Pa nov covece, star 1 dan. Nazovi to polovan ali ja sam prvi otvorio kutiju. Garancija i racun telenora.

Sent from my Havaji P9
 
Fizičko lice ne može da prodaje nove uređaje. Novo se kupuje isključivo u prodavnicama, ne računajući one muljatore koji ti prodaju ko zna šta bez garancije i fiskalnog. Fizičko lice preko oglasa može da prodaje isključivo polovne uređaje koji mogu samo biti nekorišteni, novi nikako. Počnite već jednom da stvari nazivate pravim nazivima.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Aha znaci ti si troll. Dobro idi onda kupi novo u radnji za 75k kad ti vec zatvorena kutija nije dovoljna za 350e.
Kakvi ljudi sacuvaj boze..


Sent from my Havaji P9
 
Covek je samo rekao, cim uredjaj izadje iz radnje, vise nije nov i vise ne vredi punu cenu, istog momenta mu pada cena.

Sent from mTalk Lumia 640XL
 
Pa sjajno to je i poenta. Dobijes nov uredjaj za manje pare. Neka ga on zove kako god hoce.

Sent from my Havaji P9
 
Pošto vidim da nisi razumeo, da razjasnim - nemam ništa protiv kupovine polovnih uređaja i čak preporučujem ljudima polovne, nekorište uređaje od operatera i sl. Samo sam hteo skrenuti pažnju da porediš cenu polovnog uređaja sa zvaničnom cenom novog uređaja što nema nikakvog smisla.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Ja nisam nista poredio samo sam se nadovezao na to sto si rekao da ti treba p9 za te pare, ali onda si ti krenuo da mi govoris sta je novo a sta polovno.
Nazovi ga kako god hoces, upotrebi termin koji god zelis ali uredjaj u kutiji koji nije otpakovan je za mene nov uredjaj. Igre terminima na IT forumu nisu potrebne, jedino ako si troll onda mogu da razumem.
Dosta off topic-a tema je p10.

Sent from my Havaji P9
 
Aha, izvini, nisam znao da nisi pretio temu nego si samo odgovorio na zadnji post. Poređena je cena polovnog P9 i novog P10 pa sam zato krenuo u tom pravcu. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Ali FP senzor pozadi je meni nekako prakticniji, posebno kada ga vadim ( telefon ) iz dzepa. Plus ovaj senzor na p9 je bas brz do jaja.

Sent from my Havaji P9

Kad ti stoji na stolu moraš stalno dizati telefon. Onda možeš bilo kojim prstom da otkljucaš. Kad je nazad možeš samo kaziprstom i to moraš da dižeš telefon sa stola. Npr ja isto kad vadim iz džepa telefon palac mi stoji na senzori i otkljucava se. Držim ga što bi Englezi rekli upside down.


iP7
 
Pa dobro svako drugacije koristi.
Sta znam, kaziprst mi je bas za FP, kad je na stolu kliknem dugme da vidim notif. Neam pojma, svako drugacije koristi, ali sam uvek za telefon bez dugmica napred, mnogo je nekako lepse. Opet kazem ovo je subjektivno.

Sent from my Havaji P9
 
@pshnd
Nov imas kod svakog operatera. Imas i u nekim radnjama ali moras da platis dodatno za takvu garanciju.

Slazem se ja, da kad izadje iz radnje, teoretski vise nije nov. Isto tako kad izadje iz fabrike vise nije nov. Tu mozemo da filozofiramo koliko hoces. I auto kad kupis, cim ga izvezes iz radnje opada mu cena. Ali to ide samo u prilog onome ko bi ga odmah kupio.
Ali koja je razlika? Pa nikakva. Ti uredjaji koji izadje iz radnje i prodaje se na oglasu su potpuno "novi". Nemaju ni 24h radnog vremena. Bio on u radnji ili kod nekoga kuci, mene zabole. Vazna je garancija. Kostaju oko 43000 dinara. Ako je tebi lakse ti idi kod operatera i plati 90 000 za P9, koji stoji u nekom magacinu.

Tako da ako zelis NOVO sa pravom garancijom ti onda pravac kod nekog operatera, ili winwin, gigatron..
Samo se postavlja pitanje. Da li ti zaista toliko znaci da ti udjes u radnju i das 90 000 dinara, ili da sacekas ispred radnje, neko da ga kupi preko ugovora (kome ne treba telefon) i proda ga tebi cim izadje iz radnje za 43 000 dinara. Za mene je to nov uredjaj!!
Svi ostali koji probaju telefon mesec, dva, cetiri, ne prodaju nove (po meni)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno