Šta je novo?

Huawei P10

zar nije plus 700e ? tako je pisalo na gsmareni.

paklene cene svakako ,huawei ulazi u jaku ligu. mada je i p9 bio 650e pa je kod provajdera bio dosta jeftiniji. videcemo.
 
Au al ga preterase Havaji. Ajde da napljuju ljudi g6 pa da mu padne brzo cena, vec znam sta kupujem sledece :D

Sent from my Havaji P9
 
799€ plus model zvanično ...
Satovi preko 300, zaboravih tačno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Za**** ti ovo, kad je predstavljanje 3310? Izgleda jedini 2017 fon koji cu kupiti ove godine

Sent from OnePlus 3T
 
S obzirom da svi dižu cene u nebesa, ima na kraju iPhone da ispadne najbolji best buy HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA
 
Šteta što ni ove godine nema model P Max...
Videh samo specifikacije na gsmarena od oba modela, prezentaciju nisam ni pratio. A pa ovde normalno da se raspravlja što je cena tolika i sta je sve moglo biti bolje a šta ne, uobičajeno :)
Nadam se da ce ubrzo da se pojave u de, konkretno p10 plus... Pa da uporedim i to čudo sa Mate 9 i p9 plus...

Huawei Mate 9
 
Realno kako su svi već poludeli sa cenama Pixel 2 će biti razumna kupovina...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nista p10 plus nije bolji od Mate9. Koji je sad ispod 600€. Bolji tel za manje para. Ne vidim ko bi uzeo pre p10+ za vise para
 
P10 je meni odličan, kome treba 5.7'' ili 5.8'' treba da ide kod lekara zbog oteklih šaka, a i čipset je bolji od SD 821.
 
Ne vredi prelaska sa mate 9 i p9. Isti telefoni.

Sent from my Havaji P9
 
[youtube]oCRBssIbBG0[/youtube]

sve boje. veliki zal za crvenom bojom,ko li im je radio test trzista i nalozio ih na ovu kupus zelenu :)

inace ja i dalje cekam da vidim da li manji model ima stereo zvucnike ,sve mi se cini da ih nema..
 
[youtube]oCRBssIbBG0[/youtube]

sve boje. veliki zal za crvenom bojom,ko li im je radio test trzista i nalozio ih na ovu kupus zelenu :)

inace ja i dalje cekam da vidim da li manji model ima stereo zvucnike ,sve mi se cini da nema..

na kraju ce s8 ispasti bestbuy
 
Poslednja izmena:
Slažem se, jedino mi je to trn u oku ali dobro nije nešto bez čega se ne može

Ajde moze da se prezali ip68, ali sto rece neko u 2017 f/2.2 to je bezveze.. Cekam da vidim kakve ce fotke biti sa manjim modelom. plus model je ipak preveliki
 
Da ali za 1000e :)

Još dosta nedoumica oko p10 i p10+.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Sad procitah na phoneareni, kazu p10 ima f/2.0.. mora da je greska.. Kako nema nijedan snimak sad.. Za LG G6 je odmah izaslo par snimaka
 
Pa nema jer ih nisu delili review ljudima sa youtuba što je po meni greška :)
Mogli su makar da ga proslede onoj kristal kej

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
mozda je ovaj zaboravio da kaze sve... vidis da se na prezentaciji i sam pogubio od svojih reci :D
 
Inače veći ima ir i 6gb Rama verziju. To je onaj od 800e ,6/128

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kada se zna koliko kosta G6 sa losijim dual kamera setupom i manjom baterijom ova cena P10 Plus je skroz korektna :)

P10 Plus verovatno ima i vise rama (6Gb?), malo bolji soc a ne bi me cudilo da ima i bolji ekran od G6.

Meni za sada P10 Plus deluje kao dosta bolja kupovina od G6.

A znaci verzija od 800e ima 6Gb rama, 128Gb internu. Svejedno, jeste prilicno jaka cena ali radi se o kompletnijem uredjaju od LG.
 
Poslednja izmena:
Plus verzija sa 6gb neće sigurno dolaziti kod naših provajdera. Znači ostaje 4/64 . IR blaster + stereo zvuk ,veća baterija i potencijalno bolji ekran od manjeg modela a razlika samo 50e. Čudno pozicioniranje od huawei

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Koliko sam video Huawei je prilicno sredio kesiranje i UI na P9, H8, Mate 9 pa je 4Gb rama sasvim dovoljna kolicina a cipset je odlican.
Kapiram da ce kamere svakako biti bar malo bolje od G6 (ne mogu da verujem da su odabrali dva 1/3'' senzora u 2017.) a tu je i baterija sasvim solidnog kapaciteta..

Za sada deluje da ce Huawei napraviti odlican posao sa P10/Plus.

Jel ima bar jedna verzija IP68 zastitu?
 
Plus model jeste kompletniji.. Samo sto je ooooooooooogrooooooooooomaaaaaaaaaaaannnn
 
Koliko sam video Huawei je prilicno sredio kesiranje i UI na P9, H8, Mate 9 pa je 4Gb rama sasvim dovoljna kolicina a cipset je odlican.
Kapiram da ce kamere svakako biti bar malo bolje od G6 (ne mogu da verujem da su odabrali dva 1/3'' senzora u 2017.) a tu je i baterija sasvim solidnog kapaciteta..

Za sada deluje da ce Huawei napraviti odlican posao sa P10/Plus.

Jel ima bar jedna verzija IP68 zastitu?
Neki Žabari pričaju da ima a opet ovi jači sajtovi da nema. Valjda će do sutra sve biti jasno :)

Inače meni se poprilično sviđa izgled ,blaga kopija meizu pro6 i xiaomi mi5s :)

Edit: dosta slika i poređenja sa s7.

https://m.xataka.com/moviles/huawei...e-camara-con-3200-mah-que-cabe-en-tu-bolsillo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno