Šta je novo?

Huawei P10

Ko što je i G5 bio bolja kupovina od p9 :)
Polako, treba to prvo da se vidi kako to sve funkcioniše od komentara korisnika, pa tek onda reci otprilike sta je bolja kupovina. I to opet zavisi od korisnika do korisnika sta je bolje a šta ne...

Huawei Mate 9
 
Ima jedan na KP 670e crn.
 
Previse male promene od strane Huaweia u odnosu na proslogodisnje flagshipe..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kako ce biti g6 400e bas me zanima ? :D

Sent from my Havaji P9
 
Kako ce biti g6 400e bas me zanima ? :D

Sent from my Havaji P9

Pa prosli septebar je G5 vec bio oko 400 EUR. Isto je bilo i sa G4 posle nekih 6 meseci. A sada je G5 vec oko 360 EUR.

Kamera je neuporedivo bolja ako gledas recimo G5 (kao i G4 i G3) i P9. Posto sam koristio oba telefona. Ali dobro, realno je G5 kamera bolja od svih koje sam uporedo testirao (S7, iPhone 7, Pixel). Najuocljivija stavar je sto su boje naprirodnije. A kod npr S7 su mi najneprirodnije, previse pojacane. Kad pobledam fotku i ono sto zaista vidim, skoro da nema veze.
 
Poslednja izmena:
Đe nabavi Pixel da testiraš?

Huawei P9

Pozajmio od kolege. On kupio pre nekih mesec dana. Pravi jako dobre fotke je ali ne mogu da verujem da nema wide angle kameru (mada mu je normalna kamera hvata malo veci ugao nego recimo iPhone).
 
Poslednja izmena:
Ništa od brzog pada cena g6 ,ne znam odakle vam to. Pa g5 sa s820 košta posle god dana 400e ,ovaj g6 će tek da drži cenu pogotovu jer mu je cena u startu jača nego što je bila kod g5

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prodaju onaj drugi Se model za 390e, g6 neće ni ići ispod 500 godinu dana

Huawei P9
 
Gde je g5 360e? Koliko vidim na oglasima je šverc komerc 400e, a legalni p9 je 350-370.
 
Al se nalupeta lik. Bas zato sam rekao gde ce to biti g6 400e. Porediti g5 koji je od starta krenuo lose i g6 koji za sada izgleda kao da ce imati solidnu prodaju je glupo. Cak i g5 nema za 400e a ne g6.. :D Covek kad lupi onda bas lupi..

Sent from my Havaji P9
 
Poslednja izmena:
Ništa od brzog pada cena g6 ,ne znam odakle vam to. Pa g5 sa s820 košta posle god dana 400e ,ovaj g6 će tek da drži cenu pogotovu jer mu je cena u startu jača nego što je bila kod g5

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ja G5 H850 kupio za 365 EUR na KP jos u decembru. Neotpakovan.
Sad na KP neki lik prodaje sa 2 godine garancije (star 2 meseca) za 340 EUR.
SE (H840) model se prodaje izmedju 310 i 330 i ima ih koliko hoces.
 
Poslednja izmena:
Pa desi se verovatno ali nije pravilo nego izuzetak. Ukoliko za 3meseca ne izađe LG g6s sa s835 i 3500mah g6 će god dana od danas biti za oko 450e. Kakvih crnih 400 za 6meseci

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Racunao sam da je G5 u augustu bio oko 430 EUR (bar ga je ortak kupio za toliko, nesto par dana star sa 2 godine garancije)
 
I onda ce na G6 da crkavaju ploce i ljudi ce preci na P10 XD
 
Pogrešna tema :)
Realno samo im je u Koreji šansa da urade nešto

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa kad pričaju o prodaji, i upoređuju G5 i G6 - totalno dva različita telefona...
Osim toga G6 kod svih USA operatera, za P10 nisam siguran ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
P10 se neće prodavati u USA ali npr p9 je bez USA došao do 10mil prodatih uređaja,nisam siguran da je g5 prošao i 3miliona

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Za 600 mogu. [emoji14]

Moto Z + TapaTalk
 
Hahahah. Kakav car... Možda je batak...[emoji23] Skromna marža...
 
Poslednja izmena:
Sto je najgore prodace ga, uvek ima ljudi koji zele prvi.
Sto se tice P10 gledao sam ga pre neki dan, setka se momak po Uscu sa njim, milsim da radi za Huawei pa sam malo procackao.Nista revolucionarno, sve vise lici na Iphone i to je cak i njegov komentar bio, non stop je forsirao kako kamera pravi odlicne portrete.Lepo to izgleda ali se vidi da je to velika obrada softverska i cim se malo zumira vide se grubi prelazi izmedju onoga sto je ostro i zamuscenog dela.Ali kad se uslika i pogleda bez ikakvog zoom-a to izgleda lepo.Sve u svemu meni nista specijalno ali videcemo kad budu stigli prvi testovi korisnika.
 
Poslednja izmena:
Pa to vazi za sve telefonske kamere, nijedan nema fizicku blendu,sve mora softver da obradi, a on nikad ne moze da zameni mehaniku.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Tako je ali je fora sto gomila ljudi nasedne na tu pricu, stvarno kad pokazu sliku portreta to izgleda jako lepo ali ako se prebaci na komp i pogleda detaljnije to bas nije tako, to sam odmah video i kada se pojavio P9 bas je dosta bilo mrljavo ako se prebaci na komp i slika pogleda detaljnije (pricam za portrete, spustanje blende rucno).Naravno videcemo kad se pojavi ali ja sam takav utisak stekao gledajuci na samom telefonu.
 
Ma daj. Upropastili su sad P seriju kopiranjem Jabuke. Dizajn je meni korak unazas u odnosu na P9 i P9+. Nesto izmedju IP i Pixela koji je takodje kopija IP-a.
Trebali su da nastave sa dizjnom p9. Ovako su stavili IP dizajn sa Samsung Home tasterom. Meni jako odvratna kombinacija
 
^Слажем се са горе наведеним.

Послато са Lenovo TAB S8-50L
 
Nazad
Vrh Dno